Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   NFS UG2 Drifters (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/131129-nfs-ug2-drifters.html)

R3chin 19-02-10 10:35

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by Ingerasul99 (Post 3052988)
Pana acuma suntem doar 4, daca mai si alti , ar fi prea bine, daca nu o lasam balta.

dublu post dar uite..... si tot 4-5 am ajuns din 15+ persoane...

D v D 19-02-10 10:43

Re: NFS UG2 Drifters
 
Eu nu am avut nici o treaba cu intrebarea si pana la urma nu este vorba despre intrebarea aia era vorba despre cu totul altceva in fine n-are rost acuma , va urez mult succes in campionatul vostru si sa ne auzim cu bine , n-are rost sa continuam cearta cel mai bine raman lucrurile asa si gata ;)

eMH 19-02-10 16:19

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by JunKer_hP (Post 3101182)
Se poate inchide.

Eu nu imi dau seama care e problema ta in toata ecuatia asta.
Nu iti convine, nu mai intri pe topic, dar nu e pornit de tine, deci nu e problema ta cand se inchide si cand nu!

JunKer_hP 19-02-10 18:48

Re: NFS UG2 Drifters
 
bine eMH , esti un geniu;)

eMH 19-02-10 18:52

Re: NFS UG2 Drifters
 
Stiam, multumesc!

demonul 19-02-10 21:04

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 3103132)
Eu nu imi dau seama care e problema ta in toata ecuatia asta.
Nu iti convine, nu mai intri pe topic, dar nu e pornit de tine, deci nu e problema ta cand se inchide si cand nu!

nu am stiut ca lai facut tu ma miram =))
dar... daca lai facut tu dece nu scrie admin ????
intrebarea a fost sa scape de cei care stiu sa joace fara coduri si fara prostioare
poate ca tu joci cu prostioare deastea ca tu ai inceput toata cearta pentru ca team facut pe drift :P:P:P:P:P:P

demonul 19-02-10 21:12

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by eMH
E ilogic ce spui, copil handicapat, care ramane repetent in clasa a 2-a!!
Daca jucam cu coduri, te mancam pe paine, bai retardatul belirii pulii!
Problema e ca tu cand ai explicat cu ce faci pozele la masini ai pus un trainer, deci marsh in rasa matii de cacat cu ochi, ca te incurci in detalii!
Si nu te mai baga in seama cu mine, ca iti iau toti mortii la dans! Cand ti-o da curva aia de mata voie sa vii la 4tuning days, atunci sa vii sa vorbesti cu mine, ca pana acum nu am ce discuta cu copiii de 13 ani ;)



ROG ADMINI SA AL DEA AFARA PE eMH
niciodata nu o sa mai intru pe 4tuning
pa-pa

eMH 19-02-10 21:12

Re: NFS UG2 Drifters
 
Hai ca nu stiam de ce imi suna cunoscut nick-ul tau!
Nu cumva il cunosti pe individul ??

https://forum.4tuning.ro/31-divertism...ai-putere.html

Ca varsta sunteti aproape, ca intelect esti un pic in spatele lui, dar nicio problema, te faci tu mare si ne bati!

eMH 19-02-10 21:27

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by demonul (Post 3104105)
ROG ADMINI SA AL DEA AFARA PE eMH
niciodata nu o sa mai intru pe 4tuning
pa-pa

Si daca tot niciodata nu o sa mai intri pe 4tuning, nu vrei sa lasi si tu o impresie buna, scriind corect macar acum la sfarsit?
La scoala nu te-au invatat ca se scrie IL (cu Î, si nu cu â) ?
Shade rushine...


