Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

JusT_SaY_BoBo 19-07-11 16:43

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 4474592)
aaaaaaaaaaaaaaa? Ce ai spus Bobo?

ziceam ca o duc bine saptamana asta:lol::lol:,banuiesc ca asta se insinuai:lol:


buna asta cu bacu:lol:(nu am nimic cu zorro)

MnezO 22-07-11 21:18

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Astazi in Kaufland Pacurari vazut Hyperion, am stat in spatele lui la iesirea din parcare si MadCow in Pacurari la Lukoil cu care am schimbat si cateva vorbe :P.

Salutari si pe cale virtuala amandurora.

Hyperyon 23-07-11 01:46

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
salut mnezo..vazusem cand asteptam sa intru pe bulevard un golf negru frumusel dar erai cam aproape sa iti vad si numarul :))
salutare ;)

MnezO 24-07-11 12:04

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Azi 2slow pe independentei.

2slow4u 24-07-11 12:25

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
salut, salut..te-am vz de cand stateai la semafor.

MnezO 24-07-11 17:54

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by 2slow4u (Post 4483960)
salut, salut..te-am vz de cand stateai la semafor.

Ne admiram reciproc. Eu ii spuneam nevestemi daca ii place cum arata masina ta si ne uitam la detalii :P

CRyS` 24-07-11 21:21

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Ba da ce limbaj ai! Te-ai insurat? :lol: NEVESTEMI!!! Pffff ea citeste forumul? :lol:

MnezO 25-07-11 10:39

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Nu citeste forumul Crys dar mergeand cu mine in masina v-a invatat pe toti cei care v-am salutat.

CRyS` 25-07-11 15:32

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Asta e bine!!

Azi ... am incercat sa ma iau cu tine dar.... frustratii de la maxim taxi nu mi-au dat voie !! + ca pe pod in Alexandru era sa ma zboare!!! :lol:

Eriksson 25-07-11 15:56

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 4486423)
Asta e bine!!

Azi ... am incercat sa ma iau cu tine dar.... frustratii de la maxim taxi nu mi-au dat voie !! + ca pe pod in Alexandru era sa ma zboare!!! :lol:

unde era racerul

CRyS` 25-07-11 16:07

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Serios? Nu cred ca era vorba de liniute ci de o discutie de la sofer la sofer la maxim 10 km/h in contextul in care la 200 m in fatza era un semafor ce se pregatea de rosu si o coada de cel putin 10 masini!

mihayyy2000 25-07-11 16:31

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut MNZ aseara la Era la intalnirea bmw...

alex_maf2007 25-07-11 16:52

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
crys:)) ai aprindere la podul din alexandru:))) vezi ca mai stau copoii jos cu mamaliga sa prinda vitezomanii:D

MnezO 25-07-11 17:32

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by mihayyy2000 (Post 4486544)
Vazut MNZ aseara la Era la intalnirea bmw...

Salut mihay cer scuze ca nu te-am vazut.

Jockers 26-07-11 09:03

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
vazut si eu ieri 2 slow prin tg cucului...dar eu cum in ultimu timp..is mai mult pieton :((

Rih85 29-07-11 12:29

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
vazut MRG la intersectia din Galata din dreptul bisericii si mers in fata lui pana la pasajul dintre Nicolina si Frumoasa. Salut!. App..superba masina si culoare :rolleyes2

JusT_SaY_BoBo 29-07-11 13:13

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Rih85 (Post 4494955)
vazut MRG la intersectia din Galata din dreptul bisericii si mers in fata lui pana la pasajul dintre Nicolina si Frumoasa. Salut!. App..superba masina si culoare :rolleyes2

vazut rih la pasaj intre nicolina si frumoasa ieri sau acum 2 zile:lol:
frumoasa masina:-)

Rih85 29-07-11 14:22

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by JusT_SaY_BoBo (Post 4495040)
vazut rih la pasaj intre nicolina si frumoasa ieri sau acum 2 zile:lol:
frumoasa masina:-)

poate acuma 2 zile. ieri masina a stationat ;). mersi oricum

Jockers 29-07-11 23:30

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
vazut azi rao prin podu ros..l-am mai admirat putin ..am noroc ca sunt pieton..ca nu ma ajuta si pe mine nimeni cu un sfat unde pot suda ceva :)) Geti da ce mai faci de nu mai ai bara spate ?;;) ca eram obisnuit sa nu o ai pe fata :D

MihaiCsl 12-08-11 11:23

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut Andrei UEC ieri prin Canta. :)

mihayyy2000 12-08-11 16:14

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut IS 92 GRG azi la 15.30... Venea dinspre Siraj si se ducea spre Bucium. Eu dadeam incet cu spatele sa ies de la service-ul ala de pe colt (de vis-a-vis de RVR Norocea) da el nici ca m-a lasat sa ies... Nu te-am caxonat ca eram atent la manevra... si nici nu cred ca ma recunosteai...

