Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/81788-postati-idioate-massuri-primite-messenger.html)

Griffo 15-06-09 19:54

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
Frate eu am vazut pe meniu in Sibiu la un restaurat CEAFA DE PUI si am am intrebat si tarziu si-au dat seama ce tampenii au scris.
Chelnerul tot zicea...DA avem...deci CEAFA DE PUI aveti...DA avem

Strainger 17-06-09 09:50

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
mihaela radu Spam Reply 8:13 AM 6/17 1-Trebuie sa iti zic un secret...citeste 5 2-Esti grabit?...citeste 8 3-esti foarte curioas,nu-i asa?...citeste 9 4-Deci e asa...cred ca e mai bine sa citesti 16 5-Eu nu am curaj,asa ca citeste 17 6-Mi-ar placea sa-ti povestesc,dar mai bine citeste 16 7-Iti zic,dar...citeste 2 8-E asa de simplu dar citeste 4 9-Nu fi nervoas,e simplu....citeste 18 10-Inca nu,dar citeste 19 11-Ai obosit?relaxeaza-te...citeste13 12-Deci am zis ca...citeste3 13-Esti foarte aproape de a afla...citeste 20 14-Imi dai si mie un pupic? Te roog... 15-Esti nervoas? citeste 6 16-Tu inca nu ti-ai dat seama asa-i?..citeste 12 17-Ah!!! mi-rusine...citeste 7 18-Nu stiu daca o sa intelegi...citeste 10 19-Citeste 11 cu calm si ai sa sti 20-Acuma iti spun..citeste 14 )))))))

geo_ruxy 17-06-09 15:07

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
am un "prieten" care trimite din 5 in 5 secunde massuri cu textul "poze noi..click" sau "poze noi...votati".. si asta din 5 in 5 secunde... m-am saturat. e singurul care mai da mass in lista mea...restul sunt la ignore.

D@N_NSL 24-06-09 12:15

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
daca nu citesti tot ti se va antampla ceva ......Eu nu am nas nici urechi .nu te speria ca nu sunt moarta .Daca nu dai msg asta la toata lista diseara apare la fereastra ta cu un cutit ati omoara familia .Nu e nici o gluma a murit o fetita in mod teribil ...... cadavrul ei nu a fost gasit niki pana akum........acum o saptamana, un baeat nu a trimis acest mesaj si fantoma fetei a venit la el in casa si la vanat (mass).... ca sa nu visez drq urat ( sa fiu )...scZz de mass da lam primit si io prostie de mass frate ...

cmdbass 28-06-09 02:57

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
cine imi da si mie muzica noua ?

X cand intri pe mess da-mi un buzz!

care esti pe invisible?

D@N_NSL 06-07-09 12:41

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
astia chiar mi'a placut:lol::lol:

90 % din romani ar plange daca Nicolae Guta,Salam sau Vijelie ar fi in varfu unei cladiri gata sa sara. Copy and paste this daca esti acel 10% care ar lua un scaun,popcorn,o sticla de cola si ai striga " n-ai tupeu "hai,,,,sari odata

Danutz Bratosin 06-07-09 12:52

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
Eu unul l-as da mai departe:D

pwr_bz 12-08-09 19:51

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
sweet_alintusha: razuieste vopseaua de pe 3 BMW-uri si poti castiga : 1000 - de injuraturi de mama , 100 - de amenintari , si marele premiu : - o excursie de 5 zile la REANIMARE

andi_cimpean 14-08-09 00:34

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
dar am o intrebare pentru voi:

Raresh mai are cancer la creier?...ii mai da Yahoo 2 centi pe mass?

sau

mai are vreun prieten imaginar, nevoie urgenta de transfuzie?

numai eu primesc mass-uri d-astea? :lol:...

REPTYLE 14-08-09 01:00

Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!
 
andutzu: web on kre vrea sa ma vada mai ales fetele

GJ 64 GAB 17-09-09 21:46

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
" D.N.D că ies!... "
Ăsta e mass-ul meu preferat!... :lol:

St3ff 17-09-09 23:05

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
un mass care m-a amuzat teribil , de mult timp nu am mai primit unul asa funny.

"astia de la mine de la facultate care mai aveti caiet de fotbal?am neaparat nevoie "

Champion 18-09-09 19:53

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
Quote:

Originally Posted by GJ 64 GAB (Post 2648640)
" D.N.D că ies!... "
Ăsta e mass-ul meu preferat!... :lol:

L-am primit si eu...cum sa trimiti asa un mesaj? daca iese cum il mai poate deranja cineva?=)) asta nu inteleg...si rad copios de cei care tr massuri si sunt pe invizibil ..=))

GJ 64 GAB 18-09-09 20:24

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
Păi e la vrăjeală, chiar mă amuză foarte tare!... :lol:

Strainger 01-11-09 12:16

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
sunt disponibil pt orice pe idu meu de mess crist_chivu_chivu si nr mele 0755953742 0764910045 discutam


All times are GMT +2. The time now is 15:16.

- Copyright 2026 4Tuning