P.S.: In cazul in care chiar are cineva de gand sa ia vreo masura fata de cererea copilului, rog sa mi se permita si mie sa imi spun parerea, si sa nu fiu sanctionat fara dreptul la o opinie!

geaniy1985 19-02-10 21:55

Re: NFS UG2 Drifters
 
Originally Posted by eMH
E ilogic ce spui, copil handicapat, care ramane repetent in clasa a 2-a!!
Daca jucam cu coduri, te mancam pe paine, bai retardatul belirii pulii!
Problema e ca tu cand ai explicat cu ce faci pozele la masini ai pus un trainer, deci marsh in rasa matii de cacat cu ochi, ca te incurci in detalii!
Si nu te mai baga in seama cu mine, ca iti iau toti mortii la dans! Cand ti-o da curva aia de mata voie sa vii la 4tuning days, atunci sa vii sa vorbesti cu mine, ca pana acum nu am ce discuta cu copiii de 13 ani

Frate , scuza-ma ca ma bag in chestia asta , dar am incercat MASINA LUI si STIU CE POATE.El a muncit la masina aia asa cum am muncit si eu la masina mea si scot pe ST2 cel putin 700.000 de puncte.NU e frumos sa jignesti munca altei persoane dar nici sa ii spui vorbe urate despre familia acestuia.El nu e CODAT asa cum spui tu , pentru ca CODURILE NU MERG in pLan asa ca nu ai cum sa spui ca demonul e codat pentru ca eu joc in fiecare seara cu el si aluneca bine pentru varsta lui.Dumnezeu vede tot si in curand ti se va intoarce si tie roata , iti spun sigur. Aa si inca ceva , daca vrei sa joci cu mine , intra pe ROMANIA cand este deschis si o sa vezi ca UN COPIL DE 14 ANI poate sa fie sau POATE SA NU FIE CODAT.Sper ca te-am lamurit.Si inca un lucru , e rusinos ca la varsta ta sa te iei de un copil de 13 ani si sa il injuri pentru ceva ce nu a facut.Ceau

eMH 19-02-10 21:59

Re: NFS UG2 Drifters
 
Cred ca ai inteles total gresit problema, si as vrea sa te sfatuiesc ca data viitoare sa ceri parerea ambelor parti, nu numai prietenului tau, si sa judeci dupa asta. Stii ca se zice ca adevarul e undeva la mijloc.
P.S.: Nu mai tot spune ca a muncit el la masina aia, ca nu s-a apucat el sa monteze piesa cu piesa pe masina. Stiu si eu cum se modifica o masina la Dyno, stai linistit!

P.S.2: Tu pentru asta ti-ai facut user?

geaniy1985 19-02-10 22:04

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 3104279)
Cred ca ai inteles total gresit problema, si as vrea sa te sfatuiesc ca data viitoare sa ceri parerea ambelor parti, nu numai prietenului tau, si sa judeci dupa asta. Stii ca se zice ca adevarul e undeva la mijloc.
P.S.: Nu mai tot spune ca a muncit el la masina aia, ca nu s-a apucat el sa monteze piesa cu piesa pe masina. Stiu si eu cum se modifica o masina la Dyno, stai linistit!

P.S.2: Tu pentru asta ti-ai facut user?

Frate , nu ca am inteles gresit problema , eu nu judec pe nimeni , eu imi spun parerea mea care o am si nu am nevoie de sfaturi si app , eu am fost inscris in campionatul asta de kk dar am fost eliminat la intrebari . Si eu pot sa tunez un eclipse si pot sa il fac sa ajunga la viteze mari si sa alunece frumos.Stiu ca tu esti vechi pe forumul asta dar te anunt ca si InSane are o parere buna despre demonul asa ca ce parere ai tu daca este codat sau NU , e treaba ta.Tiam spus , ti se va intoarce roata si o sa o patesti si tu curand.

eMH 19-02-10 22:07

Re: NFS UG2 Drifters
 
Si de ce ai tu impresia ca eu chiar tin cont de parerea ta?
Ok, e parerea ta, nu am nimic impotriva, dar atata timp cat ma vizeaza pe mine, as aprecia daca ai pastra-o pentru tine!

geaniy1985 19-02-10 22:14

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 3104309)
Si de ce ai tu impresia ca eu chiar tin cont de parerea ta?
Ok, e parerea ta, nu am nimic impotriva, dar atata timp cat ma vizeaza pe mine, as aprecia daca ai pastra-o pentru tine!

