![]() |
Re: Ce zodie sunteti?
Faina poza:) aveam si eu cu un "mascul" tot ceva de genu .. o are careva...?
S tot Scorpionii la putere.... hay sa se stranga cat mai multe balante:)) |
Re: Ce zodie sunteti?
24.10 si eu .. Scorpion :-)
|
Re: Ce zodie sunteti?
Quote:
|
Re: Ce zodie sunteti?
O1.O7 Racusor :)..apropo credeti in horoscop? :)
|
Re: Ce zodie sunteti?
Quote:
|
Re: Ce zodie sunteti?
in horoscop zilnic sau din astea ... nu prea.
in caracteristicile zodiilor ..mai degraba. |
Re: Ce zodie sunteti?
Quote:
@Snoopy cateodata mai cred si eu .. pentru ca se nimereste sa fie asa .. |
Re: Ce zodie sunteti?
Sunt cateva balante p-aici:lol:
Eu cred in horoscop,cel putin caracteristicile zodiei mi se potrivesc f bine...:chuckel: Legat de horoscopul zilnic...de multe ori s-a nimerit sa ascult de dimineata "azi luati-dati bani,cineva va supara" + multe altele si chiar asa sa fie....:rolleyes2 |
Re: Ce zodie sunteti?
Pimp sau peste cum vreti sa o luati :P
|
Re: Ce zodie sunteti?
Quote:
|
Re: Ce zodie sunteti?
Quote:
|
Re: Ce zodie sunteti?
Quote:
|
Re: Ce zodie sunteti?
24.08. Fecioara si am vazut la tv ca anul asta este bun pt noi.
|
Re: Ce zodie sunteti?
Leu 21.08 ....
|
Re: Ce zodie sunteti?
05.02...Varsator;) ;) ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:12. |
- Copyright 2026 4Tuning