![]() |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
gata nu mai trebuie trebuia sa dai view map import sau ceva d genu asta..:)anyway ms mult...;)
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
1 Attachment(s)
ceva detalii despre unde pot gasii meniul cu "Shading" (daca exista asa ceva)???
Ultimul meu model de janta , dar as vrea sa aiba si umbra pe planul de jos... :( ;)! |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Ranek daca faci neste jante calumea pe bune ca facem o combinatie ........io oricum nu mai am timp de 3d`
asa ca dai bice ........GRIGO & Ranek ;) |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
crezi k eu am timp ... din cand in cand mai incerc sa ma mai familiarizez cu Maxu' si mai imi iese o janta , un obiect ... orice , doar sa ma mai obisnuiesc ;) !
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
fratilor pls cine mah ajuta shi p mine cu un tutorial despre vopsea(in genereal la vopsit) sau cand dau render la janta sa o fac sa para reala.....plsssssss avarog yo mult d tot...;)
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
selectezi obiectul pe care vrei sa'l "colorezi" si te joci si tu pe la optiunile alea pana incepi sa priecepi cate una , alta ;) ! Chiar crezi ca totul se face dupa tutoriale ??? Dak vrei iti dau un tutorial cum poti sa faci 500 $ in doar 24h ;) !
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
mah baieti va rog yo mult d tot de curand miam reinstalat windowsul shi am vrut sa insatalez din nou 3ds max,lam instalat shi cand am vrut sa intru in el imi ramane la veryfing license...va rog yo mult de tot dati-mi shi mie unul id vostru shi trimitetimi shi mie kitu plsssssss....dak vreti.....
ps:am incercat sa il dau jos d p softpedia shi de pe downloads dar tot la fel....dak shi voua vi sa mai intamplat spunetimi shi mie c e d facut..:( |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
mda ........ms pt sfaturi........
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
mai am shi yo nevoie d un serial number shi activation code plssss datimi shi mie nu mai fiti asa zgarciti.....vreau sa invat shi yo.....:)sau cel putin datimi un link unde pot gasi...;)
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
google face minuni
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
aleluia in sfarsit raspunde cineva...:peace:......pai frate am incercat dar nicaieri nu imi da ceva bun toate sunt.....nush...parca bushite sau ceva in genu asta de nu vrea sa imi mearga...
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Quote:
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Quote:
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
frate dak are vreo cineva 3dsmax kit complet va rog yo mult intrati shi voi p id meu(jamy_dani)k sa mil dati shi mie k mie nu imi mere nik.....nici macar perioada trial nu vrea sa mearga....nici un serial number , nimic...:((
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:12. |
- Copyright 2026 4Tuning