Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Femeia ... (https://forum.4tuning.ro/28-femei/5688-femeia.html)

needBrain 23-10-05 19:16

nu-s probleme mah.....ce draq am gasit io alta........dar am zis asa,de principiu

Mustang 23-10-05 22:45

nu e mah...a fost o scuza ieftina...

da' se mai si intampla...daca te iubea tipa cu adevarat, facea un sacrificiu...

needBrain 25-10-05 23:40

da,asa este,eh da-o draq,la 2 noaptea eram asa de baut ca nici nu mai stiam care-i mana stanga si care-i dreapta deci,eram.....CINGOOOOOO :lol:


tot raul spre bine,nuh?

aleks 26-10-05 10:56

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"needBrain\"
da,asa este,eh da-o draq,la 2 noaptea eram asa de baut ca nici nu mai stiam care-i mana stanga si care-i dreapta deci,eram.....CINGOOOOOO :lol:


tot raul spre bine,nuh?

poate de aia n-a venit, ca si-a dat seama ca bausei...

needBrain 29-10-05 21:54

ete cuc.am mai chemat-o la o chindie,iarasi n-a venit
am mai chemat-o la alta chindie,iarasi n-a venit.sincer mi-a cam ajuns

aleks 30-10-05 00:31

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"needBrain\"
ete cuc.am mai chemat-o la o chindie,iarasi n-a venit
am mai chemat-o la alta chindie,iarasi n-a venit.sincer mi-a cam ajuns

vi-te-za, ti-am spus, neuronii tai sunt prea valorosi pentru cat e ea de mica in fata ta

needBrain 30-10-05 00:37

da frate,SIKTIR.
punct

babygirl 09-11-05 20:11

scuze ca ma bag si tot vb voi asa de femei dar va plac si nu stiu sincer de ce va chinuiti sa ne intelegeti luati totul ca atare de ce va bateti capul? nu suntem specimene ciudate avem momentele noastre si sincer nu e bine sa fii in preajma unei femei cand e pe stop ca nu stii ce toane poate sa aiba; taceti mai mult si privitile cu atentie lasa femeia sa se isterizeze taci o sa vezi cum se enerveaza si incepe si plange se simte prost pt ce face.... cu o femeie trebuie sa te joci psihic in primul rand apoi totul e din ce in ce mai usor ; nu trebuie sa o intelegi modeleaz-o cum vrei tu astfel nu vei avea nevoie sa o intelegi.

needBrain 09-11-05 22:04

ce draq sa modelez la una?
doar putin \"suprafata\" ca la miez tot asa ramane

Psycho 09-11-05 23:19

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"babygirl\"
scuze ca ma bag si tot vb voi asa de femei dar va plac si nu stiu sincer de ce va chinuiti sa ne intelegeti luati totul ca atare de ce va bateti capul? nu suntem specimene ciudate avem momentele noastre si sincer nu e bine sa fii in preajma unei femei cand e pe stop ca nu stii ce toane poate sa aiba; taceti mai mult si privitile cu atentie lasa femeia sa se isterizeze taci o sa vezi cum se enerveaza si incepe si plange se simte prost pt ce face.... cu o femeie trebuie sa te joci psihic in primul rand apoi totul e din ce in ce mai usor ; nu trebuie sa o intelegi modeleaz-o cum vrei tu astfel nu vei avea nevoie sa o intelegi.

shtiu din experientze avute cu pretene k e nasoala perioada aceea a lunii in care vin .. cate`odata pe nepoftite rudele de la lacul roshu in vizita si am invatzat k in perioada aceea e bine k femeile sa fie putin menajate ... nu neaparat fizic si psihic .. adica ... sunt mult mai nervoase si chestii d`astea ... dar hai sa zicem k fata nu se simtea bine fizic deloc si putea sa arunce o pastila de genu ... : mah nu pot sa vin sunt in primele zile si daca se intampla ceva rushinos ... de ex sa ma patez sa nu t fac si sa ma fac de rushine si gata :) ...

Mustang 10-11-05 07:46

poi nu folosea always ? :D

aleks 10-11-05 17:03

folosea, dar motive se gasesc...

needBrain 10-11-05 19:01

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"aleks\"
folosea, dar motive se gasesc...

f corect aleks
asa este.de multe ori,femeile profita de aceasta perioada a lunii

babygirl 11-11-05 10:19

ehh mai iertati si voi macar perioada asta, stiati ca in perioada asta o femeie se poate ingrasa pana la doua kg? insa daca merge la sala da jos mai repede dar e oribil sa mergi in aceasta perioada si pe langa asta te enerveaza si un ac, cazut pe masa asta sa aveti idee cat e de urat...

aleks 11-11-05 11:45

stiu de la my ex...
era nasol, mai ales k avea tot felul de dureri...


All times are GMT +2. The time now is 12:52.

- Copyright 2026 4Tuning