Credema ca nici nu ma intereseaza dak tii cont sau nu , dar eu vroiam sa-ti spun k e urat k la varsta ta , sa te pui la mintea unui copil de 13 ani . Mai bine tziai vede de lucrurile tale si gata ca nu mai am chef sa stau sa imi tocesc degetele sa scriu pentru un nimeni ;) Am un campionat maine si nu vreau sa fiu stresat deci....nu mai comentez nimik , bafta

eMH 19-02-10 22:17

Re: NFS UG2 Drifters
 
Exact ce ii spuneam si copilului, macar ai si tu bunul simt necesar pentru a scrie corect!
Intr-adevar, e urat ca la varsta mea sa ma pun la mintea lui, dar pentru el nu e urat, nu ar trebui sa aiba putin respect, si sa nu mai vorbeasca cu mine cum vorbeste cu colegii lui de gradinita?


P.S.: Bine ca sunt eu un nimeni, mai "cineva-ule" !!

geaniy1985 19-02-10 22:25

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 3104345)
Exact ce ii spuneam si copilului, macar ai si tu bunul simt necesar pentru a scrie corect!
Intr-adevar, e urat ca la varsta mea sa ma pun la mintea lui, dar pentru el nu e urat, nu ar trebui sa aiba putin respect, si sa nu mai vorbeasca cu mine cum vorbeste cu colegii lui de gradinita?


P.S.: Bine ca sunt eu un nimeni, mai "cineva-ule" !!

Man , a nu avea bun simt inseamna sa vorbesti urat cu cineva sau sa fii obraznic si sa comentezi . Nu am vrut sa spun k sunt cineva dar :nimeni:cred k ar fii un cuvant bun pentru tine . Nu vreau sa ne certam dar totusi macar am bunul simt de a vorbi frumos , in fine crezi ce vrei si gata clar?

no_sp33d_limit18 19-02-10 23:46

Re: NFS UG2 Drifters
 
ba vere mai taceti
ca ma enervati si pe mn
am mesaje pe mail numai de la certurile voastre...
cea fost a fost...
si asa ramane...
si gata...
mai incetati ...X(X(X(X(X(X(X(X(X(

R3chin 20-02-10 00:13

Re: NFS UG2 Drifters
 
Doamne ce e aici:|
Acuma daca nu nea bagat in campionat nu tre sa ne sfadim si altele :| End...
Toti jucati bine ca am jucat cu totii doar ca nu mi-a convenit diferenta intre un jucator de 13 ani si unu de 20 ca cel de 20 zice ca are coduri daca are net rau...sau diferenta ca voi ii acceptati pe cei ce deja erau pe 4tuning...si au multe posturi, nu sa vina si alti noi....pe acest topic care cu timpu poate mai scriau si alte chestii...ca multi nu stiau de forumul acesta.

Parca trebuia sa fie o comunitate ce ii accepta pe toti...

Bafta la toti :D

eMH 20-02-10 07:46

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by R3chin (Post 3104718)
nu mi-a convenit diferenta intre un jucator de 13 ani si unu de 20 ca cel de 20 zice ca are coduri daca are net rau...sau diferenta ca voi ii acceptati pe cei ce deja erau pe 4tuning...si au multe posturi, nu sa vina si alti noi


Deci nu ai inteles nimic. Bun, am zis ca are coduri, si s-a intamplat ceva in privinta asta?
Nu, a fost doar o parere personala, nu l-a batut nimeni, nu l-a sanctionat nimeni, deci nu imi dau seama de ce tot imi aruncati in fata chestia asta cu codurile!
Insane, cand ne refeream lacei ce erau deja pe 4tuning, nu ne refeream la cei care au multe posturi, sau la cei care sunt useri de mai multa vreme. O sa iti explic mai pe larg chestia asta pe mess, ca aici e cam incomod!

P.S.: M-am convins si de tine...

