![]() |
Re: E46 - TM 77 EEE
bafta ! e minunata...
|
Re: E46 - TM 77 EEE
foarte tare caiusssssssssssssss:lol:
hai ca poate luni iti dau semn bun pt gume:D |
Re: E46 - TM 77 EEE
Pfoai cat de "nesimtita" e...:shock:
Superb... Nu te bate gandu sa incerci si un hardtop? Cred ca ar fi cireasa de pe tort:D |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
tu oricum nu dormi noptile :lol::lol::lol:
dupa ce e gata masina lu caius facem ceva magic :lol: meeting :lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
caius ai cea mai bestiala " teava " :)))
acum lasand caterinca la o parte ....fratele meu masina e bestiala, imi place mult de tot!:X:rockon: |
Re: E46 - TM 77 EEE
serios..ar trebui sa facem o petitie la guvern ..sa-l ucida pe ceaius...pe bune ,,,nu se poate asa ceva ...... ba.. tu chiar vrei sa ne bagi in boala:| ? nici nu vreau sa vad cum va arata vopsita..... cred ca o sa dau cu laptopu pe geam:))))
|
Re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
Quote:
Quote:
cand o sa fie gata toata masina vreau sa le compar iar Quote:
Quote:
preamareata culoare... buna asta. :D Quote:
Quote:
dar o sa ramana mici detalii care o sa o dea de gol... gen MOTORUL ? :lol: Quote:
Quote:
Quote:
ii si ala pe lista de cumparaturii... dar mai astept putin. Quote:
nu da vina pe masina mea ... :lol: Quote:
Quote:
iti stric forma... :lol: de azi dimineata... sforaia nebuna :lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
5 Attachment(s)
mici retusuri la bestie... acum nu mai "horcaie" spatele :peace:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
In stilul asta 330-u tau se va pisha direct de sus pe designul M3-ului si CSL-ului :D:D:D:D:D:D:D
Chiar inainte de lavabil, oglinzile sexy si hardtop-ul porno ai un ASA DA ...URIAS de la mine !!! Felicitarile mele:lol::lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
doamne dumnezeule cum arata masina :|
|
Re: E46 - TM 77 EEE
@ cryssTM .. hehe ms pt poze :D
@ Maniak22 .. sincer nu prea cred.. un m3 de la mama lui nu poti sa-l compari cu home-made -ul meu :lol: @ b31rmy ... asta ii de bine sau de rau ? :confused: |
Re: E46 - TM 77 EEE
O sa ai un e46 de invidiat! ;) zise Pake... :lol:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
E de bine .. da ce zic eu bine super bine :))
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
nu zic ca masina lui caius nu e tare dar hai sa nu ducem comparatiile la extrem p.s bafta pe mai departe cu "bolidul" :) |
Re: E46 - TM 77 EEE
cri....mi....na....la, cum dau jantele de seria 7....bestial
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Criminala masina,o asteptam vopsita.Chiar vroiam sa te intreb daca nu iti atinge in aripi la denivelari la setarea asta chiar daca e suspensie reglabila.
|
Re: E46 - TM 77 EEE
ce sa mai..... masina e ce trebuie numai am cuvinte de lauda pentru masina ta...eu nu prea suport cabrio...dar a ta e...
:dribble::dribble::dribble::dribble::dribble::drib ble::dribble::dribble::dribble::dribble::dribble:: dribble::dribble::dribble::dribble::dribble::dribb le::dribble::dribble::dribble::dribble::dribble::d ribble::dribble::dribble::dribble::dribble::dribbl e::dribble::dribble::dribble::dribble::dribble::dr ibble::dribble::dribble::dribble::dribble::dribble ::dribble::dribble::dribble::dribble::dribble::dri bble::dribble::dribble: |
Re: E46 - TM 77 EEE
2 Attachment(s)
gata ... am plasat masina baietiilor de la west garage...
dupa o tentativa de invartit in hala.. 2 poze.. multumesc pt. aprecierii... sa vedem cum o sa fie la final .... LE: nu-mi ating rotiile niciunde ... nici pe fata , nici pe spate... aripiile sunt facute dupa ele :D |
Re: E46 - TM 77 EEE
deci nu e adevarat cum poate sa arate....n-are cum sa nu ti placa...nebunie curata.Imi poti spune si mie cat te-a costat toata nebunia asta inclusiv vopsitul?...bafta in continuare
|
Re: E46 - TM 77 EEE
pai am schimbat asa:
capota aripiile bara fatza cu plasa de mijloc noua + tunelele de frana si proiectoare noi. praguriile bara spate + difusoru csl fibra. evacuarea toata din inox suspensia jantele + gume + pregatit/vopsit... peste 2.500.... LE : + armatura fata carbon... mentionez ca toate piesele de caroserie (in afara de difusoru csl si praguri) sunt originale m3 e46. |
Re: E46 - TM 77 EEE
cand iasa papusa de la vopsit ....cred ca va fi cel mai frumos cabrio (e46) din Ro ......felicitari pentru ceai facut pana acum..
|
Re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
na ce draq is una langa alta???
|
Re: E46 - TM 77 EEE
5 Attachment(s)
Ieri seara am inaugurat noua hala WestGarage :-P cu o serie de drifturi din partea maestrului Caius:peace: ..... si de atunci bestia a intrat in moarte clinica ... pt o perioada de timp (speram nu prea lunga):help:
Cum se lasa intunericul se intampla lucruri ciudate.... a aparut si fratele ADF :hug: |
Re: E46 - TM 77 EEE
opa, nebunie face crys acolo, le umple de kit :)) :pistoles::pistoles::pistoles:west :pistoles::pistoles::pistoles:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
deja dupa banda albastra 3m de mascat iti poti da seama ca se face treaba buna :)):)):))
spor, si sa o vad si eu live la arad la show la Pinky... |
Re: E46 - TM 77 EEE
hehehe.. ms pt. poze .. :D
adefeule... ce cauti acolo ?!? :x |
Re: E46 - TM 77 EEE
cand o sa fie gata? :d:D
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Adefeu' e spion!!! Gata l-am prins ce meserie are!!! :twisted: |
Re: E46 - TM 77 EEE
am venit sa imi deie crys un spray rosu :))
|
Re: E46 - TM 77 EEE
3 Attachment(s)
cred ca imi deschid reprezentanta BMW :lol:
pe zi ce trece -s tot mai multe :shock: |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
hehe.. deja ar trebuii mareo sa se simta putin amenintat la cate poze faci :lol:
azi vin si eu sa fac grilele alea de m3 negru mat... si sa desfac faruriile alea pt. un mic tuning :D |
Re: E46 - TM 77 EEE
iti pui banda de leduri audi styleh ? 8)
|
Re: E46 - TM 77 EEE
de ce dai din casa ? :???: :sad:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
tu de fapt o vopsesti roz si pui beculete, huh??:?:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
o sa iasa un super stance, abia astept sa o vad vopsita...felicitari ptr proiect....
bancnota aia de 5 lei de sub stergator e spaga? |
Re: E46 - TM 77 EEE
Foarte faina masina si modificarile aduse.Am citit topicul si am vazut evolutia.
O asteptam vopsita!Bafta! |
Re: E46 - TM 77 EEE
bancnota aia de 5 lei de sub stergator e spaga?[/QUOTE]
la noi spaga se da in Euro :peace: |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
alynex & adytzy ms ms.. si eu astept sa o vad vopsita :D crysstm vorbim numa de bancnote verzi... :lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 13:49. |
- Copyright 2026 4Tuning