![]() |
Re: E46 - Bagged
Foarte frumos ce e pe aici! tot respectu si bafta in continuare :D
|
Re: E46 - Bagged
multa, multa munca si asteptari peste masura! ce faci tu acolo e opera de arta!:D:rolleyes2
|
Re: E46 - Bagged
2 Attachment(s)
update: am polishat pana la urma stingatoarele :) urmeaza sa le montez...
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
La inceput lumea se tot indoia de evolutia masinii,de lookul ei,de tot.Acum,ai lasat pe toata lumea cu gura cascata,pe nivel national,chiar...global as putea spune.Pasiune,ce sa mai zic.
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
Contează că e apreciată pe stance nation ? Daca da, de ce? |
Re: E46 - Bagged
Eu zic ca conteaza doar pentru faptul ca le-am atras atentia, pentru ca sunt masini care is cunoscute doar pe strada lor. De jante ce sa mai zic... atat doar ca o sa fie pe masina niste jante "unice", asta pe viitor, ca pana acum am dat tot ce am avut pentru masina, deocamdata am nevoie de un pic de relaxare "financiara" :) ma bucur de ce am acuma, mai avansez cu proiectul unde se poate, va doresc si voua spor la modificari ;)
|
Re: E46 - Bagged
3 Attachment(s)
sa mai pun niste poze, am pus stingatoarele :)
mai trebuie aranjat un pic, nu stiu daca polisez manerele sau nu de la stingatoare, e cu semnu intrebarii :P |
Re: E46 - Bagged
Poate ca o sa zic o prostie mare :)) dar vara,cand se va incalzi masina,portbagajul,nu vor aparea complicatii din cauza presiunii in stingatoare?
|
Re: E46 - Bagged
pfff ce sa zic... in butelii sunt 14 bari, sunt testate pana 18 su 20 de bari, chiar daca o sa se mareasca presiunea nu cred ca o sa treaca de 20 de bari, mi se pare imposibil.
apropo, crysty.bobok, intamplator am vazut ca ai materiale de tapiterie, ce crezi ca s-ar potrivi la mine, si in portbagaj dar si in interior? :) |
Re: E46 - Bagged
sa ne anunti dinainte la ce show-uri o sa mergi cu masina anu' asta sa nu dam si noi pe acolo ca n-avem sanse :))) Mai ales daca ai in plan si sa pui niste jante unice pe ea, chiar o sa fie perfecta masina :shock:
|
Re: E46 - Bagged
portbagaj personalizat..frumos!
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
Pentru portbagaj ar merge piele ecologică, așa am văzut că mai folosesc unii, momentan am doar roșie dar pot aduce orice culoare! |
Re: E46 - Bagged
da, asta e motivu pentru care tiam cerut parerea, nu prea se potriveste nici un model, piele e singura optiune la care ma gandesc, caut ceva interesant...
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
http://www. stancenation.com/2010/04/18/stanced-bmws/ |
Re: E46 - Bagged
Quote:
sa le zici si la aia de pe stancenation, ca se pare ca o uitat de cele puse de tine si m-au indus in eroare:lol: |
Re: E46 - Bagged
Eu o sa fiu Gica Contra, stiu ca o sa-mi sariti toti in cap... tot respectul pentru munca depusa si banii investiti, dar ce vi se pare asa WOW la un E46 lasat blana in jos cu jante pe 17? E stance? E46-le il faci faci stance cu 17" cu orice reglabila vrei, poti sa spui ca un E46 e stance cu niste jante pe 19, plus ca borbeturile alea dau ca nuca in perete, pragurile nu sunt ce trebuie, sunt puse doar ca se para masina mai jos, iar bara spate la fel, e din alt film.
Oricu, bafta in continuare cu masina, tie trebuie sa-ti placa! |
Re: E46 - Bagged
brandex, nici tu sa nu te superi pe mine, dar, daca numai atat vezi la o masina, eu zic sa stai mai mult pe forumurile monomarca, in care se discuta vreo 2-3 pagini despre un braduletz mirositor, sau despre capacele de ventil :))
cat despre jante, mie mi se par mici niste jante pe 19 cu 8J, sau, pur si simplu fara atitudine ;) totusi mai sunt niste dimensiuni la o janta nu doar diametrul ei. un ET mai micutz, chiar negativ, un camber, un stretch, astea dau atitudine masinii (sau stance, ca asa ii mai cool) nu un diamteru mare daca e sa vorbim despre modificari, are masinutza o lista intreaga de modificari custom, nu bari si praguri cumparate din hong kong, asa ca nu e doar un e46 lasat cu jante pe 17 te rog citeste topicul daca tot vrei sa scrii ceva, si o sa vezi de unde am plecat si unde va ajunge proiectul. asa te pot intreba si eu pe tine, ce jante ai acum pe masina ta? ;) |
Re: E46 - Bagged
o masina superba :shock::shock:
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
Bafta!! |
Re: E46 - Bagged
Se pare ca nu suporti criticile negative.