Ingerasul99 20-02-10 10:10

Re: NFS UG2 Drifters
 
Citez primul post:
Quote:

Originally Posted by DaViD TL (Post 2446710)
Hello to all ,in urma inchiderii fostului topic cu drifturi m-am gandit sa deschid eu unul nou ,daca se va redeschide celalalt topic rog ca acesta sa fie sters , sper ca pe acest sa pastram o anumita decenta si sa ne comportam frumos ,de acuma inainte cei ce vor sa se dea intra pe hamachi cauta oameni si se dau ,gata cu campionate cu etc ca ne aduc numai probleme ;) succes la toti

Luati aminte!

eMH 21-02-10 16:28

Re: NFS UG2 Drifters
 
Are cineva idee cum maresc timpul in care imi filmeaza la Fraps?
Nu imi filmeaza decat 30 de secunde, si vreau sa imi filmeze mai mult. Exista multa lume pe aici care are impresia ca drift inseamna sa te plimbi pe vibratoare, uitand frana de mana "trasa".
Eu inteleg cu totul altceva, si cred ca ar fi interesant sa pun un filmulet cu ce inteleg eu prin drift.

R3chin 21-02-10 19:22

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 3109384)
Are cineva idee cum maresc timpul in care imi filmeaza la Fraps?
Nu imi filmeaza decat 30 de secunde, si vreau sa imi filmeze mai mult. Exista multa lume pe aici care are impresia ca drift inseamna sa te plimbi pe vibratoare, uitand frana de mana "trasa".
Eu inteleg cu totul altceva, si cred ca ar fi interesant sa pun un filmulet cu ce inteleg eu prin drift.



Fara frana de mana esti = 0

eMH 21-02-10 19:37

Re: NFS UG2 Drifters
 
Uita-te la un singur campionat de drift, si spune-mi cati concurenti folosesc frana de mana!
Iti spun eu, sunt multi care o folosesc decat la inceputul driftului (la intrarea in viraj), dupa care ADIO!
Pentru cunoscatori, exista clutch-kick ;)

Ingerasul99 21-02-10 19:55

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 3110163)
Uita-te la un singur campionat de drift, si spune-mi cati concurenti folosesc frana de mana!
Iti spun eu, sunt multi care o folosesc decat la inceputul driftului (la intrarea in viraj), dupa care ADIO!
Pentru cunoscatori, exista clutch-kick ;)

Pe ce buton era frana de mana? ca sa o folosesc si eu sa vad ce poate.
Eu ii faceam balans la masina si derapa singura!

eMH 21-02-10 20:27

Re: NFS UG2 Drifters
 
Ma, pe SPACE e frana de mana. Si eu tot cu balans fac, pentru ca asa e normal.

In afara de schema de la sfarsit, cam asta inteleg eu din drift:
Click!

R3chin 21-02-10 20:37

Re: NFS UG2 Drifters
 
Foloseste frana pe curbe....viraj viteza maxima/de-a latu = minim 50mi pe curba :) dintru frana de mana...daca vreti puncte...

eMH 21-02-10 21:16

Re: NFS UG2 Drifters
 
Si care mai e scopul?
Ideal ar fi fost sa se puncteze si aici viteza la care faci derapajul, unghiul, cantitatea de fum, si asa mai departe.
Eu de exemplu nu mai fac drift pentru puncte, fac doar pentru stil. Puncte obtii fara numar, fara numar, daca faci cu un golf. Si care mai e farmecul?
E ca si cum ai merge cu masina doar ca sa arzi benzina, nu neaparat ca sa ajungi undeva, sau ca sa te plimbi. Pur si simplu ca sa arzi benzina.
Parerea mea e ca e aiurea. Am facut acum 2 filme cu drift, dar are unul 3.60 GB si unul 2.40 GB, deci nu pot sa le urc.
O sa fac tot din alea mici, si o sa pun pe bucati, sa vedeti cam ce inteleg eu prin drift.

cmdbass 22-02-10 10:56

Re: NFS UG2 Drifters
 
de 2 saptamani intru mai mereu pe topicu` asta...si ghici ce..nimic interesant! numai certuri si contraziceri ! nu va mai saturati si voi??:chillpill:neutral::neutral::neutral:

Racer_e30 22-02-10 12:24

Re: NFS UG2 Drifters
 
cmd poate mai dai si tu un buzz si ne mai dam si noi pe lighthouse ...
apropo cine are chef de drift pe lighthouse add racer_E30
nu ma dau decat acolo ... sorry

