Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Oltcit (https://forum.4tuning.ro/321-discutii-oltcit.html)
-   -   Discutii diverse cu si despre Oltcit (https://forum.4tuning.ro/321-discutii-oltcit/61682-discutii-diverse-oltcit.html)

TheFasterMan 09-01-10 14:56

Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
 
Salut!!!poate postez unde trebuie dar vin si eu cu o intrebare....Cunoaste cineva proprietarul unui Oltcit rosu cu numar de inmatriculare AG-xx-MKA sau ceva de genul.Parcheaza in Brasov in zona Steagu aproape de supermarketul PLUS.am vazut ca a avut candva sticker cu 4t,ceva jante,un volan sport si parca e lasat.care cunoaste sa imi dea un PM.Multumesc!

George Hermenean 09-01-10 20:22

Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
 
Am vazut si eu Oltcitul asta astazi.Arata bine, doar ca e murdar.
Lasa-i un bilet pe masina.

TheFasterMan 10-01-10 10:30

Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
 
poate baiatul e de pe aici de pe forum....:D

julaikos 12-01-10 19:12

Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
 
eu cred ca il cunosc,dar nu parcheaza de mult langa plus,de vreo doua luni asa... ;)
jantele sunt tot in 3 prezoane,iar masina are bandourile alea pe lateral,din fata pana in spate nu?

TheFasterMan 12-01-10 21:19

Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
 
Quote:

Originally Posted by julaikos (Post 2970696)
eu cred ca il cunosc,dar nu parcheaza de mult langa plus,de vreo doua luni asa... ;)
jantele sunt tot in 3 prezoane,iar masina are bandourile alea pe lateral,din fata pana in spate nu?

nu stiu sa iti zic exact,masina are numarul AG-xx-ZKA,am gresit in primul post,masina e rosie,si parcheaza fix intr`o statie de autobuz,chiar azi am vazut masina.probabil baiatul e la facultate pe aici prin brasov.jantele da sunt in 3 prezoane,daca il cunosti lasa`mi te rog un PM cu id-ul lui sau numarul lui.Multumesc!!!

julaikos 12-01-10 21:34

Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
 
o sa-l sun sa-l intreb ce numar are la masina,dar mai mult ca sigur vorbim de aceeasi persoana,lasa-mi un numar de telefon pe privat,si cand il sun i-l dau sa te caute ;)

TheFasterMan 13-01-10 12:54

Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
 
Quote:

Originally Posted by julaikos (Post 2971294)
o sa-l sun sa-l intreb ce numar are la masina,dar mai mult ca sigur vorbim de aceeasi persoana,lasa-mi un numar de telefon pe privat,si cand il sun i-l dau sa te caute ;)

l`ai sunat pana la urma???e baiatul de care zic eu???Multumesc!

julaikos 13-01-10 13:14

Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
 
inca astept numarul tau pe privat,il sun dupa ce mi-l dai :P

TheFasterMan 14-01-10 09:30

Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
 
Quote:

Originally Posted by julaikos (Post 2972932)
inca astept numarul tau pe privat,il sun dupa ce mi-l dai :P

Julaikos,multumesc de ajutor,m`a sunat pana la urma baiatul si am vorbit!!!

julaikos 14-01-10 10:19

Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
 
ma bucur ca te-am ajutat :)

valib 07-10-10 14:18

Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
 
2 Attachment(s)
pareri?


Attachment 1686186

Attachment 1686187

manu_96xls 07-10-10 18:11

Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
 
Pentru stilul ales arată foarte bine, numai să vezi ce faci la baza aripii, văd puțin muchia ieșită. O unești cu pragul?

julaikos 07-10-10 18:36

Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
 
valibule n-o face golf sau dacie :P
eu as fi pus buza asta undeva mai de sus sa fie mai mult inclinata decat orizontala...oricum pana nu o finisezi nu putem sa votam daca e urata sau nu :P

valib 07-10-10 19:41

Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
 
da, o sa vina unita cu pragul....si inca ma gandesc daca ii fac sau nu si aripilor fatza, un fel de wide body...

nu sunt orizontale....dar nici in unghi mare, pentru ca nu mi-au permis evazarile originale de Oltcit. Sunt facute fix in prelungirea evazarilor de oltcit...si cam asta a iesit. Daca vroiam sa fie mai inguste, atunci evazarea in capete era inexistenta (ramanea doar cea de oltcit). Asa...e cu vreo 10mm in afara in capete.

cred ca iesea mai bine cu evazari de golf2, dar nu am avut la indemana....


All times are GMT +2. The time now is 10:39.

- Copyright 2026 4Tuning