Caroseira la E46 este una rotunda, pragurile alea patratoase nu au ce cauta acolo, Borbet-urile sunt model invechit pt E30 E34 nu pentru o caroserie ca a E46-lui. Bara spate se vede ca nu e finisata cum trebuie, se vede numai in umbre. Ti-am spus apreciez munca ta si banii investiti, dar nu i-ai investit cum trebuie. Ce ai facut tu se preta foarte bine la un E36 sau la un E30, nicidecum la E46. Ai umplut masina cu fibra, urat. Eu am acum de iarna niste ALPINA pe 18" 8 cu 9, la vara promoit ca o sa vie ceva mare cu minim 11J |
Re: E46 - Bagged
Vorba aia,haters gonna hate.Perfectiune nu a existat,si nu va exista niciodata.Atata timp cat masina ta e apreciata de majoritatea persoanelor,traieste din reputatia laudelor,si nu te lupta cu cei care gasesc probleme in orice.
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
acum fiecare cu gusturile si ideile lui, imi pare rau ca nu pot sa fiu si eu unul dintre cei care spun...WOW |
Re: E46 - Bagged
Quote:
de critici doamne feri, sa vina de la tine cate vrei, nu te supara, de cate ori sa mai zic, CITESTE INAINTE SA SCRIII (chiar o pagina tre sa dai inapoi sa vezi ca am scris ca vor fi pe masina niste jante care nu o sa le mai vezi pe alta masina), Doamne arda-le ca nu-s sudate de masina, nici roti, nici praguri nici nimic, umbre la bara spate, poate de la copaci :)), chiar a iesit bine bara spate, iti spun toate gafele daca vrei, ca nici un om pe pamant ii fara greseala si fara pacat :) da nu ma obosesc sa rescriu pentru tine, serios, treci la urmatorul topic, care vrei tu, "schimba canalul" ;) |
Re: E46 - Bagged
Quote:
cuvinte de aur, multumesc ca le-ai scris, apreciez :) |
Re: E46 - Bagged
1 Attachment(s)
Bafta in continuare, tot nu sti sa primesti niste critici.
|
Re: E46 - Bagged
beton jantele ;) chiar nu intelegi ca nu ma deranjeaza de critici, dar is spuse fara rost...
stiu ca is patratoase jantele, etc etc..., de atat am avut bani, si astea o fost 10j, si cum tiam spus, dimensiunile care mi leo trebuit, intelegi? |
Re: E46 - Bagged
Mie imi plac jantele,chiar daca in general sunt bune doar de e30,si de golfuri mai vechi,cumva ai reusit sa le imbini cu masina asta...cel putin in viziunea mea.Masina are forme mai "Pline" si jantele la fel.Nu stiu ce nu se potriveste.Gusturile nu se discuta,astept sa vad in ce se vor schimba totusi :D
|
Re: E46 - Bagged
Nu la toata lumea poate fi masina asta pe plac!
|
Re: E46 - Bagged
2 Attachment(s)
daca stam sa ne uitam cum arata masina inainte eu zic ca este o diferenta :D arata foarte bine bafta in continuare
|
Re: E46 - Bagged
Eu m-am referit la cum arata masina acum, nu la cum o sa arate sau la cum arata.
Nu trebuie sa placa la toata lumea, doar mi-am spus punctul de vedere. Pana nu o vad cu alte jante minim 18 si alte praguri nu o sa-mi schimb parerea, bara spate, hai treaca mearga ca ai lungit-o cat ai putut sa se apropie de pamant. Si fa plafonul ala in aceeasi culoare, chiar daca e vopsit, da senzatia de folie, de ieftin, de kitch. Bafta! |
Re: E46 - Bagged
borbet a pe e46 nu au nicio treaba..mai ales daca masina se vrea stance....pe e46 se cere 19 daca vrei sa fie ce trebuie.....incearca sa vezi partea buna a lucrurilor, nu o intelege ca o aroganta....este ca si cum ai pune 15 pe pisica si ai arde-o in "low it's a life style!"
in rest, bafta cu proiectul..munca, efortul si pasiunea sunt de apreciat! |
Re: E46 - Bagged
tupeu cred ca ai zis de vreo 50 de ori ca vor veni jante unice pe ea!...dar lumea nu intelege...:rolleyes2
|
Re: E46 - Bagged
asta e, asta ti neamu, tre sa-i accepti asa :), in orice caz decat replici mai bine borbet-uri...
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
2peu arata mai bine inainte :)))))) glumeam... mie mi se pare speechlesss:!:
|
Re: E46 - Bagged
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:54. |
- Copyright 2026 4Tuning