D v D 22-02-10 14:59

Re: NFS UG2 Drifters
 
Baieti v-ati facut propriul forum va rog frumos sa continuati discutiile acolo ,ca aici vad ca numai chef de cearta aveti ceea ce nu e frumos ,e una si buna : nu-ti place zici pas si mergi mai departe ;)

D v D 23-02-10 03:25

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by D v D (Post 3112470)
Baieti v-ati facut propriul forum va rog frumos sa continuati discutiile acolo ,ca aici vad ca numai chef de cearta aveti ceea ce nu e frumos ,e una si buna : nu-ti place zici pas si mergi mai departe ;)

sunt mirat de faptul ca nimeni nu imi raspunde , oare pt ca am dreptate ca mereu am avut nu conteaza cei ce stim mereu o sa fim la fel si mereu va fi loc pt oameni cu bun simt care stiu sa lase loc de buna ziua , v-am pupat ;) si ne auzim pe ym :D

JunKer_hP 23-02-10 18:51

Re: NFS UG2 Drifters
 
n-ai de ce sa fi mirat;)

PS: Niciodata nu te certa cu un idiot.. Te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta

eMH 28-02-10 17:50

Re: NFS UG2 Drifters
 
Eu sincer, nu am nimic cu nimeni.
Nici cu el, nici cu demonul.
Care te bagi la un drift in seara asta? :>

CMD-ule, te bagi?

DannyKid 28-02-10 23:40

Re: NFS UG2 Drifters
 
Pe care va tin OO-le sa ne dam pe canion/cursa de munte ?
Ca pana acum v-am afumat cam pe toti cu care am jucat :D
Recunosc, pe pista normala sunt varza ...

demonul 01-03-10 16:24

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 3128475)
Copil retard, vezi-ti de ale tale, ca eu nu am timp de discutat cu minori care sunt tari in gura pe net. Pe langa faptul ca esti un taran coclit, care probabil are ghiocei intre degetele de la picioare, ca tot e aproape primavara, mai esti si arogant, si prost. Eu iti dau PM sa ma lasi in pace, ca nu am chef de cearta, si tu imi zici ca fac figuri. Asa e cand incerci sa calmezi un taran prost, i se urca la cap, si are impresia ca pentru ca ai vorbit frumos cu el, iti e frica de el, sau ceva de genu. Prietene, sincer, imi pare rau pentru tine! Te compatimesc...
Dar intr-un fel ma bucur pentru mine, pentru ca daca nu ar exista oameni prosti, ca tine, care probabil o sa ajunga drumari sau gunoieri, nu as avea eu pe unde sa ma plimb cu masina mea.

Hai, o la revedere placuta!



eMH ma scz ca ma bag in seama cu tine poate omul o fi gresit tasta nu-i merge tastatura nu trebuie sa jingnesti oameni care se mai incurca la scris nu suntem perfecti asa ca mai taci o data si tu si el ca poate inchide admini topicul dela certurile tale.

eMH 01-03-10 16:29

Re: NFS UG2 Drifters
 
Da, dar e bine inainte sa dea Submit Reply, sa mai citeasca o data, ca sa fie sigur ca a scris corect.

Oricum... Hai sa o lasam asa, ca nu are rost.
A venit primavara, e frumos afara, si nu vreau sa ma mai cert cu nimeni :D

demonul 01-03-10 16:33

Re: NFS UG2 Drifters
 
nici eu nu am chef de certuri.

demonul 06-03-10 23:44

Re: NFS UG2 Drifters
 
se apropie ziua 4tuningdays :X acolo ma gasiti la 4tuningdays sa vad cum face tengu spectacol ;)

world cars 10-03-10 18:47

Re: NFS UG2 Drifters
 
Mi-am facut placa video mai joaca cineva ?

D v D 10-03-10 23:43

Re: NFS UG2 Drifters
 
Care isi anunta prezenta la 4TD ?!?


All times are GMT +2. The time now is 02:06.

- Copyright 2026 4Tuning