![]() |
daca nu,atunci jaguar mai vechi
|
Nope... Mai incearca... :wink:
|
bugatti???? :P :?
|
bentley sau mai da ceva indicii
|
gata,stiu,daca nu-i masserati vin si eu in congo cu tine
|
hai zi odata ca mor ,nu mai am rabdare
|
Lancia Aurelia, parca...
|
Este english... :wink:
|
Aston Martin :?: :!: Model ... :oops:
|
Nope.
|
Atunci Triumph, nu :?: 8)
|
Haideti mah, cate firme englezesti sunt in UK ??? Las-o draqu... :wink:
|
Morgan?
|
Daca nu mai dai si tu un indiciu poate se mai umple o pagina aiurea :?
|
Eu cred ca e MG , da nu stiu ce model .
|
Sa fie oare Arnolt-MG (1952-1956) ?
Number = about 100 To deliver Bertone the needed starting capital, Arnolt had to buy the half of the firm Bertone. Engine = four cylinders, 1250 cc, 55 hp / 5200 rpm. There were sold 35 Arnolt-MGs as convertible. The others were coupés. The Arnolt-MG could been delivered with wire wheels as well as wheels with closed sides. :?: :?: :?: |
Corect !!!!!!!!!!!!!!!!!
Baga o poza noua... In sfarsit... :roll: |
haideti cu poza aia odata ca mor,n-am rabdare! :o
|
1 Attachment(s)
Asa!!! Ia incepeti :wink:
|
it's a bird
no,it's a plane... no,it's a hot rod... |
cadilac
|
nuh!! :cry:
|
Zi macar ce natzie este.
|
E Amerijana!!!
|
buick sau pontiac
|
cred ca stii cum sta treba TNOS zici una si eventual si model :wink:
|
Pai poza are numele de Buick... Mpa e mai destept de atat.
Ford Thunderbird ??? |
Hmmmm nu a cazut nimeni la faza aia!!!
Bravo Hondare nu e aia dar esti pe acolo prin istorie!!! |
Chrysler ??? Chevrolet ??? Da-ne frate ceva amanunte... :wink:
|
1 Attachment(s)
man dupa 3 ore de cautari pe net.....ori e sora cu masina asta...ori...... :evil:
sincer nu stiu ce sa zic........mai exista brandul?(mai produce) eu la inceput ma gandeam la o firma englezeasca dar...are acel aer superior american |
are aer american si bot de shelby :roll:
|
nu gasesc nik despre mashina asta...am marit imaginea si mam chiorat la semnul de pe capota de imi este rau aku :lol: :lol: eu ma culc acu
|
Bai MPA, zi ceva detalii, daca nu, bagam alta masina... Zi repede !!! :wink:
|
1 Attachment(s)
Oldsmobile din 1957. a ramas la stadiul de concept car.. din pacate.
=== 1957 Oldsmobile F-88 motor: V-8 371.10 CU IN. | 6082.3 cc. | 6.1 L. 250 BHP === next! :D |
1 Attachment(s)
d c sunteti batuti in cap si nu resp. regulile jocului ? nu s-a zis clar .. no prototypes and shit ?
ia zi mpa , ce masina e asta ?? |
Termina mah Santose si tu cu conceptele tale americane... Si inca ceva... Poza poarta numele masinii. E un concept, deci si tu esti foarte batut in cap.
The Sinner2 trebuie sa baga poza. |
BAAAAAAAAAAAAAAAAA!
se duce de rapa jocu` asta.... Respectatzi draqu` regulile... :( |
1 Attachment(s)
Hai ca pun eu una, sa revenim la regulile initiale... :wink:
|
suzuki sau subaru
|
lexus , sunt multe in bucuresti , imi scapa tipul.... ceva cu 300 parca.. nush , sunt pe aproape ?
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:08. |
- Copyright 2026 4Tuning