Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

daflyer_oradea 14-05-11 14:27

Re: E46 - TM 77 EEE
 
bafta ! e minunata...

motzu 14-05-11 14:41

Re: E46 - TM 77 EEE
 
foarte tare caiusssssssssssssss:lol:
hai ca poate luni iti dau semn bun pt gume:D

D.Allecs 14-05-11 20:35

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Pfoai cat de "nesimtita" e...:shock:
Superb...
Nu te bate gandu sa incerci si un hardtop? Cred ca ar fi cireasa de pe tort:D

ar_66_rau 14-05-11 21:17

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4323029)
flavius .... am deja 255/30/19 pe spate... Pilot sport (nu eu, gumele :lol: )
le las pe astea ca arata ok... si am rezolvat toate problemele cu aripiile


cLkraul
ms frumos :D


de luni intra la vopsit.. e ultimu weekend petrecut acasa in halu asta :lol:

:X :X :X :X nu exista cum poate sa arate...eu zic sa nu o vopsesti ca iar nu mai dorm noptile :((((

laurentiu_tim 14-05-11 21:58

Re: E46 - TM 77 EEE
 
tu oricum nu dormi noptile :lol::lol::lol:

dupa ce e gata masina lu caius facem ceva magic :lol: meeting :lol:

radu_bmwe36 15-05-11 01:28

Re: E46 - TM 77 EEE
 
caius ai cea mai bestiala " teava " :)))

acum lasand caterinca la o parte ....fratele meu masina e bestiala, imi place mult de tot!:X:rockon:

myky99 15-05-11 01:35

Re: E46 - TM 77 EEE
 
serios..ar trebui sa facem o petitie la guvern ..sa-l ucida pe ceaius...pe bune ,,,nu se poate asa ceva ...... ba.. tu chiar vrei sa ne bagi in boala:| ? nici nu vreau sa vad cum va arata vopsita..... cred ca o sa dau cu laptopu pe geam:))))

Caius TM 15-05-11 08:44

Re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by cRbL (Post 4323031)
cu alte cuvinte....e data dracu' masina asta :))
hai cu lavabila :D

:D thx bro'


Quote:

Originally Posted by Radu. (Post 4323323)
Dau super evazarile spate.

sunt copiate la mm de la un m3..
cand o sa fie gata toata masina vreau sa le compar iar


Quote:

Originally Posted by Grasu'XxL (Post 4323647)
Poliţia nu te-a oprit pānă acum? Ce le spui?:lol:

"va servesc cu un skittles ? :lol: "


Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4323989)
adio 3 culori cunosc pe lume :-) sa vina unica si preamareata culoare 8):lol: black sau cum ar zice ADF black edition :lol:

:lol:
preamareata culoare... buna asta. :D


Quote:

Originally Posted by TM 77 ADF (Post 4324093)
ADF black edition :D:D:D love

red & black pictures ?! :lol:


Quote:

Originally Posted by JusT_SaY_BoBo (Post 4324339)
oglinzile o dau de gol in rest astept vopseaua e :shock:

o sa vina si oglinziile... si oglinda interioara.. si bandourile.. o sa fie cum zice neamtu' .. alles komplett :lol:
dar o sa ramana mici detalii care o sa o dea de gol... gen MOTORUL ? :lol:

Quote:

Originally Posted by daflyer_oradea (Post 4324476)
bafta ! e minunata...

multzu :D

Quote:

Originally Posted by motzu (Post 4324496)
foarte tare caiusssssssssssssss:lol:
hai ca poate luni iti dau semn bun pt gume:D

astept cu nerabdare :D

Quote:

Originally Posted by D.Allecs (Post 4324973)
Pfoai cat de "nesimtita" e...:shock:
Superb...
Nu te bate gandu sa incerci si un hardtop? Cred ca ar fi cireasa de pe tort:D

ms ...
ii si ala pe lista de cumparaturii... dar mai astept putin.

Quote:

Originally Posted by ar_66_rau (Post 4325067)
:X :X :X :X nu exista cum poate sa arate...eu zic sa nu o vopsesti ca iar nu mai dorm noptile :((((

daca umblii mort de beat prin parchorghi ala :lol: :lol:
nu da vina pe masina mea ... :lol:

Quote:

Originally Posted by radu_bmwe36 (Post 4325456)
caius ai cea mai bestiala " teava " :)))
acum lasand caterinca la o parte ....fratele meu masina e bestiala, imi place mult de tot!:X:rockon:

:lol: ms si ma bucur ca a intrat la categoria tzeava!

