![]() |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
Celica 105cp VS Bmw "pisi" 1.8 115cp Uraaaa Celicaaaaa:dance: :ihearu:Asteptam noi victimeeeeeee:bat: |
Re: Toyota Celica VS .... ?
da man...are 140cp dar ia suta in 11.0 secunde :P cat despre 1.8 118cp.. felicitari :)
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Nu se intampla nimic cu Logan_drifter fiindca ai fost cu morcovu-n fund de 1 metru si nu te-ai prezentat!
Probabil la "palmaresul" tau plin cu BMW din 1900 toamna nu dadea bine sa fii facut de rusine de un logan. Alta data sa stai in banca ta! |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
Google map dai search acolo pentru harta orasului;) Iar din cate stiu eu BMW pisicuta 325 TDS nu prea e din 1900 toamna...deh,si tu automobilist Iar cat despre curse Logan VS Celica mea,stai linistit ca la legale la pitesti am concurat cu un Logan 1.6 cu cai mai multi ca ai tai din cate am auzit si l-am facut Si sa te linistesc de tot,mai e un logan in buc de 1.6 cu cai mai multi care l-am facut!Asa ca nu am de ce sa-mi fac griji in fata ta pentru ca nu prezinti nici cel mai mic pericol pentru mine cu masina ta! Asa ca back off te rog:wave: |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Miroase a coteala si scuza de bazar.....rezolvati problema odata....si da-ti intalnire undeva unde nnu se poate gresi....sau confunda......ca deja m-am plictisit.
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
kyd`u a fost aseara...logan drifter..tu erai cu loganul ala rosu ? :lol:...ca a fost un logan rosu in parcare ...dar a plecat intre timp...avea B 21 AOE :lol: :|
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
Fiderzen,cu AOE era ma:lol::lol::lol: Pana una alta astept noi oponenti:suspiciou |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Duminica la Craiova....cadru legal toate alea.....daca vii incercam si cu cei 115 cai ai gsi-ului, ca o sa picam in aceeasi grupa.
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
Nu stiu cum de nu s-au plictisit moderatorii cu ultimele posturi. Logan_drifter, nu cred c-ai participat la vreo legala, deci pana una alta n-ai demonstrat nimic. Dar daca tot ai o problema cu masinile din 1900 toamna, te provoc eu cu un Scirocco din '83 (deci secolul trecut :lol:), cu 112 cai in certificat. Nu stiu cati mai sunt vii din aia 112, dar ma risc :rolleyes2. Iti dau si cateva masini avans...Sa fie la o legala, ca si pe-aici prin Iasi ne plictisesc militienii cu tehnici de-astea securiste. Cat pentru ceilalti, aveti grija la capetele de creta. Nu se merita sa ramaneti fara permise pentru o cursa in care oricum nu demonstrati nimic. |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
kidule 325tds are 143 de cai.am mers cu o asa masina si sunt cam scepetic in legatura cu rezultatele scoase de tine. |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
Personal mie mi sa parut cam puturoasa masina pe 400m.:???:,pe a1a sa tinut bine,adica am fost egali amandoi,pe plecare ma refer,dar pana am ajuns sa dau a2a eram deja in fata lui..o sa vezi filmul odata sa te miri:yikes: Nu stiu,cateodata am impresia ca masina asta are mai multi cai decat scrie in talon cu toate ca personal nu am vazut nici o modificare,sau poate asa e sistemul japonez,motoarele sa fie impinse mai mult:rolleyes2..Odata cred ca o sa o duc pe tester sa vad acolo...Eu nu i-am pus decat o toba care face cam multa galagie,se aude bine oricum..o sa ma apuc mai spre vara de ea,tabla+numere+jante si 1-2 mici surprize SPER prin motor:???: Multa bafta |
Re: Toyota Celica VS .... ?
asa e, kidu a facut bmw, eu am filmat :)....app. nu cereti filmul ca nu il dau decat lui kid :))
kidule am vb cu baiatu cu bmw si vrea sa va mai dati odata data viitoare :D.....isi ia cauciucuri noi si se da cu ASC oprit :D :lol: |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
Mai sunt ceva doritori?Vreau sa vad un 318is,sunt cam constient de rezultat dar vreau sa incerc...bucurestiu mai anunta ceva sau s-au terminat masinile?:omfg: P.S.: Bobby buzunaru de data asta nu ma mai lasa sa vin la Craiova:(,poate data viitoare:sad: |
| All times are GMT +2. The time now is 06:33. |
- Copyright 2026 4Tuning