Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Provocări pentru SUBARU lui Sebastian. (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/8607-provocari-subaru-sebastian.html)

sandumrs 12-03-06 01:16

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Deci pana la urma Porsche-ul ala e TechArt nu? De cel din poze vorbeam.

SEBASTIAN 12-03-06 07:48

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by sandumrs
Deci pana la urma Porsche-ul ala e TechArt nu? De cel din poze vorbeam.

G H E M B A L A 7 0 0

sandumrs 12-03-06 15:37

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Ok merci. Nu stiu de unde auzisem ca e techart. Eram la start cand s-a dat cu acel M5 negru dar n-am apucat sa vad ce scria pe porsche, a plecat muult prea repede, hehehe.

Apropo ce a facut i-a dat bataita M5-ului, stiu ca s-au dat de 3 ori???

SEBASTIAN 12-03-06 16:30

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by sandumrs
Ok merci. Nu stiu de unde auzisem ca e techart. Eram la start cand s-a dat cu acel M5 negru dar n-am apucat sa vad ce scria pe porsche, a plecat muult prea repede, hehehe.

Apropo ce a facut i-a dat bataita M5-ului, stiu ca s-au dat de 3 ori???

le amestecati, nu e aceeasi masina aia e cum ai spus tu dar nu asa de puternica.

peter 12-03-06 16:44

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
sebi nu faci nici cursa de pe 30 aprilie ?

sandumrs 12-03-06 17:28

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Scuze ca le-am amestecat. Am inteles acum, merci.

SEBASTIAN 16-03-06 06:18

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
1 Attachment(s)
un Audi de peste 800cp.

zGb 16-03-06 09:08

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Doamne ce bomba!!!!

ce-ai facut frate? ... :lol: :lol: :lol:

sandumrs 18-03-06 02:34

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Super tare Audi-ul.

SEBASTIAN 18-03-06 08:23

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Cu putin noroc...
Am incitat toata europa si multi vor sa vina in Romania.
Poate reusim ceva adevarat topul topurilor in materie de Subaru.

isacfani 18-03-06 08:40

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Putina publicitate facuta curselor din Romania nu strica, mai ales ca avem masini destul de puternice, si pline de surprize, raport la puterea economica a po****tiei tarii.

SEBASTIAN 18-03-06 16:35

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by isacfani
Putina publicitate facuta curselor din Romania nu strica, mai ales ca avem masini destul de puternice, si pline de surprize, raport la puterea economica a po****tiei tarii.

Usor, usor incepe sa se afle si lumea ne contacteaza.

Torque_Cosmin 18-03-06 21:37

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by Michael
este foarte curios, m-am uitat de multe ori la clip si cu incetinitorul si am impresia ca este un bec aprins (pentru centura de siguranta).
am dreptate sau ma insel ???

dap ai dreptate.. ! am observat si eu treaba asta

sandumrs 18-03-06 22:58

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Super tare, ar fi super tare sa vedem si masini straine la legalele noastre. respect.

SEBASTIAN 19-03-06 19:05

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by sandumrs
Super tare, ar fi super tare sa vedem si masini straine la legalele noastre. respect.

Din pacate nu prea acceapta sa piarda si daca le e frica nu vin.
Goana dupa glorie!


All times are GMT +2. The time now is 21:04.

- Copyright 2026 4Tuning