Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

porsheGTS 30-12-09 18:11

Re: Counter Strike 1.6
 
Shobby eu zic sa te maim gandesti oleaca:)))!!Parerea mea!!!!!Dragster bagati pe svr Claudiei daca va lasa 1 vs. 1!!!Bafta !!

shobby_ams 30-12-09 22:31

Re: Counter Strike 1.6
 
dragster... jucam :D cand vrei sa jucam ?:D si svr

JuST_GiuGiu 30-12-09 23:17

Re: Counter Strike 1.6
 
banuiesc ca pe servarul claudiei!Am o intrebare servarul e deschis non stop?Si o mica rugaminte care ridica cs pe un sit ceva pt ca am vazut ca nu mai merge al meu!Si nu prea mas indura sa iau alte variante!

DTH 30-12-09 23:20

Re: Counter Strike 1.6
 
Da serverul este deschis non stop , pcp.gemenii.ro dar nu pe asta se joaca meciuri ca asta este public nu e de meciuri :) este full mereu ...si alt server numai deschid decat cand joc si eu meci si de 5 v 5 sau chiar mai multi ....si deschid cand joc si eu ca atunci sunt acasa ....:)

sm01tomi 30-12-09 23:23

Re: Counter Strike 1.6
 
daca se poate juca si steam on ma bag si eu :twisted:

dragsteraudioart 31-12-09 03:42

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by shobby_ams (Post 2935360)
dragster... jucam :D cand vrei sa jucam ?:D si svr

lasami un id de mess si rezolvam cumva

daca ne da claudia serv facem si un demo de aratat la nepoti

daca nu jucam pe pglwar :twisted:

dragsteraudioart 31-12-09 03:57

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by porsheGTS (Post 2934736)
Shobby eu zic sa te maim gandesti oleaca:)))!!Parerea mea!!!!!Dragster bagati pe svr Claudiei daca va lasa 1 vs. 1!!!Bafta !!

rol tu ai jucat cu mine sau contra mea? vb pe prima si a 2-a harta ca pe a 3-a mam mutat sa fim mai echilibrati :twisted:

mai stii tu cum joaca pgl-isti poate ma fac de ras:shock::lol:

hai ca poate o dam cu spectator8)i:D

porsheGTS 31-12-09 09:42

Re: Counter Strike 1.6
 
In prima runda am jucat la Ct iar tu la tero..x-(...,pe d2 dupa aceea am iesit ca am avut niste probleme!!!Cum sa te faci de ras:)))poate sa ii faci de ras;)..Bafta

JuST_GiuGiu 31-12-09 13:01

Re: Counter Strike 1.6
 
Multa bafta la toata lumea si UN AN NOU FERICIT!Pentru ca nu ne mai vedem pana la anu!

dragsteraudioart 31-12-09 13:40

Re: Counter Strike 1.6
 
Va doresc un AN NOU FERICIT sa ne vedem si la anu pe servere si dc nu si la

:twisted:TUNING SHOW-uri:twisted:

shobby_ams 01-01-10 13:22

Re: Counter Strike 1.6
 
LA MULTI ANI TUTUROR SI UN AN NOU FERICIT SI MAI BUN !!! dragster uite id shobby_ams

dragsteraudioart 01-01-10 16:03

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by porsheGTS (Post 2935943)
In prima runda am jucat la Ct iar tu la tero..x-(...,pe d2 dupa aceea am iesit ca am avut niste probleme!!!Cum sa te faci de ras:)))poate sa ii faci de ras;)..Bafta

Eu cred ca ti-a placut scorul meu:lol::lol:

22-3 :twisted: dar nu am fost singur am avut poate si noroc cu claudia si andy au jucat si eu bine:twisted:

porsheGTS 01-01-10 20:17

Re: Counter Strike 1.6
 
Assta asa e ,oricum joci bine bravo!!Se mai aude ceva de meciul 1 vs.1?

dragsteraudioart 02-01-10 01:03

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by porsheGTS (Post 2938797)
Assta asa e ,oricum joci bine bravo!!Se mai aude ceva de meciul 1 vs.1?

eu astept un semn pe mess :rolleyes2

dragsteraudioart 04-01-10 15:59

Re: Counter Strike 1.6
 
vand ca nimeni nimic:???:

porsche te bagi tu la 1?:lol:

porsheGTS 05-01-10 10:15

Re: Counter Strike 1.6
 
Hai ca ma bag,,sper sa mai traiesc:)),dami un pm cu id tau si vb pe mess!!Bafta!!

