Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Midnight Race and Show ...11.05.2008 (https://forum.4tuning.ro/439-baia/72060-midnight-race-and-show-11-05-2008-a.html)

emil b 08-05-08 11:22

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
anul trecut ati spus ca putem merge cu sotiile/prietenele ca o sa fie distractii pentru copii mici bere etc ... :evil: anul acesta sa ne ducem de acasa o sticla de apa sau o sa fie de unde lua . :???:
PS sa lasam femeile acasa ? :confused: ca ele nu au treaba cu masinile

adisoruc 08-05-08 11:53

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
bogdan, de ce nu vi si tu??

Warrior2008 08-05-08 12:15

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Se pare ca va fi un show adevarat cu tot tacamul...dar din pacate masina mea inca e in lucru...<faruri ... power buster...gentile..cauciucuri..interiorul60% > dar sar putea sa vin sa va vad pe voi care ati terminat la timp(bani vorbesc).Succes tuturor,bafta!

dr_coco 08-05-08 15:44

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by emil b (Post 1521694)
anul trecut ati spus ca putem merge cu sotiile/prietenele ca o sa fie distractii pentru copii mici bere etc ... :evil: anul acesta sa ne ducem de acasa o sticla de apa sau o sa fie de unde lua . :???:
PS sa lasam femeile acasa ? :confused: ca ele nu au treaba cu masinile

de data asta o sa fie mancare din cate mi-a zis Ionutz.....o sa fie bine...puteti veni si cu purcelul ca si ala o sa aiba ocupatie:-):-):-):-):lol:....vremea sa fie buna....si anul trecut trebuia sa fie mancare dar so razgandit ala cu mancarea in ultima zi si o zis ca nu mai vine caci merge in targ ca o sa fie mai multa lume...:D

Quote:

Originally Posted by bogdan350cid (Post 1521684)
sper, ca pe afise si in clip numai bmw uri de fete am vazut ..:lol: j/k Ionut :lol: sper ca o sa faceti poze sa le puneti pe forum !

ar trebui sa vi sa te convingi singur despre ce o sa fie vorba....o sa vezi ca nu o sa fie numai BMW-uri....o sa fie un show adwvarat:twisted::twisted::twisted::D

M I V E C 08-05-08 17:07

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by dr_coco (Post 1522149)
de data asta o sa fie mancare din cate mi-a zis Ionutz.....o sa fie bine...puteti veni si cu purcelul ca si ala o sa aiba ocupatie:-):-):-):-):lol:....vremea sa fie buna....si anul trecut trebuia sa fie mancare dar so razgandit ala cu mancarea in ultima zi si o zis ca nu mai vine caci merge in targ ca o sa fie mai multa lume...:D

poi scuza-ma dar unul dintrala care vinde in piata de masini este capabil sa faca fata la o asa adunatura.??? Si fii atent ca imi aduc cainele si tu vei sta cu el si il vei distra si ii vei arunca batul si etc etc.

bogo4all 08-05-08 17:27

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Mai bine va puneti sandwich-uri de acasa ca poate iar rabdam foame si plus de asta mai bine iti aduci de acasa un par si un lantz pentru vaci sa-ti legi animalu ca nu vad ce ocupatie i-ai gasii pe acolo :))

M I V E C 08-05-08 17:35

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by bogo4all (Post 1522303)
Mai bine va puneti sandwich-uri de acasa ca poate iar rabdam foame si plus de asta mai bine iti aduci de acasa un par si un lantz pentru vaci sa-ti legi animalu ca nu vad ce ocupatie i-ai gasii pe acolo :))

poi mai inainte zicea un istet ca va fii mare vrajala pe acolo, ca nu te vei plictisi deloc, cam greu de crezut, dar infine, succes organizatorilor si nu in ultimul rand vreme buna.

bogo4all 08-05-08 17:39

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Eu pana nu vad nu cred, ca asa a fost si anul trecut asta pe langa ca a fost un show destul de reusit. La fel le urez si eu bafta si vreme buna sa fie!

MephistoBM 08-05-08 18:12

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
sa speram ca va fi vreme buna ... :-s

RMB, nu iti pui furia rosie la bataie ?:))

IonutzMFF 08-05-08 18:28

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Mancare si bautura va fi din plin ..Deci nu vor fi probleme de genul asta

M I V E C 08-05-08 18:31

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by MephistoBM (Post 1522385)
sa speram ca va fi vreme buna ... :-s

RMB, nu iti pui furia rosie la bataie ?:))

poate ca da . poate ca nu, dar de ceva sunt sigur, un evo rosu va fii pe pista si va rupe mucu la multi,

Dany.bilan628 08-05-08 22:20

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
furia rosie o sa fie miezul la show...si daca mai pui la socoteala si soferul...iti dai seama ce o sa iasa

MephistoBM 08-05-08 22:30

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by M I V E C (ex.R M B) (Post 1522416)
poate ca da . poate ca nu, dar de ceva sunt sigur, un evo rosu va fii pe pista si va rupe mucu la multi,

cu numere MM-xx-ROT :D:D:D ?

Dany.bilan628 09-05-08 00:09

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
si celelalte...dar rot e taticul lor , ca sa zic asa

heavystorm2005 09-05-08 01:51

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Unde Se Va Tine Pana La Urma?


All times are GMT +2. The time now is 19:08.

- Copyright 2026 4Tuning