Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Need for Speed Undercover (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/81595-need-for-speed-undercover.html)

CRyS` 18-11-08 09:17

Re: Nfs 2008 -Undercover
 
L`am copiat....dar inca nu am instalat :) ca nu am timp...diseara voi juca..

Intrebare: am un Inter(R)Core(TM)2 CPU 6300 @1.86 si 1.87 Ghz, 2 GB RAM la frecventa mare si 2 placi 6500 GT in sistem SLI (curios ca le vede ca Win Fast PX7600 GT sistemu`)... cum se va comporta? (a doua placa inca nu am pus`o :D)... chiar sunt curios ... !

Eugen_TL 18-11-08 11:15

Re: Nfs 2008 -Undercover
 
si eu am luat jocul dar nu vad fiseru cu serialu... unde il gasesc mai exact.. sau care e ?

CRyS` 18-11-08 12:13

Re: Nfs 2008 -Undercover
 
2 Attachment(s)
Serials :

45XP-A7C4-7D9S-68DZ-HBJB
ZDUL-HXC2-KS6G-AN55-HTXN
NJ9R-6ZVY-A96L-Q82W-WK72
XX6E-EMEQ-UH6T-KCUK-EBPN
Z4DV-2QS2-HRAB-BZZA-5ZH7
AKYY-LGY2-FUPK-FBFB-BV4C


Spor sa fie! :D

Eugen_TL 18-11-08 12:17

Re: Nfs 2008 -Undercover
 
MS... gasisem pe google pana la urma..dupa cateva incercari ..nu mergeau toate ! in fine

prima impresie: stilul NFS... viteza, frana de zici ca bagi picioarele in asfalt imediat adica, curba zici ca esti cu tancu(imediat o face)--- deci cam nik real... dar tinand cont ca nu asta au urmarit e ok ... sa aranjez mai tarziu grafica niste setari pe acolo si poate va fi mai ok :)

Spookie 18-11-08 13:04

Re: Nfs 2008 -Undercover
 
Mie imi place foarte mult jocul..chiar daca controlul e putin cam greoi ... mai ales cand iei curbele, daca pierzi putin controlul nu mai ai ce sa ii faci.. :D
@ dolb , este scirocco in joc.. sl65amg nu am cautat dar ma uit imediat.. :)

ps : Pot sa fac cerculete :X :D

Insanerzw 18-11-08 14:59

Re: Nfs 2008 -Undercover
 
Quote:

Originally Posted by Spookie (Post 1871730)
Mie imi place foarte mult jocul..chiar daca controlul e putin cam greoi ... mai ales cand iei curbele, daca pierzi putin controlul nu mai ai ce sa ii faci.. :D
@ dolb , este scirocco in joc.. sl65amg nu am cautat dar ma uit imediat.. :)

ps : Pot sa fac cerculete :X :D

Spune-ne ,spune-ne si noua, ca ne-ai facut curiosi!?Eu am un nissan 200sx ceea ce cred ca are destula forta sa dea si ea cercuri dar nu prea ia + ca i-am pus si TURBO :|!

Eugen_TL 18-11-08 15:22

Re: Nfs 2008 -Undercover
 
2 Attachment(s)
si la mine face cerculete...200sx :))
pun 2 printscrn.... observati apa aruncata de la rotile din spate din derapaj ( mi se pare un detaliu fain )

Insanerzw 18-11-08 15:24

Re: Nfs 2008 -Undercover
 
Quote:

Originally Posted by Eugen_TL (Post 1872025)
si la mine face cerculete...200sx :))
pun 2 printscrn.... observati apa aruncata de la rotile din spate din derapaj ( mi se pare un detaliu fain )

Aceeasi masina o am si eu in ps2, acum il iau si pentru PC sunt curios sa vad diferenta la gameplay intre pc si ps2 :D ! ! Urati-mi bafta!

dolb 18-11-08 15:46

Re: Nfs 2008 -Undercover
 
Quote:

Originally Posted by Spookie (Post 1871730)
Mie imi place foarte mult jocul..chiar daca controlul e putin cam greoi ... mai ales cand iei curbele, daca pierzi putin controlul nu mai ai ce sa ii faci.. :D
@ dolb , este scirocco in joc.. sl65amg nu am cautat dar ma uit imediat.. :)

ps : Pot sa fac cerculete :X :D

pai am ajuns la 60% si am deja rx7 si un sl65 amg ( modelul vechi ) insa scirocco nu am vazut! pai daca era trebuia sa fie pana in amg ca totusi scirocco e slab ..

CRyS` 18-11-08 15:47

Re: Nfs 2008 -Undercover
 
1280 rezolutia...detalii maxime...merge super bine cu sistemu asta
nter(R)Core(TM)2 CPU 6300 @1.86 si 1.87 Ghz, 2 GB RAM la frecventa mare si 2 placi 6500 GT in sistem SLI (curios ca le vede ca Win Fast PX7600 GT sistemu`,ambele placi puse:D)

E SUPPPPPEEEEER :D atat pot zice!Imi place!!!!

Trickz 18-11-08 16:12

Re: Nfs 2008 -Undercover
 
Ehe, ce frumos e sa conduci un New Megane Sport cu volan de 360... :X

Insanerzw 18-11-08 16:33

Re: Nfs 2008 -Undercover
 
O fi frumos pentru cei ce le merge acest joc eu cu detaliile la minim si imi merge rau de tot in frame-uri, coreduo,2,99ghz ,1 gb ram,video 7300 gs ...si tot degeaba...am PC asta de 4 luni da-o incolo de treaba !:cry: niciodata nu mi-a mers nimic ...cac in ea de viata !

f0cs 18-11-08 17:10

Re: Nfs 2008 -Undercover
 
Sincer jocu mi se pare o tampenie..l`am instalat..l`am jucat..l`am sters..

KillerINC 18-11-08 17:25

Re: Nfs 2008 -Undercover
 
sa imi dea si mie cineva un PM cu locatie de download pls

dolb 18-11-08 17:26

Re: Nfs 2008 -Undercover
 
frate acu am instalat si eu pe pc undercover! pai e aproape alt story .. sunt alte masini iar grafica e de rahat ( toate astea in comparatie cu ps2 ).

Pe ps2 ma lasa sa imi iau eu masina nu imi dadeau de la inceput 200sx iar grafica e excelenta! Pe pc nici macar nu se vede calumea si apar diferite imagini in timp ce joc si nu vad deloc bine! ( probabil din cauza ca am ATIRADEON ) Oricum jocul e praf pe PC insa pe PS2 e super! deja am ajuns la 60%


All times are GMT +2. The time now is 10:45.

- Copyright 2026 4Tuning