Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

kidu2006 13-11-08 01:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 1860700)
Chiar ca stateai cam incordat kenzo, sa se vada brandu! :))
Cat despre tine kidule.. zici ca esti nepotu lu fermecatoru :))

Mancatas talentu tau nepoate...dupa mine or sa se faca copiile de manechini la MALL TRAFIC GREU fii atent,numai ca tre sa le mai umple cu niste muschi,de la Kenzo ca tot ii umfla:lol:

KENZO 13-11-08 01:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Dc nu incercati sa faceti o intalnire cu toti baietzii din garda veche si sa faceti "UNA MICA' ca pe vremuri.:)

KENZO 13-11-08 01:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Da kid-ule ai da bine intr-o vitrina...ultima fitza 2008 ai fi...MANECHINUL HOMOSEXUAL!!!!
Lucian'e mai ti minte faza dp autostrada Bucuresti-Pitesti cand ne duceam la legale?Cu mosi cu loganu?:))))))))))))).Crede-ma ca rad cu lacrimi...:))))=)))

Lucian_GXZ 13-11-08 01:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
S-a vrut odata... Dar e greu sa-i mai aduni chiar pe totzi plus ca unii s-au lasat iar altzii s-au insurat astea ( :) ), iar pentru altzii suntem dushmanii numaru unu.. noi astia de am ramas in continuare in club.

Lucian_GXZ 13-11-08 01:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by KENZO (Post 1860706)
Da kid-ule ai da bine intr-o vitrina...ultima fitza 2008 ai fi...MANECHINUL HOMOSEXUAL!!!!

=)) Te stie tot bucurestiu acum kydule nu mai ai scapare =))

Lucian_GXZ 13-11-08 01:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by KENZO (Post 1860706)
Da kid-ule ai da bine intr-o vitrina...ultima fitza 2008 ai fi...MANECHINUL HOMOSEXUAL!!!!
Lucian'e mai ti minte faza dp autostrada Bucuresti-Pitesti cand ne duceam la legale?Cu mosi cu loganu?:))))))))))))).Crede-ma ca rad cu lacrimi...:))))=)))

=)) da, a fost caterinca mare. Chiar ma asteptam sa ne opresca un echipaj la intrare in pitesti ca i-am agresat pe batranei :)))

KENZO 13-11-08 01:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Doamneeee ce caterinca......:)))))))
Vremuri....

Lucian_GXZ 13-11-08 01:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Intzepat rau era moshu din dreapta... avea chef de salturi prin shantzuri

Lucian_GXZ 13-11-08 01:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
kydu cred ca nu mai are acoperire

Lucian_GXZ 13-11-08 01:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sau e in private (pentru cunoscatori) =)))

KENZO 13-11-08 01:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Daca iti spun faza mori de ras,dar nu iti spun numele autorului:)))))
FRATE HAI CA IES DP MESS CA E GAGICAMEA IN PAT SI O DERANJEAZA TASTELE SI PLM SE SUPARA PE MINE:)))))))))))))))))))))))
Asta e opera unui baiat care e din garda veche
Ii cer scuze public fata de el pt chestia de acum,dar nu m-am putut abtine.

Lucian_GXZ 13-11-08 01:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Imi suna cunoscut =))

Lucian_GXZ 13-11-08 01:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Gata.. m-am tirat la somn. NB :)

KENZO 13-11-08 02:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
NB...puisor:))))

b.t.l 13-11-08 04:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
kidule te intereseaza sa cumperi sau doar intrebi dc le vand?


All times are GMT +2. The time now is 12:20.

- Copyright 2026 4Tuning