Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

D0ryN 28-03-10 20:37

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
"21:35" - Ma intreb de ce s'a format un obicei sa se scrie ora in fiecare post :lol:
Se poate vedea si in orarul forumului (adunand 3h), in caz ca ar avea vreo relevanta

Sa inteleg ca e meci in seara asta? :lol:

Messerschmitt 28-03-10 20:43

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
21:41 scriem ora ca sa vedem cine nu are ceasu fixat corect...LOL
Am plecat

cozmin23 28-03-10 20:53

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
21:52-dorinta mea a fost auzita de cineva....Forza Steaua

Babutz 28-03-10 21:11

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ma uit la real:twisted:

DTH 28-03-10 22:45

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
caut un film ...pana mea ...:))

Babutz 29-03-10 08:58

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
am spalat de la 7 si acu ma relax la un cafei

cozmin23 29-03-10 13:16

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
14:17-merg sa ma tund.maine plec in Grecia

Messerschmitt 29-03-10 13:21

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
14:20 ma pregatesc sa plec la tetru

DTH 29-03-10 14:07

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
fac de papica :D

D0ryN 29-03-10 17:18

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Am venit de la sala
Ies cu rolele
Doaaamne :lol:

nea_gogu_de_la_gaze 29-03-10 18:24

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
7:30 pe la sala

plictisit 29-03-10 22:24

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
11:25 , surfing teh forum ..

Babutz 30-03-10 07:49

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
am rasfoit ziaru cu joburi degeaba.. si beau un cafei

D0ryN 30-03-10 15:10

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Plec la legislatie...tot degeaba :lol:

Babutz 30-03-10 19:46

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
bag un nfs...si dispeeeeeer

DTH 30-03-10 19:48

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
joc cs .........

Racer21 31-03-10 21:29

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
22.28 - ma cert cu unu` pe mess :))

D0ryN 31-03-10 21:46

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
"ma bag" la un serial...

Babutz 01-04-10 08:56

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau cafeaua si imi tai ceva melodii pt telefon

Raresh01 01-04-10 22:02

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
citesc un sms si beau un burn.

Racer21 01-04-10 22:13

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
23.13 - ma uit la tv...asteptand ziua de maine cand voi pleca in vacanta :-)

DTH 01-04-10 22:18

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
am terminat bagajele si ma pregatesc sa plec :)) yupeeee :))

Babutz 02-04-10 00:59

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
am nervi si nu pot sa dorm

Babutz 02-04-10 01:00

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
am nervi si nu am somn

nea_gogu_de_la_gaze 02-04-10 07:59

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
9:00 cu potaia afara

Dementor 02-04-10 08:22

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
9:22 : ma intreb daca nea_gogu_de_la_gaze nu e cumva ceva ruda cu dolb:lol:dupa replici cam asa pare:lol:

DTH 07-04-10 04:38

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
back home , love my country :shock::confused2

Babutz 08-04-10 17:58

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
m-am uitat la un film si imediat ma duc sa bag ceva la ghiozdan

ZaNe94 09-04-10 10:56

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ma enervez

D0ryN 09-04-10 10:58

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Am venit de la orele de condus :)

Babutz 09-04-10 14:44

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
am venit de afara ..si ma bag la un nfs

elnino 12-04-10 15:15

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ii explic sora-mii pe ym cum sa formateze un stick usb

Babutz 13-04-10 08:18

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
mi`am adus inca un joc hidden objects si ma bag la el..

DTH 13-04-10 17:19

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
muvi or ...mai degrabă serial taim - x.o.x.o gossip girl :))

Messerschmitt 13-04-10 17:21

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
imi bat joc de copchile

Babutz 14-04-10 17:57

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 3274733)
muvi or ...mai degrabă serial taim - x.o.x.o gossip girl :))

si eu...am vazut sez 1 si 2...mai am ultimu:)) yuhuu

on: beau cafeaua ,termin jocu si apoi ma duc la shopping

DTH 14-04-10 18:32

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
am terminat sezonul 3 de la G.G :baby:....aştept frumos continuarea :D ...pānă una alta ...mă duc să hibernez īn cadă cāteva ore īn spumă multă :chuckel:...după care revin să īmi caut ceva de ocupat timpul ....:rolleyes2

Racer21 14-04-10 21:29

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ba ma mut din pat la calc, ba ma uit la tv, ba din nou la calc, ba in pat ... mai pe scurt, n-am stare, nu stiu de ce :lol:

plictisit 14-04-10 23:23

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ma bag @ star wars attack of the clones ( sa il revad )


p.s. claudia, incearca oth ( one tree hill ) e peste tooooooooot inclusiv gg, the o.c. si care mai sunt de genul asta

TaZzY E30 14-04-10 23:24

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Mi s-a upgradat porecla....acum e Fulger McTazz:))


All times are GMT +2. The time now is 20:37.

- Copyright 2026 4Tuning