Quote:

Originally Posted by myky99 (Post 4325461)
serios..ar trebui sa facem o petitie la guvern ..sa-l ucida pe ceaius...pe bune ,,,nu se poate asa ceva ...... ba.. tu chiar vrei sa ne bagi in boala:| ? nici nu vreau sa vad cum va arata vopsita..... cred ca o sa dau cu laptopu pe geam:))))

mai imi pocesti odata numele... te rup cu bataia :lol:
iti stric forma... :lol:



de azi dimineata... sforaia nebuna :lol:

cryssTM 15-05-11 08:48

Re: E46 - TM 77 EEE
 
5 Attachment(s)
mici retusuri la bestie... acum nu mai "horcaie" spatele :peace:

Maniak22 15-05-11 12:43

Re: E46 - TM 77 EEE
 
In stilul asta 330-u tau se va pisha direct de sus pe designul M3-ului si CSL-ului :D:D:D:D:D:D:D
Chiar inainte de lavabil, oglinzile sexy si hardtop-ul porno ai un ASA DA ...URIAS de la mine !!! Felicitarile mele:lol::lol:

b31rmy 15-05-11 23:54

Re: E46 - TM 77 EEE
 
doamne dumnezeule cum arata masina :|

Caius TM 16-05-11 07:08

Re: E46 - TM 77 EEE
 
@ cryssTM .. hehe ms pt poze :D

@ Maniak22 .. sincer nu prea cred.. un m3 de la mama lui nu poti sa-l compari cu home-made -ul meu :lol:

@ b31rmy ... asta ii de bine sau de rau ? :confused:

P A K E 16-05-11 07:21

Re: E46 - TM 77 EEE
 
O sa ai un e46 de invidiat! ;) zise Pake... :lol:

b31rmy 16-05-11 09:41

Re: E46 - TM 77 EEE
 
E de bine .. da ce zic eu bine super bine :))

dani3lll 16-05-11 14:50

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Maniak22 (Post 4326095)
In stilul asta 330-u tau se va pisha direct de sus pe designul M3-ului si CSL-ului :D:D:D:D:D:D:D
Chiar inainte de lavabil, oglinzile sexy si hardtop-ul porno ai un ASA DA ...URIAS de la mine !!! Felicitarile mele:lol::lol:

cum ai reusit sa faci o asemenea comparatie ? :shock:

nu zic ca masina lui caius nu e tare dar hai sa nu ducem comparatiile la extrem

p.s bafta pe mai departe cu "bolidul"
:)

19tybby23 16-05-11 16:09

Re: E46 - TM 77 EEE
 
cri....mi....na....la, cum dau jantele de seria 7....bestial

VLAD-sport 16-05-11 20:13

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Criminala masina,o asteptam vopsita.Chiar vroiam sa te intreb daca nu iti atinge in aripi la denivelari la setarea asta chiar daca e suspensie reglabila.

radu_bmwe36 16-05-11 22:05

Re: E46 - TM 77 EEE
 
ce sa mai..... masina e ce trebuie numai am cuvinte de lauda pentru masina ta...eu nu prea suport cabrio...dar a ta e...



:dribble::dribble::dribble::dribble::dribble::drib ble::dribble::dribble::dribble::dribble::dribble:: dribble::dribble::dribble::dribble::dribble::dribb le::dribble::dribble::dribble::dribble::dribble::d ribble::dribble::dribble::dribble::dribble::dribbl e::dribble::dribble::dribble::dribble::dribble::dr ibble::dribble::dribble::dribble::dribble::dribble ::dribble::dribble::dribble::dribble::dribble::dri bble::dribble::dribble:

Caius TM 16-05-11 23:12

Re: E46 - TM 77 EEE
 
2 Attachment(s)
gata ... am plasat masina baietiilor de la west garage...
dupa o tentativa de invartit in hala..
2 poze..


multumesc pt. aprecierii...
sa vedem cum o sa fie la final ....


LE: nu-mi ating rotiile niciunde ...
nici pe fata , nici pe spate...
aripiile sunt facute dupa ele :D

19tybby23 17-05-11 09:49

Re: E46 - TM 77 EEE
 
deci nu e adevarat cum poate sa arate....n-are cum sa nu ti placa...nebunie curata.Imi poti spune si mie cat te-a costat toata nebunia asta inclusiv vopsitul?...bafta in continuare

Caius TM 17-05-11 20:52

Re: E46 - TM 77 EEE
 
pai am schimbat asa:
capota
aripiile
bara fatza cu plasa de mijloc noua + tunelele de frana si proiectoare noi.
praguriile
bara spate + difusoru csl fibra.
evacuarea toata din inox
suspensia
jantele + gume
+ pregatit/vopsit...
peste 2.500....

