![]() |
Re: Aderare Usergroup
Asta inseamna ca useri cu machete putine si slabe (sunt destui din nefericire) vor fi scosi din grup ?
|
Re: Aderare Usergroup
Quote:
|
Re: Aderare Usergroup
Aha, merci de clarificare. ;)
|
Re: Aderare Usergroup
Deci in concluzie cine a intrat pana acum ramane, iar de acum inainte se vor da accept-uri unpic mai greu ?
|
Re: Aderare Usergroup
Cam asa ceva ... :) Posibil sa si fie eliminati unii useri! Vrem sa crestem stacheta de calitate ... ;)
|
Re: Aderare Usergroup
Calitatea colectiomarului trebuie sa fie in egala masura cu calitatea colectiei acestuia. Ambele trebuie sa fie la un nivel destul de ridicat. Parerea mea. Si cred ca trebuia mai demult o selectare mai atenta, insa niciodata nu e prea tarziu, mai ales cand lucrurile evolueaza in bine.
Ca dovada ca am avut criterii mai "dure" decat cele cerute pana acum este faptul ca eu nu am cerut acceptul pentru titlul de "colectionar machete" cu tote ca as fi indeplinit conditiile. Am tinut sa specific acest lucru pentru a nu se simti nedreptatiti eventualii pretendenti refuzati. Salut pe aceasta cale initiativa moderatorilor. |
Re: Aderare Usergroup
am 5 machete de 1:24 . 8 de 1:43 , si una mare de 1:12 , si vreo 2 teleghidate (tot intre 1:24 si 1:12).. :D ma primiti si pe mine ?
|
Re: Aderare Usergroup
Prezinta intai colectia si vedem! :)
|
Re: Aderare Usergroup
3 Attachment(s)
:rolleyes2 pun si eu "bemveurile" mele:P cam atat deocamdatat si mai am doua in lucru:)
|
Re: Aderare Usergroup
Quote:
|
Re: Aderare Usergroup
Quote:
|
Re: Aderare Usergroup
am dat acuma ,ms mult;)
|
Re: Aderare Usergroup
1 Attachment(s)
acum pot da join?
-tin sa precizez ca nu sunt prezente toate machetele*celalte fiind la reconditionat.lipsesc cam 5-6 la 1/24 si 1/18 |
Re: Aderare Usergroup
Done!
|
Re: Aderare Usergroup
si eu pe aici:
https://forum.4tuning.ro/505-machetel...ele-dog99.html |
| All times are GMT +2. The time now is 12:52. |
- Copyright 2026 4Tuning