Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii machete (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete.html)
-   -   Machete si... soferii lor (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete/228276-machete-soferii.html)

2010 08-09-14 08:19

Re: Machete si... soferii lor
 
8 Attachment(s)
Frumuseti..

Ceva poze si de la mine din balcon..

s3rgyu 10-09-14 17:03

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 5740721)
Frumuseti..

Ceva poze si de la mine din balcon..

Frumoasa privelistea :D

steaua23 14-09-14 18:37

Re: Machete si... soferii lor
 
Ai cumparat toate pickup urile :D

Faine pozele :) ... mai vrem

D Florin 15-09-14 22:10

Re: Machete si... soferii lor
 
Angajez soferi..... si soferite.

steaua23 18-09-14 17:47

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
8) :shock: :???: :lol:

D Florin 18-09-14 20:26

Re: Machete si... soferii lor
 
Tare Porsche ul ,cānd eram fan il doream mult.

2010 18-09-14 20:45

Re: Machete si... soferii lor
 
La arat taica :lol:
Nu este prea mic bre??

steaua23 18-09-14 21:53

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 5743545)
La arat taica :lol:
Nu este prea mic bre??

Tractorul? Nu cred, pentru ca e modelul junior. Sper sa vina si cel mare cat de curand. Schuco nu prea da rateuri la dimensiuni ... Din ce am vazut eu.

2010 18-09-14 22:00

Re: Machete si... soferii lor
 
Am vrut sa il iau de la Vlad, dar cand am auzit dimensiunile am zis pas... de asta am intrebat.

steaua23 18-09-14 22:47

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 5743577)
Am vrut sa il iau de la Vlad, dar cand am auzit dimensiunile am zis pas... de asta am intrebat.

Pai e foarte mic. Modelul real are 2.56m, iar macheta cam 14cm, deci e ok. Aceeasi senzatie o lasau si unimogii, dar masurati au fost ok.

Reme 18-09-14 23:31

Re: Machete si... soferii lor
 
beton ...

2010 23-09-14 16:58

Re: Machete si... soferii lor
 
5 Attachment(s)
Din timpul razboiului, in baie :lol:

Reme 23-09-14 17:55

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 5744908)
Din timpul razboiului, in baie :lol:

frumoase cadre bre! imi place cum ai configurat mini-diorama!

2010 23-09-14 18:20

Re: Machete si... soferii lor
 
Multumesc frumos!

steaua23 23-09-14 18:47

Re: Machete si... soferii lor
 
Chiar tare :)

D Florin 24-09-14 07:23

Re: Machete si... soferii lor
 
Jos pălăria.
Eu zic ca , camionul merita alta culoare, poate un gri si o cruce de Malta pe portiere.

lusian 24-09-14 08:20

Re: Machete si... soferii lor
 
FRUMOS! Tre' sa faci un muzeu/expozitie ceva !

steaua23 09-10-14 20:46

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
La agatat, pe inserate ...

2010 09-10-14 22:10

Re: Machete si... soferii lor
 
A iesit frumos tare..

2010 19-11-14 23:49

Re: Machete si... soferii lor
 
3 Attachment(s)
La munca taicaaa :lol:

s3rgyu 20-11-14 12:44

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 5760282)
La munca taicaaa :lol:

Cum supravegheaza flacaul..:lol:

2010 24-11-14 22:27

Re: Machete si... soferii lor
 
2 Attachment(s)
E cu ochii pe ei..

Sa facem putina miscare..

steaua23 24-11-14 22:31

Re: Machete si... soferii lor
 
foarte tari motocicletele alea :)

2010 24-11-14 22:34

Re: Machete si... soferii lor
 
3 Attachment(s)
Stiu ca este varianta asta pe negru, dar inca nu ajung la ea, asa ca am vopsit una..

model collector 25-11-14 07:19

Re: Machete si... soferii lor
 
cine face motoarele astea?

2010 25-11-14 09:51

Re: Machete si... soferii lor
 
Maisto. Asta este Harley Davidson 1909 Twin 5D V-Twin 1:18

2010 03-12-14 19:57

Re: Machete si... soferii lor
 
2 Attachment(s)
Set fire to all....

steaua23 03-12-14 21:47

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
Tare rau figurina asta. de fapt, toate din seria asta sunt geniale :)

Mai pun si eu ceva ...

2010 03-12-14 22:03

Re: Machete si... soferii lor
 
Sarna! Imi trebuie si mie cracanata asta..

s3rgyu 03-12-14 23:34

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 5763430)
Set fire to all....

Am si eu macheta + figurina. Au cam dat-o in bara cu finisajele la macheta. Sa faci " fetele de usi " plate...

2010 03-12-14 23:40

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by s3rgyu (Post 5763482)
Am si eu macheta + figurina. Au cam dat-o in bara cu finisajele la macheta. Sa faci " fetele de usi " plate...

Nici nu am vazut...
Pe mine nu ma deranjeaza. Imi doream de ceva ani macheta si figurina asta..

s3rgyu 03-12-14 23:45

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 5763484)
Nici nu am vazut...
Pe mine nu ma deranjeaza. Imi doream de ceva ani macheta si figurina asta..

Nici pe mine nu ma deranjeaza, tinand cont ca o tin doar in vitrina, insa nu ma asteptam sa vad asa ceva la aceasta macheta.

steaua23 07-12-14 22:06

Re: Machete si... soferii lor
 
3 Attachment(s)
Actele la control ...

2010 08-12-14 05:21

Re: Machete si... soferii lor
 
Se vede clar, mosul suna la cineva.. :lol:

Reme 08-12-14 18:48

Re: Machete si... soferii lor
 
bun asa...

steaua23 11-12-14 17:58

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
in actiune ...






ps: costi ... astept si de la tine ceva :)

18MAI 11-12-14 19:12

Re: Machete si... soferii lor
 
Aoleuuuu !!! Ce frumuseti ...:-)

2010 14-12-14 01:31

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by steaua23 (Post 5765506)
in actiune ...

ps: costi ... astept si de la tine ceva :)

A uitat cheile acasa... :lol:
Imi trebuie si mie figurina asta.
La mine a durat putin...
Barfe de noapte :lol:

2010 19-12-14 10:41

Re: Machete si... soferii lor
 
2 Attachment(s)
Tot din parcare..

steaua23 19-12-14 12:27

Re: Machete si... soferii lor
 
Tare asa. Bravo


All times are GMT +2. The time now is 15:24.

- Copyright 2026 4Tuning