![]() |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
95 E cu totul
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
100 LEI.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
up............
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
up...........
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
O macheta hyundai accent 2006 -> prezent la ce pret o aduci ?!
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Nu este de gasit.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
sal, ma intereseaza cat ma costa toate 8 machetele sa-mi vina acasa (cu tot cu comisionul tau, taxe vamale, transport), pret final ?
mentionez ca toate sunt de la acelasi vanzator, deci nu ar trebui sa fie foarte mult transportul din SUA. http://www.ebay.com/itm/2010-SHELBY-...item1e5a248f73 http://www.ebay.com/itm/1953-CADILLA...item20b5561fec http://www.ebay.com/itm/1964-1-2-FOR...item1e5de19f27 http://www.ebay.com/itm/2006-DODGE-C...item5d2d0fffcc http://www.ebay.com/itm/1971-PLYMOUT...item1e629eea29 http://www.ebay.com/itm/1971-FORD-MU...item20ad601b81 http://www.ebay.com/itm/1971-CHEVROL...item1e663b1cb5 http://www.ebay.com/itm/2008-CHEVROL...item20b4b999fb |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Toate 8 costa cu tot cu transport 850 lei, la care se mai adauga TVA-ul deoarece vanzatorul este persoana juridica (firma), si vamesul o sa-mi calculeze Tva-ul. Total ar fi 1054 lei.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
850 ron era ok, dar + TVA deja iese cam scump, mama lor de legi si TVA...
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Quote:
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Quote:
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
http://www.ebay.com/itm/320758646256...wt_1361...m-ar interesa Reventonul asta?
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Este licitatie.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP...........
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
up.............
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Un pret final in lei pentru urmatoarele machete de la acelasi vanzator:
http://http://www.ebay.com/itm/DIECAST-1-32-SOUND-LIGHT-PULL-BACK-BMW-M3-GT2-MODEL-/270758822720?pt=Diecast_Vehicles&hash=item3f0a7bc3 40#ht_6195wt_1163 http://www.ebay.com/itm/1-32-DIE-CAS...ht_4850wt_1163 http://www.ebay.com/itm/DIECAST-1-32...ht_6195wt_1163 http://www.ebay.com/itm/DIECAST-1-32...ht_6195wt_1163 |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
349 LEI
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP...............
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Salut, nu accepta plata prin paypal.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
up................
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
up................
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Cat mar ajunge asta cu tot cu transport in constanta?
http://www.ebay.com/itm/MAISTO-BMW-M...item53e67e9f66 |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Salut . Cāt face asta ?
http://www.ebay.com/itm/1-43-IXO-IST...item3f0e6f2b71 |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Daca ramane asa, ajunge 32E, este licitatie.
Vladutuu - 75$, este scump transportul din state. |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
up..............
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
La cat ma ajunge asta?
http://www.ebay.com/itm/NIB-MAISTO-1...item19c92d2976 |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Salut, nu trimite in Eu.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Quote:
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Zimi si mie care se trimite si cat ma ajunge?
http://www.ebay.com/itm/BMW-M5-CUSTO...item20abcb2abd http://www.ebay.com/itm/BMW-M5-ALL-S...item20ac00abce http://www.ebay.com/itm/Maisto-All-S...item1c1e3990f2 http://www.ebay.com/itm/MAISTO-ALL-S...item5d3090e4b1 http://www.ebay.com/itm/Maisto-All-S...item19be3bda21 http://www.ebay.com/itm/BMW-M5-BLUE-...item20b778a095 |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Astia trimit toti, dar e scump transportul de acolo.
1. - 90$ 2. - 90$ 3. - 80$ 4. - 90$ 5. - 80$ 6. - 80$ |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Quote:
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Sa ma scuze Laurentiu ca ma bag in topicul lui, dar de ce ar vrea cineva sa dea >80$ pentru un Maisto 1:18? Cauta prin magazinele de la noi ca sigur gasesti. Nu sunt modele asa de rare.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
mai pui putin si iti iei kyosho;)
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Poate vrea sa scrie pe colet USA:lol: Cred ca se gasesc la noi in magazine sigur.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Quote:
dar pun pariu cu toti de pe forum ca baiatul nu o sa te mai caute niciodata !! voia si el sa faca mesaje pe forum... |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
up................
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP...........
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:42. |
- Copyright 2026 4Tuning