Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Ce zodie sunteti? (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/6077-zodie-sunteti.html)

Bogdan_ozzy 08-12-07 11:37

Re: Ce zodie sunteti?
 
Faina poza:) aveam si eu cu un "mascul" tot ceva de genu .. o are careva...?

S tot Scorpionii la putere.... hay sa se stranga cat mai multe balante:))

Brian 14-12-07 19:37

Re: Ce zodie sunteti?
 
24.10 si eu .. Scorpion :-)

Xel'Naga 15-12-07 02:35

Re: Ce zodie sunteti?
 
Quote:

Originally Posted by Brian (Post 1246649)
24.10 si eu .. Scorpion :-)

super tare ... esti nascut in aceeasi zi cu mine ... ;) :idea: :arrow:

Snoopy 15-12-07 09:56

Re: Ce zodie sunteti?
 
O1.O7 Racusor :)..apropo credeti in horoscop? :)

Sasha 15-12-07 09:59

Re: Ce zodie sunteti?
 
Quote:

Originally Posted by Snoopy (Post 1247288)
O1.O7 Racusor :)..apropo credeti in horoscop? :)

cateodata:rolleyes2

Spark 15-12-07 10:05

Re: Ce zodie sunteti?
 
in horoscop zilnic sau din astea ... nu prea.

in caracteristicile zodiilor ..mai degraba.

Brian 15-12-07 13:01

Re: Ce zodie sunteti?
 
Quote:

Originally Posted by Xel'Naga (Post 1247168)
super tare ... esti nascut in aceeasi zi cu mine ... ;) :idea: :arrow:

da ?? chiar foarte tare :D .. oricum anii difera :-P

@Snoopy cateodata mai cred si eu .. pentru ca se nimereste sa fie asa ..

~Ada~ 15-12-07 13:31

Re: Ce zodie sunteti?
 
Sunt cateva balante p-aici:lol:
Eu cred in horoscop,cel putin caracteristicile zodiei mi se potrivesc f bine...:chuckel:
Legat de horoscopul zilnic...de multe ori s-a nimerit sa ascult de dimineata "azi luati-dati bani,cineva va supara" + multe altele si chiar asa sa fie....:rolleyes2

junior07c 15-12-07 21:58

Re: Ce zodie sunteti?
 
Pimp sau peste cum vreti sa o luati :P

Magos 18-12-07 08:30

Re: Ce zodie sunteti?
 
Quote:

Originally Posted by Lauryn (Post 1235245)
3.10 - BALANTA :dance:

Tu cu mine :lol: aceasi zi/luna

dark 18-12-07 08:32

Re: Ce zodie sunteti?
 
Quote:

Originally Posted by Xel'Naga (Post 1247168)
super tare ... esti nascut in aceeasi zi cu mine ... ;) :idea: :arrow:

bem impreuna. toti 3 . tot pe 24.10 sunt si eu .... :))

Lauryn 27-12-07 22:36

Re: Ce zodie sunteti?
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 1251464)
Tu cu mine :lol: aceasi zi/luna

MARFA :D:D:D:D

Billy c25xe 02-01-08 22:52

Re: Ce zodie sunteti?
 
24.08. Fecioara si am vazut la tv ca anul asta este bun pt noi.

GL91ANB 03-01-08 00:28

Re: Ce zodie sunteti?
 
Leu 21.08 ....

tuner_cata_05 03-01-08 01:23

Re: Ce zodie sunteti?
 
05.02...Varsator;) ;) ;)


All times are GMT +2. The time now is 11:12.

- Copyright 2026 4Tuning