![]() |
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Eu nu am avut nici o treaba cu intrebarea si pana la urma nu este vorba despre intrebarea aia era vorba despre cu totul altceva in fine n-are rost acuma , va urez mult succes in campionatul vostru si sa ne auzim cu bine , n-are rost sa continuam cearta cel mai bine raman lucrurile asa si gata ;)
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
Nu iti convine, nu mai intri pe topic, dar nu e pornit de tine, deci nu e problema ta cand se inchide si cand nu! |
Re: NFS UG2 Drifters
bine eMH , esti un geniu;)
|
Re: NFS UG2 Drifters
Stiam, multumesc!
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
dar... daca lai facut tu dece nu scrie admin ???? intrebarea a fost sa scape de cei care stiu sa joace fara coduri si fara prostioare poate ca tu joci cu prostioare deastea ca tu ai inceput toata cearta pentru ca team facut pe drift :P:P:P:P:P:P |
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
ROG ADMINI SA AL DEA AFARA PE eMH niciodata nu o sa mai intru pe 4tuning pa-pa |
Re: NFS UG2 Drifters
Hai ca nu stiam de ce imi suna cunoscut nick-ul tau!
Nu cumva il cunosti pe individul ?? https://forum.4tuning.ro/31-divertism...ai-putere.html Ca varsta sunteti aproape, ca intelect esti un pic in spatele lui, dar nicio problema, te faci tu mare si ne bati! |
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
La scoala nu te-au invatat ca se scrie IL (cu Î, si nu cu â) ? Shade rushine... P.S.: In cazul in care chiar are cineva de gand sa ia vreo masura fata de cererea copilului, rog sa mi se permita si mie sa imi spun parerea, si sa nu fiu sanctionat fara dreptul la o opinie! |
Re: NFS UG2 Drifters
Originally Posted by eMH
E ilogic ce spui, copil handicapat, care ramane repetent in clasa a 2-a!! Daca jucam cu coduri, te mancam pe paine, bai retardatul belirii pulii! Problema e ca tu cand ai explicat cu ce faci pozele la masini ai pus un trainer, deci marsh in rasa matii de cacat cu ochi, ca te incurci in detalii! Si nu te mai baga in seama cu mine, ca iti iau toti mortii la dans! Cand ti-o da curva aia de mata voie sa vii la 4tuning days, atunci sa vii sa vorbesti cu mine, ca pana acum nu am ce discuta cu copiii de 13 ani Frate , scuza-ma ca ma bag in chestia asta , dar am incercat MASINA LUI si STIU CE POATE.El a muncit la masina aia asa cum am muncit si eu la masina mea si scot pe ST2 cel putin 700.000 de puncte.NU e frumos sa jignesti munca altei persoane dar nici sa ii spui vorbe urate despre familia acestuia.El nu e CODAT asa cum spui tu , pentru ca CODURILE NU MERG in pLan asa ca nu ai cum sa spui ca demonul e codat pentru ca eu joc in fiecare seara cu el si aluneca bine pentru varsta lui.Dumnezeu vede tot si in curand ti se va intoarce si tie roata , iti spun sigur. Aa si inca ceva , daca vrei sa joci cu mine , intra pe ROMANIA cand este deschis si o sa vezi ca UN COPIL DE 14 ANI poate sa fie sau POATE SA NU FIE CODAT.Sper ca te-am lamurit.Si inca un lucru , e rusinos ca la varsta ta sa te iei de un copil de 13 ani si sa il injuri pentru ceva ce nu a facut.Ceau |
Re: NFS UG2 Drifters
Cred ca ai inteles total gresit problema, si as vrea sa te sfatuiesc ca data viitoare sa ceri parerea ambelor parti, nu numai prietenului tau, si sa judeci dupa asta. Stii ca se zice ca adevarul e undeva la mijloc.
P.S.: Nu mai tot spune ca a muncit el la masina aia, ca nu s-a apucat el sa monteze piesa cu piesa pe masina. Stiu si eu cum se modifica o masina la Dyno, stai linistit! P.S.2: Tu pentru asta ti-ai facut user? |
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Si de ce ai tu impresia ca eu chiar tin cont de parerea ta?
Ok, e parerea ta, nu am nimic impotriva, dar atata timp cat ma vizeaza pe mine, as aprecia daca ai pastra-o pentru tine! |
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Exact ce ii spuneam si copilului, macar ai si tu bunul simt necesar pentru a scrie corect!
Intr-adevar, e urat ca la varsta mea sa ma pun la mintea lui, dar pentru el nu e urat, nu ar trebui sa aiba putin respect, si sa nu mai vorbeasca cu mine cum vorbeste cu colegii lui de gradinita? P.S.: Bine ca sunt eu un nimeni, mai "cineva-ule" !! |
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
ba vere mai taceti
ca ma enervati si pe mn am mesaje pe mail numai de la certurile voastre... cea fost a fost... si asa ramane... si gata... mai incetati ...X(X(X(X(X(X(X(X(X( |
Re: NFS UG2 Drifters
Doamne ce e aici:|
Acuma daca nu nea bagat in campionat nu tre sa ne sfadim si altele :| End... Toti jucati bine ca am jucat cu totii doar ca nu mi-a convenit diferenta intre un jucator de 13 ani si unu de 20 ca cel de 20 zice ca are coduri daca are net rau...sau diferenta ca voi ii acceptati pe cei ce deja erau pe 4tuning...si au multe posturi, nu sa vina si alti noi....pe acest topic care cu timpu poate mai scriau si alte chestii...ca multi nu stiau de forumul acesta. Parca trebuia sa fie o comunitate ce ii accepta pe toti... Bafta la toti :D |
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
Deci nu ai inteles nimic. Bun, am zis ca are coduri, si s-a intamplat ceva in privinta asta? Nu, a fost doar o parere personala, nu l-a batut nimeni, nu l-a sanctionat nimeni, deci nu imi dau seama de ce tot imi aruncati in fata chestia asta cu codurile! Insane, cand ne refeream lacei ce erau deja pe 4tuning, nu ne refeream la cei care au multe posturi, sau la cei care sunt useri de mai multa vreme. O sa iti explic mai pe larg chestia asta pe mess, ca aici e cam incomod! P.S.: M-am convins si de tine... |
Re: NFS UG2 Drifters
Citez primul post:
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Are cineva idee cum maresc timpul in care imi filmeaza la Fraps?
