Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Toyota Celica vs. ...? (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/63361-toyota-celica-vs.html)

kidu2006 10-05-08 19:17

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by kidu2006 (Post 1526125)
New victim on the list:shock:
Celica 105cp VS Bmw "pisi" 325TDS 143cp

Celica Wins rauuuu:???:

Uitasem ...
Celica 105cp VS Bmw "pisi" 1.8 115cp

Uraaaa Celicaaaaa:dance:

:ihearu:Asteptam noi victimeeeeeee:bat:

pHlow 10-05-08 19:59

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
da man...are 140cp dar ia suta in 11.0 secunde :P cat despre 1.8 118cp.. felicitari :)

kidu2006 10-05-08 20:41

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by pHlow (Post 1526218)
da man...are 140cp dar ia suta in 11.0 secunde :P cat despre 1.8 118cp.. felicitari :)

Gracias..plm fac si yo ce pot:oops:,sa vedem ce se intampla cu logan drifter in seara asta:???:te tin la curent;)

Logan_drifter 11-05-08 16:51

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Nu se intampla nimic cu Logan_drifter fiindca ai fost cu morcovu-n fund de 1 metru si nu te-ai prezentat!
Probabil la "palmaresul" tau plin cu BMW din 1900 toamna nu dadea bine sa fii facut de rusine de un logan.
Alta data sa stai in banca ta!

kidu2006 11-05-08 18:36

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by Logan_drifter (Post 1527549)
Nu se intampla nimic cu Logan_drifter fiindca ai fost cu morcovu-n fund de 1 metru si nu te-ai prezentat!
Probabil la "palmaresul" tau plin cu BMW din 1900 toamna nu dadea bine sa fii facut de rusine de un logan.
Alta data sa stai in banca ta!

:)))Cine nu sa prezentat eu sau tu?Tu nici macar nu stii unde e Kiseleffu:))k m-ai intrebat daca vii din sens opus care parcare e..ei bine e un sens unic acolo:))))
Google map dai search acolo pentru harta orasului;)
Iar din cate stiu eu BMW pisicuta 325 TDS nu prea e din 1900 toamna...deh,si tu automobilist
Iar cat despre curse Logan VS Celica mea,stai linistit ca la legale la pitesti am concurat cu un Logan 1.6 cu cai mai multi ca ai tai din cate am auzit si l-am facut
Si sa te linistesc de tot,mai e un logan in buc de 1.6 cu cai mai multi care l-am facut!Asa ca nu am de ce sa-mi fac griji in fata ta pentru ca nu prezinti nici cel mai mic pericol pentru mine cu masina ta!
Asa ca back off te rog:wave:

Logan_drifter 11-05-08 19:32

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by kidu2006 (Post 1527750)
:)))Cine nu sa prezentat eu sau tu?Tu nici macar nu stii unde e Kiseleffu:))k m-ai intrebat daca vii din sens opus care parcare e..ei bine e un sens unic acolo:))))

Se circula pe DOUA sensuri, cap-de-gasca! Fugutza si fa un drum intre arcul de triumf si pta presei libere. E kiseleff acolo. O sa vezi ca te poti intoarce tot pe unde te-ai dus ;)

mikafly 11-05-08 20:11

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Miroase a coteala si scuza de bazar.....rezolvati problema odata....si da-ti intalnire undeva unde nnu se poate gresi....sau confunda......ca deja m-am plictisit.

fiderzen 11-05-08 20:27

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
kyd`u a fost aseara...logan drifter..tu erai cu loganul ala rosu ? :lol:...ca a fost un logan rosu in parcare ...dar a plecat intre timp...avea B 21 AOE :lol: :|

kidu2006 12-05-08 00:23

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 1527917)
Miroase a coteala si scuza de bazar.....rezolvati problema odata....si da-ti intalnire undeva unde nnu se poate gresi....sau confunda......ca deja m-am plictisit.

Na-i frate ce sa le ceri,daca atata ii duce capu,sper ca un moderator sa-i stearga posturile din threadul meu!
Fiderzen,cu AOE era ma:lol::lol::lol:

Pana una alta astept noi oponenti:suspiciou

bobby_gsi2 12-05-08 08:38

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Duminica la Craiova....cadru legal toate alea.....daca vii incercam si cu cei 115 cai ai gsi-ului, ca o sa picam in aceeasi grupa.

