Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Peugeot (https://forum.4tuning.ro/122-masina-mea-peugeot.html)
-   -   Peugeot 206 (COX) (https://forum.4tuning.ro/122-masina-mea-peugeot/68993-peugeot-206-cox.html)

YoMihai90 15-03-09 18:07

Re: 206
 
iti vazui masinuta azi la bucovat era parcata in serpetine:P

sezione91_blue 15-03-09 18:08

Re: 206
 
Quote:

Originally Posted by cox (Post 2149583)
Ar fi fost misto sa organizeze evenimentul din fata universitatii pana la Carol. Si asa e inchis centrul in week-end...

Vise...:D

cox 15-03-09 19:22

Re: 206
 
Quote:

Originally Posted by YoMihai90 (Post 2150047)
iti vazui masinuta azi la bucovat era parcata in serpetine:P

Ti-am zis ca o vei vedea la Bucovatz :D

Quote:

Originally Posted by sezione91_blue (Post 2150050)
Vise...:D

Un vis care nu e tocmai imposibil...

YoMihai90 15-03-09 19:38

Re: 206
 
tu nu te bagasi la liniute?

iMAGiNE 15-03-09 20:09

Re: 206
 
Nu s-a bagat, pentru ca n-avea nicio treaba cu 1.4HDi...

sezione91_blue 15-03-09 20:18

Re: 206
 
cand o avea un motor ca lui Iustin...o sa se bage. :D
Ai dreptate Cox-ule. Daca isi dadeau interesul iesea frumos..

cox 15-03-09 20:34

Re: 206
 
Quote:

Originally Posted by YoMihai90 (Post 2150387)
tu nu te bagasi la liniute?

Quote:

Originally Posted by iMAGiNE (Post 2150490)
Nu s-a bagat, pentru ca n-avea nicio treaba cu 1.4HDi...

Pai cu ai mei 68 de cai, riscam sa prelungesc si mai mult perioada aia inutila in care grupa A a amanat adevarata desfasurare de forte :)

Quote:

Originally Posted by sezione91_blue (Post 2150538)
cand o avea un motor ca lui Iustin...o sa se bage. :D
Ai dreptate Cox-ule. Daca isi dadeau interesul iesea frumos..

Intr'adevar, Iustin are cel mai tare urs din tara!

iMAGiNE 15-03-09 21:27

Re: 206
 
sezione91_blue, atatia cai cu tractiune fata, cred ca o sa fie forta! HAhahahaha!
no offence cox! ;)

sezione91_blue 15-03-09 21:35

Re: 206
 
Mai tine volanul in mana ? :)) Lasa ca se "supara" Cox-ul si isi ia un Hemi de 6,0 si ne da peste nas..:P

cox 15-03-09 22:06

Re: 206
 
Baieti! Ma stiti voi pe mine suparacios?! Sezi: 0-3 ;)

sezione91_blue 15-03-09 22:06

Re: 206
 
:rolleyes2:rolleyes2:rolleyes2
Raule :)) La VTM duminica vi?

cox 15-03-09 22:19

Re: 206
 
Incerc sa ajung. Tu?

sezione91_blue 16-03-09 09:31

Re: 206
 
Prezent :D N-am cum sa lipsesc :D Daca vi ne vedem acolo :D

YoMihai90 17-03-09 16:34

Re: 206
 
Quote:

Originally Posted by sezione91_blue (Post 2151051)
:rolleyes2:rolleyes2:rolleyes2
Raule :)) La VTM duminica vi?

ce e VTM si unde se tine??

sezione91_blue 17-03-09 17:24

Re: 206
 
VTM = Viteza pe traseu Montat. ( viteza in coasta) Se tine pe deal la Bucovat.


All times are GMT +2. The time now is 22:10.

- Copyright 2026 4Tuning