Nu imi filmeaza decat 30 de secunde, si vreau sa imi filmeze mai mult. Exista multa lume pe aici care are impresia ca drift inseamna sa te plimbi pe vibratoare, uitand frana de mana "trasa". Eu inteleg cu totul altceva, si cred ca ar fi interesant sa pun un filmulet cu ce inteleg eu prin drift. |
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
Fara frana de mana esti = 0 |
Re: NFS UG2 Drifters
Uita-te la un singur campionat de drift, si spune-mi cati concurenti folosesc frana de mana!
Iti spun eu, sunt multi care o folosesc decat la inceputul driftului (la intrarea in viraj), dupa care ADIO! Pentru cunoscatori, exista clutch-kick ;) |
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
Eu ii faceam balans la masina si derapa singura! |
Re: NFS UG2 Drifters
Ma, pe SPACE e frana de mana. Si eu tot cu balans fac, pentru ca asa e normal.
In afara de schema de la sfarsit, cam asta inteleg eu din drift: Click! |
Re: NFS UG2 Drifters
Foloseste frana pe curbe....viraj viteza maxima/de-a latu = minim 50mi pe curba :) dintru frana de mana...daca vreti puncte...
|
Re: NFS UG2 Drifters
Si care mai e scopul?
Ideal ar fi fost sa se puncteze si aici viteza la care faci derapajul, unghiul, cantitatea de fum, si asa mai departe. Eu de exemplu nu mai fac drift pentru puncte, fac doar pentru stil. Puncte obtii fara numar, fara numar, daca faci cu un golf. Si care mai e farmecul? E ca si cum ai merge cu masina doar ca sa arzi benzina, nu neaparat ca sa ajungi undeva, sau ca sa te plimbi. Pur si simplu ca sa arzi benzina. Parerea mea e ca e aiurea. Am facut acum 2 filme cu drift, dar are unul 3.60 GB si unul 2.40 GB, deci nu pot sa le urc. O sa fac tot din alea mici, si o sa pun pe bucati, sa vedeti cam ce inteleg eu prin drift. |
Re: NFS UG2 Drifters
de 2 saptamani intru mai mereu pe topicu` asta...si ghici ce..nimic interesant! numai certuri si contraziceri ! nu va mai saturati si voi??:chillpill:neutral::neutral::neutral:
|
Re: NFS UG2 Drifters
cmd poate mai dai si tu un buzz si ne mai dam si noi pe lighthouse ...
apropo cine are chef de drift pe lighthouse add racer_E30 nu ma dau decat acolo ... sorry |
Re: NFS UG2 Drifters
Baieti v-ati facut propriul forum va rog frumos sa continuati discutiile acolo ,ca aici vad ca numai chef de cearta aveti ceea ce nu e frumos ,e una si buna : nu-ti place zici pas si mergi mai departe ;)
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
n-ai de ce sa fi mirat;)
PS: Niciodata nu te certa cu un idiot.. Te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta |
Re: NFS UG2 Drifters
Eu sincer, nu am nimic cu nimeni.
Nici cu el, nici cu demonul. Care te bagi la un drift in seara asta? :> CMD-ule, te bagi? |
Re: NFS UG2 Drifters
Pe care va tin OO-le sa ne dam pe canion/cursa de munte ?
Ca pana acum v-am afumat cam pe toti cu care am jucat :D Recunosc, pe pista normala sunt varza ... |
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
eMH ma scz ca ma bag in seama cu tine poate omul o fi gresit tasta nu-i merge tastatura nu trebuie sa jingnesti oameni care se mai incurca la scris nu suntem perfecti asa ca mai taci o data si tu si el ca poate inchide admini topicul dela certurile tale. |
Re: NFS UG2 Drifters
Da, dar e bine inainte sa dea Submit Reply, sa mai citeasca o data, ca sa fie sigur ca a scris corect.
Oricum... Hai sa o lasam asa, ca nu are rost. A venit primavara, e frumos afara, si nu vreau sa ma mai cert cu nimeni :D |
Re: NFS UG2 Drifters
nici eu nu am chef de certuri.
|
Re: NFS UG2 Drifters
se apropie ziua 4tuningdays :X acolo ma gasiti la 4tuningdays sa vad cum face tengu spectacol ;)
|
Re: NFS UG2 Drifters
Mi-am facut placa video mai joaca cineva ?
|
Re: NFS UG2 Drifters
Care isi anunta prezenta la 4TD ?!?
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:06. |
- Copyright 2026 4Tuning