Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - andrew 46 (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/89719-machete-lucru-andrew-46-a.html)

alynex 18-02-09 19:50

Re: Machete in lucru - andrew 46
 
El Camino-ul a iesit super!
Bafta la pata aia sarita(bat-o norocul s-o bata)!


Cat despre Lambo, de ce nu faci usa din poxilina?Ii ceva de lucru la ea dar se poate:D.
Si daca nu poti face balamaua sa se deschida gen Lambo, o modifici pe cealalta si ai Lambo unic cu usi normale, ce zici?
Bafta inca o data:)!!

andrew 46 18-02-09 20:09

Re: Machete in lucru - andrew 46
 
Quote:

Originally Posted by alex09 (Post 2079289)
Eu cred ca ar trebuii facuta o reclamatie sa nu ti se mai dea voie sa postezi pe forum.Vrei sa fac infarctla vederea machetelor tale.Sunt super.

:lol::lol:merci merci;)

Quote:

Originally Posted by catalyn style (Post 2065838)
foarte frumoasa camioneta!ti-a iesit foarte bine!
spor la lucru!:D

da,am terminat-o...o sa pun poze..;)

Quote:

Originally Posted by alynex (Post 2079331)
El Camino-ul a iesit super!
Bafta la pata aia sarita(bat-o norocu so bata)!


Cat despre Lambo, de ce nu faci usa din poxilina?Ii ceva de lucru la ea dar se poate:D.
Si daca nu poti face balamaua sa se deschida gen Lambo, o modifici pe cealalta si ai Lambo unic cu usi normale, ce zici?
Bafta inca o data:)!!

multumesc.
despre lambo: ori ii fac usile [ambele] din poxilina fixe:???:
ori poate gasesc o usa originala:rolleyes2

andrew 46 22-02-09 16:59

Re: Machete in lucru - andrew 46
 
7 Attachment(s)
ei bine am terminat el camino8)
mai am doar sa-i pun plasa la bari si stopurile de vopsit:rolleyes2
nu sunt prea multumit de ea insa urmatoarea va iesi net superior;)
interior mochetat:-)
jante rotative[spinners]

sper sa va placa:-P

alynex 22-02-09 18:39

Re: Machete in lucru - andrew 46
 
O iesti misto!!
Interiorul este superb!!
Poate mai trebuiesc, ici-colo niste finisaje, dar per total e super!!!
Bafta la urmatoareaD:!

AdY9005 22-02-09 18:41

Re: Machete in lucru - andrew 46
 
sincer nu imi place pentru ca e cam inalta si patratoasa ...... :???:

coman razvan 22-02-09 20:41

Re: Machete in lucru - andrew 46
 
Seamana cu o cutie de conserve...:(

alynex 22-02-09 20:46

Re: Machete in lucru - andrew 46
 
Quote:

Originally Posted by coman razvan (Post 2090962)
Seamana cu o cutie de conserve...:(


Asta o durut!:lol::lol::lol:


Intradevar este putin cam patratos si cam diferit de El Camino-ul real,dar...totusi mie imi place:D.

andrew 46 22-02-09 21:08

Re: Machete in lucru - andrew 46
 
Quote:

Originally Posted by alynex (Post 2090630)
O iesti misto!!
Interiorul este superb!!
Poate mai trebuiesc, ici-colo niste finisaje, dar per total e super!!!
Bafta la urmatoareaD:!

merci mult:-P

Quote:

Originally Posted by AdY9005 (Post 2090638)
sincer nu imi place pentru ca e cam inalta si patratoasa ...... :???:

da ,cam ai dreptate insa nu avea cum sa-mi iasa altfel
daca o faceam mai joasa era si mai patroatoasa :lol:

Quote:

Originally Posted by coman razvan (Post 2090962)
Seamana cu o cutie de conserve...:(

e....hai razvane nici chiar asa:lol:

catalyn style 23-02-09 18:09

Re: Machete in lucru - andrew 46
 
mama, m-ai dobarat pur si simplu cu asta:shock::shock:,bravo si sa ai succes si spor in continuare!
felicitari inca odata!;)

MR.STILO 25-02-09 20:10

Re: Machete in lucru - andrew 46
 
daca faceai masca dupa forma capotei,era super ! oricum, apreciez realizarea ta! succes in continuare!:lol:

BigDaddy_1112 25-02-09 20:33

Re: Machete in lucru - andrew 46
 
Super fain ti-a iesit macheta! Cu grund pe ea arata....felicitari!

andrew 46 26-02-09 09:00

Re: Machete in lucru - andrew 46
 
Quote:

Originally Posted by catalyn style (Post 2093386)
mama, m-ai dobarat pur si simplu cu asta:shock::shock:,bravo si sa ai succes si spor in continuare!
felicitari inca odata!;)

multumesc.
si tie lafel;)

Quote:

Originally Posted by MR.STILO (Post 2100348)
daca faceai masca dupa forma capotei,era super ! oricum, apreciez realizarea ta! succes in continuare!:lol:

multumesc :-P

Quote:

Originally Posted by BigDaddy_1112 (Post 2100412)
Super fain ti-a iesit macheta! Cu grund pe ea arata....felicitari!

merci .
dupa cum am spus mai sus,mai am sa-i pun plasa:rolleyes2

andrew 46 06-03-09 19:39

Re: Machete in lucru - andrew 46
 
12 Attachment(s)
am terminat el camino!!8)

uitati niste poze cum era inainte si cum e acum:-P
primele poze sunt facute de nechrophorus la el camino-ul lui
al meu nu avea bari si grila..ca daca le avea il lasam stock;)
sunt destul de multumit de cum a iesit
si va rog nu mai spuneti ca arata ca o conserva ca nu-i asa!!

sper sa va placa

NSL_ADY666 06-03-09 20:36

Re: Machete in lucru - andrew 46
 
Este chiar foarte frumos!
Astept(am) urmatorul tau proiect!;)

di48lo 06-03-09 21:02

Re: Machete in lucru - andrew 46
 
Quote:

Originally Posted by andrew 46 (Post 2047496)
un nou proiect: lambo murcielago 1/18 bburago
era vopsit si l-am curatat
urmeaza sa-i fac spoilere noi si un eleron.

INSA N-AM O USA DE LA SOFER.
DACA ARE CINEVA VA ROG SA-MI SPUNETI:???:

Te-as putea ajuta sa alegi vopseaua, daca vrei. Am toate codurile de vopsea de la Lamborghini. Insa, majoritatea vopselelor se aplica in 3 straturi, cele 3 straturi difera si in culoare, si in transparenta. Asta inseamna, ca vopseaua originala te va costa cam mult.


All times are GMT +2. The time now is 03:53.

- Copyright 2026 4Tuning