![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Dc nu incercati sa faceti o intalnire cu toti baietzii din garda veche si sa faceti "UNA MICA' ca pe vremuri.:)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Da kid-ule ai da bine intr-o vitrina...ultima fitza 2008 ai fi...MANECHINUL HOMOSEXUAL!!!!
Lucian'e mai ti minte faza dp autostrada Bucuresti-Pitesti cand ne duceam la legale?Cu mosi cu loganu?:))))))))))))).Crede-ma ca rad cu lacrimi...:))))=))) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
S-a vrut odata... Dar e greu sa-i mai aduni chiar pe totzi plus ca unii s-au lasat iar altzii s-au insurat astea ( :) ), iar pentru altzii suntem dushmanii numaru unu.. noi astia de am ramas in continuare in club.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Doamneeee ce caterinca......:)))))))
Vremuri.... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Intzepat rau era moshu din dreapta... avea chef de salturi prin shantzuri
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
kydu cred ca nu mai are acoperire
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sau e in private (pentru cunoscatori) =)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Daca iti spun faza mori de ras,dar nu iti spun numele autorului:)))))
FRATE HAI CA IES DP MESS CA E GAGICAMEA IN PAT SI O DERANJEAZA TASTELE SI PLM SE SUPARA PE MINE:))))))))))))))))))))))) Asta e opera unui baiat care e din garda veche Ii cer scuze public fata de el pt chestia de acum,dar nu m-am putut abtine. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Imi suna cunoscut =))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Gata.. m-am tirat la somn. NB :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
NB...puisor:))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
kidule te intereseaza sa cumperi sau doar intrebi dc le vand?
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:20. |
- Copyright 2026 4Tuning