ZyZ 12-05-08 11:15

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by Logan_drifter (Post 1527549)
Nu se intampla nimic cu Logan_drifter fiindca ai fost cu morcovu-n fund de 1 metru si nu te-ai prezentat!
Probabil la "palmaresul" tau plin cu BMW din 1900 toamna nu dadea bine sa fii facut de rusine de un logan.
Alta data sa stai in banca ta!


Nu stiu cum de nu s-au plictisit moderatorii cu ultimele posturi. Logan_drifter, nu cred c-ai participat la vreo legala, deci pana una alta n-ai demonstrat nimic. Dar daca tot ai o problema cu masinile din 1900 toamna, te provoc eu cu un Scirocco din '83 (deci secolul trecut :lol:), cu 112 cai in certificat. Nu stiu cati mai sunt vii din aia 112, dar ma risc :rolleyes2. Iti dau si cateva masini avans...Sa fie la o legala, ca si pe-aici prin Iasi ne plictisesc militienii cu tehnici de-astea securiste. Cat pentru ceilalti, aveti grija la capetele de creta. Nu se merita sa ramaneti fara permise pentru o cursa in care oricum nu demonstrati nimic.

shadowro 12-05-08 17:32

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by Logan_drifter (Post 1527867)
Se circula pe DOUA sensuri, cap-de-gasca! Fugutza si fa un drum intre arcul de triumf si pta presei libere. E kiseleff acolo. O sa vezi ca te poti intoarce tot pe unde te-ai dus ;)

eu zic sa nu il mai bage nimeni in seama pe smecheru asta cu besica lui de 1001 cai.
kidule 325tds are 143 de cai.am mers cu o asa masina si sunt cam scepetic in legatura cu rezultatele scoase de tine.

kidu2006 12-05-08 19:38

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by shadowro (Post 1529694)
eu zic sa nu il mai bage nimeni in seama pe smecheru asta cu besica lui de 1001 cai.
kidule 325tds are 143 de cai.am mers cu o asa masina si sunt cam scepetic in legatura cu rezultatele scoase de tine.

Gata nu`l mai baga nimeni in seama,un moderator o sa sterga toate posturile lui de pe pagina "mea"..cat despre pisica 325 tds da stiu si am zis ca are 143cp,dar crede-ma ca l-am facut foarte grav,poate sa-ti confirme si soferul da nu stiu cum il cheama:oops:sa ma scuze,plus de asta prietenul lui a si filmat,cand o sa intru in posesia filmului o sa ti-l dau si tie,plus plus era multa lume acolo pentru dovada..nu mint ca nu am de ce,nu`mi sta in caracter:rolleyes2
Personal mie mi sa parut cam puturoasa masina pe 400m.:???:,pe a1a sa tinut bine,adica am fost egali amandoi,pe plecare ma refer,dar pana am ajuns sa dau a2a eram deja in fata lui..o sa vezi filmul odata sa te miri:yikes:
Nu stiu,cateodata am impresia ca masina asta are mai multi cai decat scrie in talon cu toate ca personal nu am vazut nici o modificare,sau poate asa e sistemul japonez,motoarele sa fie impinse mai mult:rolleyes2..Odata cred ca o sa o duc pe tester sa vad acolo...Eu nu i-am pus decat o toba care face cam multa galagie,se aude bine oricum..o sa ma apuc mai spre vara de ea,tabla+numere+jante si 1-2 mici surprize SPER prin motor:???:
Multa bafta

fiderzen 12-05-08 23:04

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
asa e, kidu a facut bmw, eu am filmat :)....app. nu cereti filmul ca nu il dau decat lui kid :))
kidule am vb cu baiatu cu bmw si vrea sa va mai dati odata data viitoare :D.....isi ia cauciucuri noi si se da cu ASC oprit :D :lol:

kidu2006 12-05-08 23:57

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by fiderzen (Post 1530475)
asa e, kidu a facut bmw, eu am filmat :)....app. nu cereti filmul ca nu il dau decat lui kid :))
kidule am vb cu baiatu cu bmw si vrea sa va mai dati odata data viitoare :D.....isi ia cauciucuri noi si se da cu ASC oprit :D :lol:

Il astept cu drag,da`mi buzz si da`mi filmul sa ma admir si sa`l pun la colectie aici:suspiciou
Mai sunt ceva doritori?Vreau sa vad un 318is,sunt cam constient de rezultat dar vreau sa incerc...bucurestiu mai anunta ceva sau s-au terminat masinile?:omfg:
P.S.: Bobby buzunaru de data asta nu ma mai lasa sa vin la Craiova:(,poate data viitoare:sad:


All times are GMT +2. The time now is 06:33.

- Copyright 2026 4Tuning