Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii machete (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete.html)
-   -   Aderare Usergroup (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete/64485-aderare-usergroup.html)

Dark Side 22-01-10 22:41

Re: Aderare Usergroup
 
Asta inseamna ca useri cu machete putine si slabe (sunt destui din nefericire) vor fi scosi din grup ?

manu_96xls 22-01-10 22:47

Re: Aderare Usergroup
 
Quote:

Originally Posted by Dark Side (Post 3004814)
Asta inseamna ca useri cu machete putine si slabe (sunt destui din nefericire) vor fi scosi din grup ?

NU, calitatea userilor primează, nu a colecției. Oricând un user cu mai puține machete, dar care „are ceva de spus în domeniu” va face parte din grup în detrimentul unuia cu multe machete , dar „pe lângă”.;)

Dark Side 22-01-10 22:50

Re: Aderare Usergroup
 
Aha, merci de clarificare. ;)

steaua23 23-01-10 11:08

Re: Aderare Usergroup
 
Deci in concluzie cine a intrat pana acum ramane, iar de acum inainte se vor da accept-uri unpic mai greu ?

coman razvan 23-01-10 11:12

Re: Aderare Usergroup
 
Cam asa ceva ... :) Posibil sa si fie eliminati unii useri! Vrem sa crestem stacheta de calitate ... ;)

Cipilica 24-01-10 22:58

Re: Aderare Usergroup
 
Calitatea colectiomarului trebuie sa fie in egala masura cu calitatea colectiei acestuia. Ambele trebuie sa fie la un nivel destul de ridicat. Parerea mea. Si cred ca trebuia mai demult o selectare mai atenta, insa niciodata nu e prea tarziu, mai ales cand lucrurile evolueaza in bine.
Ca dovada ca am avut criterii mai "dure" decat cele cerute pana acum este faptul ca eu nu am cerut acceptul pentru titlul de "colectionar machete" cu tote ca as fi indeplinit conditiile.
Am tinut sa specific acest lucru pentru a nu se simti nedreptatiti eventualii pretendenti refuzati.
Salut pe aceasta cale initiativa moderatorilor.

expres 01-02-10 13:26

Re: Aderare Usergroup
 
am 5 machete de 1:24 . 8 de 1:43 , si una mare de 1:12 , si vreo 2 teleghidate (tot intre 1:24 si 1:12).. :D ma primiti si pe mine ?

coman razvan 01-02-10 16:13

Re: Aderare Usergroup
 
Prezinta intai colectia si vedem! :)

rekin 11-02-10 19:55

Re: Aderare Usergroup
 
3 Attachment(s)
:rolleyes2 pun si eu "bemveurile" mele:P cam atat deocamdatat si mai am doua in lucru:)

CED 11-02-10 21:11

Re: Aderare Usergroup
 
Quote:

Originally Posted by rekin (Post 3076046)
:rolleyes2 pun si eu "bemveurile" mele:P cam atat deocamdatat si mai am doua in lucru:)

superba colectia - felicitari

manu_96xls 11-02-10 21:19

Re: Aderare Usergroup
 
Quote:

Originally Posted by rekin (Post 3076046)
:rolleyes2 pun si eu "bemveurile" mele:P cam atat deocamdatat si mai am doua in lucru:)

Trebuie să dai și join să-ți pot da accept.:-)

rekin 11-02-10 21:43

Re: Aderare Usergroup
 
am dat acuma ,ms mult;)

kagula_89 12-02-10 16:37

Re: Aderare Usergroup
 
1 Attachment(s)
acum pot da join?
-tin sa precizez ca nu sunt prezente toate machetele*celalte fiind la reconditionat.lipsesc cam 5-6 la 1/24 si 1/18

coman razvan 12-02-10 16:59

Re: Aderare Usergroup
 
Done!

dog99 28-03-10 21:35

Re: Aderare Usergroup
 
si eu pe aici:
https://forum.4tuning.ro/505-machetel...ele-dog99.html


All times are GMT +2. The time now is 12:52.

- Copyright 2026 4Tuning