![]() |
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
si ca sa nu fiu oftopic de tot...Sebastian parca ziceai odata de un sistem de NOS...mai ai de gand sa pui asa ceva...ca din cate am inteles sunt multi care il au si nu prea ajuta foarte mult din cauza montajului prost... :roll: |
Re:
Quote:
|
Re: plimbare
Quote:
https://www.4tuning.ro/forum/download.php?id=74916 |
GENIAL FILMUL ... GENIAL :lol: :lol: :lol:
repede? ai vazut cum face 300? ... raspunsul a cam intarziat ... cred ca incerca sa isi regaseasca cuvintele :lol: :lol: :lol: si cand a facut-o ii cam tremura vocea ... si mi-a placut faza cu \"sprijina camera pe pieptul tau\" ... oricum super... marfa ... accelereaza intr-adeva mult mai tare pana la 300 decat in filmuletzul ala cu 0-305. |
Re:
Quote:
Era nasol ori la bal ori la spital, acum a fost bal, nu se vedea nimic decat margina interioara a autortrazii daca era ceva pe jos sau masina fara lumini...Aveam totusi suspensia de strada care ...o schimb dao in masa. |
O intrebare mai rautacioasa: cum ai rezolvat problema aerodinamica la subaru sa stea pe strada la 330km/h? Parca la dublarea vitezei, forta aerului deplasat de un obiect, este de patru ori mai mare. Subaru STI nou cu 300cp testat in grecia se plafoneaza la 265 din aerodinamica. La testele lui corvette calaway de 710cp si 360km/h aia spuneau ca pt 40 km/h in plus au nevoie de ina 200cp. Nu o lua ca afront ci doar ca intrebare.
|
:shock: ce sa mai spun Sebi.... ai muncit multa la ea dar a meritat... se aude criminal turbo si BOV-ul cand schimbi vitezele... BRAVO
ps: trebuie sa schimbi kilometrajul ca la asta iti sare acul afara :twisted: |
Re:
1 Attachment(s)
Quote:
Impreza STi pana in 2004, modelul meu are limitare la 253 electronica si poate atinge si 256 in unele cazuri desi viteza de carte e 244. Impreza sti noua 2005-2006 are viteza de carte 258 si limiteaza electronic la 265. In ambele cazuri la varianta de serie viteza maxima de limitare electronica se ajunge cu greu. Daca grecii au facut un astfel de articol nu stiau ce spun si au gresit. Am sa atasez si un filmulet mai vechi cu o impreza la 309km/h. |
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
oricum... ce mai conteaza.... cu sau fara... suna criminal.....fsssssssshhht |
Re:
Quote:
|
Bypass :?: :)
|
Nu va mai obositi e altceva.
|
E ARS-ul...
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:40. |
- Copyright 2026 4Tuning