LE : + armatura fata carbon...
mentionez ca toate piesele de caroserie (in afara de difusoru csl si praguri) sunt originale m3 e46.

SB09HMM 17-05-11 23:08

Re: E46 - TM 77 EEE
 
cand iasa papusa de la vopsit ....cred ca va fi cel mai frumos cabrio (e46) din Ro ......felicitari pentru ceai facut pana acum..

TM 77 ADF 17-05-11 23:32

Re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
na ce draq is una langa alta???

cryssTM 17-05-11 23:43

Re: E46 - TM 77 EEE
 
5 Attachment(s)
Ieri seara am inaugurat noua hala WestGarage :-P cu o serie de drifturi din partea maestrului Caius:peace: ..... si de atunci bestia a intrat in moarte clinica ... pt o perioada de timp (speram nu prea lunga):help:


Cum se lasa intunericul se intampla lucruri ciudate.... a aparut si fratele ADF :hug:

TM 77 ADF 17-05-11 23:45

Re: E46 - TM 77 EEE
 
opa, nebunie face crys acolo, le umple de kit :)) :pistoles::pistoles::pistoles:west :pistoles::pistoles::pistoles:

daflyer_oradea 18-05-11 06:44

Re: E46 - TM 77 EEE
 
deja dupa banda albastra 3m de mascat iti poti da seama ca se face treaba buna :)):)):))

spor, si sa o vad si eu live la arad la show la Pinky...

Caius TM 18-05-11 08:32

Re: E46 - TM 77 EEE
 
hehehe.. ms pt. poze .. :D
adefeule... ce cauti acolo ?!? :x

19tybby23 18-05-11 09:59

Re: E46 - TM 77 EEE
 
cand o sa fie gata? :d:D

P A K E 18-05-11 10:05

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4333037)
hehehe.. ms pt. poze .. :D
adefeule... ce cauti acolo ?!? :x


Adefeu' e spion!!! Gata l-am prins ce meserie are!!! :twisted:

TM 77 ADF 18-05-11 10:32

Re: E46 - TM 77 EEE
 
am venit sa imi deie crys un spray rosu :))

cryssTM 18-05-11 23:10

Re: E46 - TM 77 EEE
 
3 Attachment(s)
cred ca imi deschid reprezentanta BMW :lol:
pe zi ce trece -s tot mai multe :shock:

Nosfer 18-05-11 23:20

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by cryssTM (Post 4335071)
cred ca imi deschid reprezentanta BMW :lol:
pe zi ce trece -s tot mai multe :shock:

pff ce e acolo :) dupa ce-s gata le muti in showroom ca-s masini de pus in vitrina :))

Caius TM 19-05-11 06:39

Re: E46 - TM 77 EEE
 
hehe.. deja ar trebuii mareo sa se simta putin amenintat la cate poze faci :lol:
azi vin si eu sa fac grilele alea de m3 negru mat... si sa desfac faruriile alea pt. un mic tuning :D

plictisit 19-05-11 10:49

Re: E46 - TM 77 EEE
 
iti pui banda de leduri audi styleh ? 8)

Caius TM 19-05-11 11:26

Re: E46 - TM 77 EEE
 
de ce dai din casa ? :???: :sad:

daflyer_oradea 19-05-11 11:34

Re: E46 - TM 77 EEE
 
tu de fapt o vopsesti roz si pui beculete, huh??:?:

adytzy 19-05-11 17:37

Re: E46 - TM 77 EEE
 
o sa iasa un super stance, abia astept sa o vad vopsita...felicitari ptr proiect....

bancnota aia de 5 lei de sub stergator e spaga?

alynex 19-05-11 20:10

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Foarte faina masina si modificarile aduse.Am citit topicul si am vazut evolutia.
O asteptam vopsita!Bafta!

cryssTM 19-05-11 23:25

Re: E46 - TM 77 EEE
 
bancnota aia de 5 lei de sub stergator e spaga?[/QUOTE]




la noi spaga se da in Euro :peace:

Caius TM 20-05-11 07:50

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by daflyer_oradea (Post 4336022)
tu de fapt o vopsesti roz si pui beculete, huh??:?:

imi schimb parerea despre tine... nu mai stii sa ti un secret ... :lol:


alynex & adytzy ms ms.. si eu astept sa o vad vopsita :D


crysstm vorbim numa de bancnote verzi... :lol:


All times are GMT +2. The time now is 13:49.

- Copyright 2026 4Tuning