![]() |
Re: 206
iti vazui masinuta azi la bucovat era parcata in serpetine:P
|
Re: 206
Quote:
|
Re: 206
Quote:
Quote:
|
Re: 206
tu nu te bagasi la liniute?
|
Re: 206
Nu s-a bagat, pentru ca n-avea nicio treaba cu 1.4HDi...
|
Re: 206
cand o avea un motor ca lui Iustin...o sa se bage. :D
Ai dreptate Cox-ule. Daca isi dadeau interesul iesea frumos.. |
Re: 206
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: 206
sezione91_blue, atatia cai cu tractiune fata, cred ca o sa fie forta! HAhahahaha!
no offence cox! ;) |
Re: 206
Mai tine volanul in mana ? :)) Lasa ca se "supara" Cox-ul si isi ia un Hemi de 6,0 si ne da peste nas..:P
|
Re: 206
Baieti! Ma stiti voi pe mine suparacios?! Sezi: 0-3 ;)
|
Re: 206
:rolleyes2:rolleyes2:rolleyes2
Raule :)) La VTM duminica vi? |
Re: 206
Incerc sa ajung. Tu?
|
Re: 206
Prezent :D N-am cum sa lipsesc :D Daca vi ne vedem acolo :D
|
Re: 206
Quote:
|
Re: 206
VTM = Viteza pe traseu Montat. ( viteza in coasta) Se tine pe deal la Bucovat.
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:10. |
- Copyright 2026 4Tuning