Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Joc interactiv- Ce masina crezi ca este? (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/68334-joc-interactiv-masina-crezi.html)

Sasha 29-07-08 10:12

Re: ce masina crezi ca este?
 
1 Attachment(s)
8):arrow::?:

manu_96xls 29-07-08 13:01

Re: ce masina crezi ca este?
 
Chrysler Pacifica (2007)?:D

Sasha 29-07-08 13:05

Re: ce masina crezi ca este?
 
daaaaa;)
NEXT:!:



Le: de fapt 2004 :-P

manu_96xls 29-07-08 13:19

Re: ce masina crezi ca este?
 
1 Attachment(s)
N-am avut inspiratie.:lol:
Si asa suntem doar noi doi prezenti.:cry:

Sasha 29-07-08 13:41

Re: ce masina crezi ca este?
 
1 Attachment(s)
2008 Isuzu Pickup


next :arrow:


P.S. restu' s`au pensionat:lol:

GTXR 29-07-08 13:48

Re: ce masina crezi ca este?
 
CoajA Model 2008 :))



Cătă, hai să nu dăm subiecte de ceartă.
Nu as vrea să se ajungă la cartonase.;)

Sasha 29-07-08 13:52

Re: ce masina crezi ca este?
 
ti`e rau :?:

manu_96xls 29-07-08 14:00

Re: ce masina crezi ca este?
 
1 Attachment(s)
Renault 18 GTL '78:D


:?::?::?:

markizu 29-07-08 14:01

Re: ce masina crezi ca este?
 
Poza cu masina gri este Renault 18


haha manu a fost mai repede cu 1 minut !!!


LE:ala pare un Fiat 600 dar parca nu e , e vreun polski ?

manu_96xls 29-07-08 14:07

Re: ce masina crezi ca este?
 
Nu e Fiat :-P

Sasha 29-07-08 14:15

Re: ce masina crezi ca este?
 
hahhahahha
Subaru R-2 (1969)

manu_96xls 29-07-08 14:16

Re: ce masina crezi ca este?
 
Pune masina!
Ce de edit-uri :lol::lol:

GTXR 29-07-08 14:16

Re: ce masina crezi ca este?
 
ba da nu ma lasi ,ia uitetel frate ,manule vezi ca ai functie cam mare ,fiecare mesaj e editat de tine ,nu mai poata omu' sa faca nimica ,fa-ti si u meseria in limita bunului simt ca e democratie
PS:era o gluma sasha

Sasha 29-07-08 14:17

Re: ce masina crezi ca este?
 
1 Attachment(s)
Guess :twisted:

Gabi 29-07-08 14:54

Re: ce masina crezi ca este?
 
Quote:

Originally Posted by GTXR (Post 1668239)
ba da nu ma lasi ,ia uitetel frate ,manule vezi ca ai functie cam mare ,fiecare mesaj e editat de tine ,nu mai poata omu' sa faca nimica ,fa-ti si u meseria in limita bunului simt ca e democratie
PS:era o gluma sasha

Offtopic: nu eşti la grădiniţă, să te duci la doamna educatoare să īncepi să plāngi. Dacă Manu e moderator, are libertatea să procedeze cum crede el de cuvinţă. Dacă tu considei că greşeşte, poţi oricānd să-l reclami şi dacă a greşit, noi putem să vedem şi vom lua măsuri.


All times are GMT +2. The time now is 12:51.

- Copyright 2026 4Tuning