Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Vanzari Cumparari Machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete.html)
-   -   Aduc machete de pe Ebay si Amazon. (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete/161525-aduc-machete-ebay-amazon.html)

Decodat 07-09-11 19:10

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
95 E cu totul

cotabitza 08-09-11 12:57

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Cat m-ar costa http://www.ebay.com/itm/3CH-Channels...item3a644b09da cu totul?

Multumesc!

Decodat 08-09-11 16:44

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
100 LEI.

Decodat 10-09-11 21:12

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
up............

Decodat 12-09-11 22:55

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
up...........

PrietenCuTine 13-09-11 09:40

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
O macheta hyundai accent 2006 -> prezent la ce pret o aduci ?!

Decodat 13-09-11 16:52

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Nu este de gasit.

mustang_mach1 14-09-11 12:59

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
sal, ma intereseaza cat ma costa toate 8 machetele sa-mi vina acasa (cu tot cu comisionul tau, taxe vamale, transport), pret final ?
mentionez ca toate sunt de la acelasi vanzator, deci nu ar trebui sa fie foarte mult transportul din SUA.

http://www.ebay.com/itm/2010-SHELBY-...item1e5a248f73

http://www.ebay.com/itm/1953-CADILLA...item20b5561fec

http://www.ebay.com/itm/1964-1-2-FOR...item1e5de19f27

http://www.ebay.com/itm/2006-DODGE-C...item5d2d0fffcc

http://www.ebay.com/itm/1971-PLYMOUT...item1e629eea29

http://www.ebay.com/itm/1971-FORD-MU...item20ad601b81

http://www.ebay.com/itm/1971-CHEVROL...item1e663b1cb5

http://www.ebay.com/itm/2008-CHEVROL...item20b4b999fb

Decodat 14-09-11 16:04

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Toate 8 costa cu tot cu transport 850 lei, la care se mai adauga TVA-ul deoarece vanzatorul este persoana juridica (firma), si vamesul o sa-mi calculeze Tva-ul. Total ar fi 1054 lei.

mustang_mach1 14-09-11 16:09

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
850 ron era ok, dar + TVA deja iese cam scump, mama lor de legi si TVA...

Racer21 15-09-11 15:20

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Quote:

Originally Posted by mustang_mach1 (Post 4585295)
mama lor de legi si TVA...

+1, intr-unele momente imi pare asa rau ca m-am nascut in Romania si nu in USA :lol:

mustang_mach1 15-09-11 15:37

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Quote:

Originally Posted by Racer21 (Post 4587286)
+1, intr-unele momente imi pare asa rau ca m-am nascut in Romania si nu in USA :lol:

EU IN TOATE !!!:D

TheOvy27 15-09-11 16:58

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
http://www.ebay.com/itm/320758646256...wt_1361...m-ar interesa Reventonul asta?

Decodat 15-09-11 20:36

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Este licitatie.

Decodat 17-09-11 22:50

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP...........

Decodat 20-09-11 06:29

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
up.............

Marbo 21-09-11 16:25

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Un pret final in lei pentru urmatoarele machete de la acelasi vanzator:
http://http://www.ebay.com/itm/DIECAST-1-32-SOUND-LIGHT-PULL-BACK-BMW-M3-GT2-MODEL-/270758822720?pt=Diecast_Vehicles&hash=item3f0a7bc3 40#ht_6195wt_1163

http://www.ebay.com/itm/1-32-DIE-CAS...ht_4850wt_1163

http://www.ebay.com/itm/DIECAST-1-32...ht_6195wt_1163

http://www.ebay.com/itm/DIECAST-1-32...ht_6195wt_1163

Decodat 21-09-11 16:44

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
349 LEI

Decodat 23-09-11 19:27

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP...............

THUNDER77 23-09-11 21:13

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
http://www.ebay.de/itm/SCHABAK-2-X-B...item336c46ffd5

Decodat 24-09-11 08:33

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Salut, nu accepta plata prin paypal.

Decodat 26-09-11 19:48

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
up................

Decodat 29-09-11 08:01

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
up................

Vladutuu 29-09-11 23:05

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Cat mar ajunge asta cu tot cu transport in constanta?
http://www.ebay.com/itm/MAISTO-BMW-M...item53e67e9f66

Cristi.megane 30-09-11 08:16

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Salut . Cāt face asta ?
http://www.ebay.com/itm/1-43-IXO-IST...item3f0e6f2b71

Decodat 30-09-11 15:15

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Daca ramane asa, ajunge 32E, este licitatie.

Vladutuu - 75$, este scump transportul din state.

Decodat 02-10-11 17:31

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
up..............

Vladutuu 04-10-11 15:56

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
La cat ma ajunge asta?
http://www.ebay.com/itm/NIB-MAISTO-1...item19c92d2976

Decodat 04-10-11 16:54

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Salut, nu trimite in Eu.

Vladutuu 04-10-11 16:56

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Quote:

Originally Posted by Decodat (Post 4624140)
Salut, nu trimite in Eu.

Bai da 1 m5 nu am gasit si eu sa se trimita.

Vladutuu 04-10-11 17:01

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Zimi si mie care se trimite si cat ma ajunge?
http://www.ebay.com/itm/BMW-M5-CUSTO...item20abcb2abd
http://www.ebay.com/itm/BMW-M5-ALL-S...item20ac00abce
http://www.ebay.com/itm/Maisto-All-S...item1c1e3990f2
http://www.ebay.com/itm/MAISTO-ALL-S...item5d3090e4b1
http://www.ebay.com/itm/Maisto-All-S...item19be3bda21
http://www.ebay.com/itm/BMW-M5-BLUE-...item20b778a095

Decodat 04-10-11 19:26

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Astia trimit toti, dar e scump transportul de acolo.
1. - 90$
2. - 90$
3. - 80$
4. - 90$
5. - 80$
6. - 80$

Vladutuu 05-10-11 13:45

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Quote:

Originally Posted by Decodat (Post 4624464)
Astia trimit toti, dar e scump transportul de acolo.
1. - 90$
2. - 90$
3. - 80$
4. - 90$
5. - 80$
6. - 80$

Ms mult. sunt cam scumpe dar daca fac rost de bani astia cumpar 1.

bmwh548 05-10-11 20:27

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Sa ma scuze Laurentiu ca ma bag in topicul lui, dar de ce ar vrea cineva sa dea >80$ pentru un Maisto 1:18? Cauta prin magazinele de la noi ca sigur gasesti. Nu sunt modele asa de rare.

Andrey_9 05-10-11 20:54

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
mai pui putin si iti iei kyosho;)

Decodat 05-10-11 23:40

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Poate vrea sa scrie pe colet USA:lol: Cred ca se gasesc la noi in magazine sigur.

promo 06-10-11 00:46

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Quote:

Originally Posted by Decodat (Post 4627231)
Poate vrea sa scrie pe colet USA:lol: Cred ca se gasesc la noi in magazine sigur.

vrea aer american... :))

dar pun pariu cu toti de pe forum ca baiatul nu o sa te mai caute niciodata !!
voia si el sa faca mesaje pe forum...

Decodat 09-10-11 14:49

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
up................

Decodat 12-10-11 20:18

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP...........

Vladutuu 12-10-11 23:05

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Quote:

Originally Posted by promo (Post 4627277)
vrea aer american... :))

dar pun pariu cu toti de pe forum ca baiatul nu o sa te mai caute niciodata !!
voia si el sa faca mesaje pe forum...

vorbeste gura fara el.


All times are GMT +2. The time now is 20:42.

- Copyright 2026 4Tuning