Jockers 12-08-11 16:17

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
si eu eri vazut mnz :D salutat :D pe la recuperare :D

grg_92 12-08-11 16:28

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by mihayyy2000 (Post 4523255)
Vazut IS 92 GRG azi la 15.30... Venea dinspre Siraj si se ducea spre Bucium. Eu dadeam incet cu spatele sa ies de la service-ul ala de pe colt (de vis-a-vis de RVR Norocea) da el nici ca m-a lasat sa ies... Nu te-am caxonat ca eram atent la manevra... si nici nu cred ca ma recunosteai...

salut salut si scuze ! !!!! + intalnit si salutat cu Mnezulici in bularga !

mihayyy2000 12-08-11 16:33

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by grg_92 (Post 4523270)
salut salut si scuze ! !!!! + intalnit si salutat cu Mnezulici in bularga !

Nu-i nimic... la cat de cheala e a mea e cam greu sa ma recunosti :P

SeRee 15-08-11 18:54

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
92 grg azi la ora 1 si cv...prin fata pe la McDonnals salut .. :twisted:

CRyS` 15-08-11 19:00

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
GRG asta seara in Dacia!! Te-am claxonat,eram cu o Omega B gri :P

Te astept maine sa ma plimbi ! :D Sa uzi ceva,stii tu!

IS19CIP 15-08-11 19:32

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Crys si eu cu GRG acuma.in capat dacia trb sa ude si Cd-u cu muzica p care i-lam dat . Sa dat grabit dar il prind a2a oara nici unfel de problema :lol::lol::lol::D

grg_92 15-08-11 21:54

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by IS19CIP (Post 4528543)
Crys si eu cu GRG acuma.in capat dacia trb sa ude si Cd-u cu muzica p care i-lam dat . Sa dat grabit dar il prind a2a oara nici unfel de problema :lol::lol::lol::D

salut Seree ! salut Crys ! salut Cip ! :D ...seree mi-am luat ceva de mancare ca nu mancasem nimic pan atunci!....crys scuze da nu te-am auzit ! Cip ms mult pt Cd ,e grav tare !!

2slow4u 18-08-11 14:34

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
flash'uit mnz astazi la semaforul de la restaurant indiana. salutari. nu eram cu opelul.

Jockers 18-08-11 23:41

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
MRg in seara asta parcat frumos la stadion :)

MnezO 18-08-11 23:44

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by 2slow4u (Post 4533834)
flash'uit mnz astazi la semaforul de la restaurant indiana. salutari. nu eram cu opelul.

salutt :)

MihaiCsl 19-08-11 21:57

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut in seara asta Mnezo prin Canta, eram prea ocupat sa nu se urce tirul pe mine :D

MnezO 20-08-11 12:49

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Salutari :)) ai girja cu tirurile ca-s nesimtiti soferii lor.

MihaiCsl 20-08-11 13:38

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4536951)
Salutari :)) ai girja cu tirurile ca-s nesimtiti soferii lor.

Sa stii ca nu-i asa, majoritatea le au cu "covrigul" si mi-au salvat pielea de cateva ori si nu ma refer la radare. :D

IS19CIP 23-08-11 09:56

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut MNZ ieri prin Minerva Salut.:-) , DMX parcat la BISERICA -SALUT

cotto 23-08-11 12:13

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut vynil Piata Alexandru cel Bun. Bafta

vinyl 23-08-11 12:56

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Salut si tie.
Tu esti cel cu golf 3 care ai haion clean?si numaru pus pe bara,parca?

cotto 23-08-11 13:57

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by vinyl (Post 4542361)
Salut si tie.
Tu esti cel cu golf 3 care ai haion clean?si numaru pus pe bara,parca?

Nu. Masina mea era parcata undeva pe stanga si cand ai trecut tu eu eram cu 2 sacose in mana ( cumparaturi) :rolleyes2

Eu am nr. IS-88-BIP golf 3 negru :-)

IS19CIP 23-08-11 21:38

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut SRG , in capat dacia. salut

grg_92 24-08-11 18:36

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
intalnit cu mnezulici in fata blocului la el !:D:D


All times are GMT +2. The time now is 19:18.

- Copyright 2026 4Tuning