MM11AJJ 05-01-10 15:45

Re: Counter Strike 1.6
 
Connect Relax.Laleagane.Ro NO LAG NO CODATI!

DTH 05-01-10 15:57

Re: Counter Strike 1.6
 
Server Public





Server HNS & KZ - Mode




Dati click pe adresa pentru forum

Numai are rost sa stau sa va zic ca nu-s codati si bla bla bla ...intrati si vedeti si singuri :D

HF & GL !

JuST_GiuGiu 05-01-10 19:16

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 2948592)
Server Public





Server HNS & KZ - Mode




Dati click pe adresa pentru forum

Numai are rost sa stau sa va zic ca nu-s codati si bla bla bla ...intrati si vedeti si singuri :D

HF & GL !

se stie pe cine injuram daca sunt codati!!!:lol::lol::lol:glumeam!Pana la urma cand ne strangem de un meci?

tudysvv 05-01-10 19:17

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by JuST_GiuGiu (Post 2949310)
se stie pe cine injuram daca sunt codati!!!:lol::lol::lol:glumeam!Pana la urma cand ne strangem de un meci?

Ar merge inca un meci pentru ami lua revansa 8)

DTH 05-01-10 19:56

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by JuST_GiuGiu (Post 2949310)
se stie pe cine injuram daca sunt codati!!!:lol::lol::lol:glumeam!Pana la urma cand ne strangem de un meci?


:lol: Pei , in timpul saptamanii nu prea as avea cum ca am treaba multa :-) dar vorbesc si cu baietii mei , si va spun la sfarsitul saptamanii ( vineri ) daca sa dam sau nu , ori vineri ori sambata sau duminica :-)

JuST_GiuGiu 06-01-10 18:15

Re: Counter Strike 1.6
 
majoritatea nu avem cum in cursu saptamanii ca multi sunt cu scoala,facultatea ,serviciul,agatatul etc!Daca e poate o stabilim undeva sambata seara;)Te rog eu daca e claudia trimitem si mie un link unde ai urcat u kitu de la cs ca am nevoie neeaparat!Te rog eu:P

DTH 06-01-10 18:18

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by JuST_GiuGiu (Post 2952085)
majoritatea nu avem cum in cursu saptamanii ca multi sunt cu scoala,facultatea ,serviciul,agatatul etc!Daca e poate o stabilim undeva sambata seara;)Te rog eu daca e claudia trimitem si mie un link unde ai urcat u kitu de la cs ca am nevoie neeaparat!Te rog eu:P

Nu am urcat niciun kit de cs , in urma cu 3 pagini am bagat un link cu demos cu meciul care l-am avut noi , mai exact asta -> http://www.2shared.com/file/10325791...e4d/toate.html ;)

demin2609 06-01-10 18:29

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 2952102)
Nu am urcat niciun kit de cs , in urma cu 3 pagini am bagat un link cu demos cu meciul care l-am avut noi , mai exact asta -> http://www.2shared.com/file/10325791...e4d/toate.html ;)

not valid...


kitu mi-ar trebui si mie....

poate daca aveti si un mod w3ft ?

DTH 06-01-10 18:54

Re: Counter Strike 1.6
 
Cand l-am pus prima oara mergea...eu l-am sters din pc ca nu am avut nevoie , l-am pus pentru voi , cine l-a mai luat sa-l urce aici daca se poate ( pentru baieti ) ms

andrei:) 06-01-10 19:03

Re: Counter Strike 1.6
 
1 Attachment(s)
uite aici!

JuST_GiuGiu 07-01-10 18:09

Re: Counter Strike 1.6
 
eu nu vroiam filmuletele ca le stiu vreau si eu kitu' de la cs ca am avut vro 2-3 si toate cu probleme!Claudia trimite-mi si mie un PM cu cs-ul uploadat pe un sit ceva!

Cartman 10-01-10 03:57

Re: Counter Strike 1.6
 
care joci cs si stai pe mirc pe quakenet ca disperatu intra si pe #nospeedlimit...ms :D

si care ai cont pe clanbase dati si un vot pt mine aici pls (pt a alege capitanul nationalei RO): http://clanbase.ggl.com/nationscup_v....php?lid=10148

RDss 10-01-10 04:02

Re: Counter Strike 1.6
 
Cand mai facem un meci?

