![]() |
Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
Salut!!!poate postez unde trebuie dar vin si eu cu o intrebare....Cunoaste cineva proprietarul unui Oltcit rosu cu numar de inmatriculare AG-xx-MKA sau ceva de genul.Parcheaza in Brasov in zona Steagu aproape de supermarketul PLUS.am vazut ca a avut candva sticker cu 4t,ceva jante,un volan sport si parca e lasat.care cunoaste sa imi dea un PM.Multumesc!
|
Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
Am vazut si eu Oltcitul asta astazi.Arata bine, doar ca e murdar.
Lasa-i un bilet pe masina. |
Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
poate baiatul e de pe aici de pe forum....:D
|
Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
eu cred ca il cunosc,dar nu parcheaza de mult langa plus,de vreo doua luni asa... ;)
jantele sunt tot in 3 prezoane,iar masina are bandourile alea pe lateral,din fata pana in spate nu? |
Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
Quote:
|
Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
o sa-l sun sa-l intreb ce numar are la masina,dar mai mult ca sigur vorbim de aceeasi persoana,lasa-mi un numar de telefon pe privat,si cand il sun i-l dau sa te caute ;)
|
Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
Quote:
|
Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
inca astept numarul tau pe privat,il sun dupa ce mi-l dai :P
|
Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
Quote:
|
Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
ma bucur ca te-am ajutat :)
|
Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
2 Attachment(s)
|
Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
Pentru stilul ales arată foarte bine, numai să vezi ce faci la baza aripii, văd puțin muchia ieșită. O unești cu pragul?
|
Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
valibule n-o face golf sau dacie :P
eu as fi pus buza asta undeva mai de sus sa fie mai mult inclinata decat orizontala...oricum pana nu o finisezi nu putem sa votam daca e urata sau nu :P |
Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
da, o sa vina unita cu pragul....si inca ma gandesc daca ii fac sau nu si aripilor fatza, un fel de wide body...
nu sunt orizontale....dar nici in unghi mare, pentru ca nu mi-au permis evazarile originale de Oltcit. Sunt facute fix in prelungirea evazarilor de oltcit...si cam asta a iesit. Daca vroiam sa fie mai inguste, atunci evazarea in capete era inexistenta (ramanea doar cea de oltcit). Asa...e cu vreo 10mm in afara in capete. cred ca iesea mai bine cu evazari de golf2, dar nu am avut la indemana.... |
| All times are GMT +2. The time now is 10:39. |
- Copyright 2026 4Tuning