![]() |
Re: Counter Strike 1.6
Shobby eu zic sa te maim gandesti oleaca:)))!!Parerea mea!!!!!Dragster bagati pe svr Claudiei daca va lasa 1 vs. 1!!!Bafta !!
|
Re: Counter Strike 1.6
dragster... jucam :D cand vrei sa jucam ?:D si svr
|
Re: Counter Strike 1.6
banuiesc ca pe servarul claudiei!Am o intrebare servarul e deschis non stop?Si o mica rugaminte care ridica cs pe un sit ceva pt ca am vazut ca nu mai merge al meu!Si nu prea mas indura sa iau alte variante!
|
Re: Counter Strike 1.6
Da serverul este deschis non stop , pcp.gemenii.ro dar nu pe asta se joaca meciuri ca asta este public nu e de meciuri :) este full mereu ...si alt server numai deschid decat cand joc si eu meci si de 5 v 5 sau chiar mai multi ....si deschid cand joc si eu ca atunci sunt acasa ....:)
|
Re: Counter Strike 1.6
daca se poate juca si steam on ma bag si eu :twisted:
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
daca ne da claudia serv facem si un demo de aratat la nepoti daca nu jucam pe pglwar :twisted: |
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
mai stii tu cum joaca pgl-isti poate ma fac de ras:shock::lol: hai ca poate o dam cu spectator8)i:D |
Re: Counter Strike 1.6
In prima runda am jucat la Ct iar tu la tero..x-(...,pe d2 dupa aceea am iesit ca am avut niste probleme!!!Cum sa te faci de ras:)))poate sa ii faci de ras;)..Bafta
|
Re: Counter Strike 1.6
Multa bafta la toata lumea si UN AN NOU FERICIT!Pentru ca nu ne mai vedem pana la anu!
|
Re: Counter Strike 1.6
Va doresc un AN NOU FERICIT sa ne vedem si la anu pe servere si dc nu si la
:twisted:TUNING SHOW-uri:twisted: |
Re: Counter Strike 1.6
LA MULTI ANI TUTUROR SI UN AN NOU FERICIT SI MAI BUN !!! dragster uite id shobby_ams
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
22-3 :twisted: dar nu am fost singur am avut poate si noroc cu claudia si andy au jucat si eu bine:twisted: |
Re: Counter Strike 1.6
Assta asa e ,oricum joci bine bravo!!Se mai aude ceva de meciul 1 vs.1?
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Counter Strike 1.6
vand ca nimeni nimic:???:
porsche te bagi tu la 1?:lol: |
Re: Counter Strike 1.6
Hai ca ma bag,,sper sa mai traiesc:)),dami un pm cu id tau si vb pe mess!!Bafta!!
|
Re: Counter Strike 1.6
Connect Relax.Laleagane.Ro NO LAG NO CODATI!
|
Re: Counter Strike 1.6
Server Public Server HNS & KZ - Mode Dati click pe adresa pentru forum Numai are rost sa stau sa va zic ca nu-s codati si bla bla bla ...intrati si vedeti si singuri :D HF & GL ! |
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
:lol: Pei , in timpul saptamanii nu prea as avea cum ca am treaba multa :-) dar vorbesc si cu baietii mei , si va spun la sfarsitul saptamanii ( vineri ) daca sa dam sau nu , ori vineri ori sambata sau duminica :-) |
Re: Counter Strike 1.6
majoritatea nu avem cum in cursu saptamanii ca multi sunt cu scoala,facultatea ,serviciul,agatatul etc!Daca e poate o stabilim undeva sambata seara;)Te rog eu daca e claudia trimitem si mie un link unde ai urcat u kitu de la cs ca am nevoie neeaparat!Te rog eu:P
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
kitu mi-ar trebui si mie.... poate daca aveti si un mod w3ft ? |
Re: Counter Strike 1.6
Cand l-am pus prima oara mergea...eu l-am sters din pc ca nu am avut nevoie , l-am pus pentru voi , cine l-a mai luat sa-l urce aici daca se poate ( pentru baieti ) ms
|
Re: Counter Strike 1.6
1 Attachment(s)
uite aici!
|
Re: Counter Strike 1.6
eu nu vroiam filmuletele ca le stiu vreau si eu kitu' de la cs ca am avut vro 2-3 si toate cu probleme!Claudia trimite-mi si mie un PM cu cs-ul uploadat pe un sit ceva!
|
Re: Counter Strike 1.6
care joci cs si stai pe mirc pe quakenet ca disperatu intra si pe #nospeedlimit...ms :D
si care ai cont pe clanbase dati si un vot pt mine aici pls (pt a alege capitanul nationalei RO): http://clanbase.ggl.com/nationscup_v....php?lid=10148 |
Re: Counter Strike 1.6
Cand mai facem un meci?
|
Re: Counter Strike 1.6
nu cred ca pra curand pentru ca toata lume e cam ocupata cu munca ,scoala etc.....si in week-end majoritatea sunt plecati!Sper sa vb odata cu totii sa facem un joc calumea!
|
Re: Counter Strike 1.6
In vacanta semestriala poate un meci cu ajutorul Claudiei si restul jucatorilor poate scoatem ceva!!Bafta!!!!
|
Re: Counter Strike 1.6
Eu pot sa organizez si in fiecare weekend daca vorbesc si cu ai mei sa vad daca pot juca si ei ...si putem face echipele si de restu ma ocup eu ...voi timp sa aveti si sa fiti online cu mouse`ul pe forum sau mess ( in cazul celor care ma cunosc si ma au in lista ) ...ca sa nu fie eventuale probleme de lipsa cuiva ca sa ne agitam degeaba :)
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Counter Strike 1.6
Baby numara si pe mine acolo....8)
|
Re: Counter Strike 1.6
Yes :D , stai asa ca inca nu m-am apucat de organizat , va anunt eu oricum :P
|
neata!
m-am apucat de cs... am instalat jocul... si la internet nu imi mai vede nici 1 joc. In urma cu vro 6 luni cu alt kit de instalare, la internet aveam sute de servere... acum de ce nu le mai afiseaza?
|
Re: Counter Strike 1.6
de unde trag si eu kitul de instalare ?si eventual un steam nu mai sunt la curent de 4 ani n am mai utilizat fire in the hole and co. Btw mai exista traficzone kappa etc serverele vechi pe care ne jucam la inceputuri?
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
Quote:
Kit instalare de pe ODC sau alte chestii de genu ...steam il poti cumpara , sunt destui care vand ...poate gasesti unul care da ... Pe traficzone jucam si eu acum 5-6 ani , am incercat acum sa ma conectez sa vad daca merge , dar imi zice ca nu-s sloturi disponibile ...in fine ...daca vreti sa jucati undeva ... RECOMAND :arrow: Server Public [/B]Server HNS & KZ - Mode Dati click pe adresa pentru forum Numai are rost sa stau sa va zic ca nu-s codati si bla bla bla ...intrati si vedeti si singuri :D HF & GL ! |
Re: Counter Strike 1.6
Cred ca cea mai buna idee e sa jucam in vacanta!Doar noi si atat !AAAA ca intre timp mai intra unu altu nu-i nimic!Speram sa iasa ceva!
|
Re: Counter Strike 1.6
la 12 ani jucai cs?:)) excentric hobby pt o fata .Deci nu gasesc pe dc decat cs 1.5 .Am nevoie de niste huburi da-mi add te rog sau un pm cu cateva adrese daca ma poti ajuta .
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:54. |
- Copyright 2026 4Tuning