JuST_GiuGiu 10-01-10 10:25

Re: Counter Strike 1.6
 
nu cred ca pra curand pentru ca toata lume e cam ocupata cu munca ,scoala etc.....si in week-end majoritatea sunt plecati!Sper sa vb odata cu totii sa facem un joc calumea!

porsheGTS 10-01-10 21:12

Re: Counter Strike 1.6
 
In vacanta semestriala poate un meci cu ajutorul Claudiei si restul jucatorilor poate scoatem ceva!!Bafta!!!!

DTH 10-01-10 21:27

Re: Counter Strike 1.6
 
Eu pot sa organizez si in fiecare weekend daca vorbesc si cu ai mei sa vad daca pot juca si ei ...si putem face echipele si de restu ma ocup eu ...voi timp sa aveti si sa fiti online cu mouse`ul pe forum sau mess ( in cazul celor care ma cunosc si ma au in lista ) ...ca sa nu fie eventuale probleme de lipsa cuiva ca sa ne agitam degeaba :)

RDss 10-01-10 22:31

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 2964495)
Eu pot sa organizez si in fiecare weekend daca vorbesc si cu ai mei sa vad daca pot juca si ei ...si putem face echipele si de restu ma ocup eu ...voi timp sa aveti si sa fiti online cu mouse`ul pe forum sau mess ( in cazul celor care ma cunosc si ma au in lista ) ...ca sa nu fie eventuale probleme de lipsa cuiva ca sa ne agitam degeaba :)

O idee buna..Da-mi si mie pm cu id tau ..

Cozmescu-Alin 11-01-10 09:12

Re: Counter Strike 1.6
 
Baby numara si pe mine acolo....8)

DTH 11-01-10 14:18

Re: Counter Strike 1.6
 
Yes :D , stai asa ca inca nu m-am apucat de organizat , va anunt eu oricum :P

demin2609 11-01-10 15:26

neata!
 
m-am apucat de cs... am instalat jocul... si la internet nu imi mai vede nici 1 joc. In urma cu vro 6 luni cu alt kit de instalare, la internet aveam sute de servere... acum de ce nu le mai afiseaza?

sponsoru 11-01-10 16:18

Re: Counter Strike 1.6
 
de unde trag si eu kitul de instalare ?si eventual un steam nu mai sunt la curent de 4 ani n am mai utilizat fire in the hole and co. Btw mai exista traficzone kappa etc serverele vechi pe care ne jucam la inceputuri?

DTH 11-01-10 16:37

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by demin2609 (Post 2966523)
m-am apucat de cs... am instalat jocul... si la internet nu imi mai vede nici 1 joc. In urma cu vro 6 luni cu alt kit de instalare, la internet aveam sute de servere... acum de ce nu le mai afiseaza?

Pentru ca alea probabil erau salvate si asta nu are aceea salvare ...asa ca ori te bagi sa bagi ipuri la memory :lol: ori instalezi alt cs de la cineva care stii ca ar avea "sute" de servere :D



Quote:

Originally Posted by sponsoru (Post 2966698)
de unde trag si eu kitul de instalare ?si eventual un steam nu mai sunt la curent de 4 ani n am mai utilizat fire in the hole and co. Btw mai exista traficzone kappa etc serverele vechi pe care ne jucam la inceputuri?


Kit instalare de pe ODC sau alte chestii de genu ...steam il poti cumpara , sunt destui care vand ...poate gasesti unul care da ...
Pe traficzone jucam si eu acum 5-6 ani , am incercat acum sa ma conectez sa vad daca merge , dar imi zice ca nu-s sloturi disponibile ...in fine ...daca vreti sa jucati undeva ...

RECOMAND :arrow:


Server Public
[/B]




Server HNS & KZ - Mode




Dati click pe adresa pentru forum

Numai are rost sa stau sa va zic ca nu-s codati si bla bla bla ...intrati si vedeti si singuri :D

HF & GL !

JuST_GiuGiu 12-01-10 09:05

Re: Counter Strike 1.6
 
Cred ca cea mai buna idee e sa jucam in vacanta!Doar noi si atat !AAAA ca intre timp mai intra unu altu nu-i nimic!Speram sa iasa ceva!

sponsoru 12-01-10 09:07

Re: Counter Strike 1.6
 
la 12 ani jucai cs?:)) excentric hobby pt o fata .Deci nu gasesc pe dc decat cs 1.5 .Am nevoie de niste huburi da-mi add te rog sau un pm cu cateva adrese daca ma poti ajuta .


All times are GMT +2. The time now is 21:54.

- Copyright 2026 4Tuning