![]() |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
anul trecut ati spus ca putem merge cu sotiile/prietenele ca o sa fie distractii pentru copii mici bere etc ... :evil: anul acesta sa ne ducem de acasa o sticla de apa sau o sa fie de unde lua . :???:
PS sa lasam femeile acasa ? :confused: ca ele nu au treaba cu masinile |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
bogdan, de ce nu vi si tu??
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Se pare ca va fi un show adevarat cu tot tacamul...dar din pacate masina mea inca e in lucru...<faruri ... power buster...gentile..cauciucuri..interiorul60% > dar sar putea sa vin sa va vad pe voi care ati terminat la timp(bani vorbesc).Succes tuturor,bafta!
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Mai bine va puneti sandwich-uri de acasa ca poate iar rabdam foame si plus de asta mai bine iti aduci de acasa un par si un lantz pentru vaci sa-ti legi animalu ca nu vad ce ocupatie i-ai gasii pe acolo :))
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Eu pana nu vad nu cred, ca asa a fost si anul trecut asta pe langa ca a fost un show destul de reusit. La fel le urez si eu bafta si vreme buna sa fie!
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
sa speram ca va fi vreme buna ... :-s
RMB, nu iti pui furia rosie la bataie ?:)) |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Mancare si bautura va fi din plin ..Deci nu vor fi probleme de genul asta
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
furia rosie o sa fie miezul la show...si daca mai pui la socoteala si soferul...iti dai seama ce o sa iasa
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
si celelalte...dar rot e taticul lor , ca sa zic asa
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Unde Se Va Tine Pana La Urma?
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:08. |
- Copyright 2026 4Tuning