Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   intalnirea de week end ! (https://forum.4tuning.ro/195-satu/55302-intalnirea-week-end.html)

Snoopy 21-01-08 15:19

Re: intalnirea de week end !
 
Vaiii cat am ras... nu vazusem pozele ci doar postul jos pe pagina.. multumesc pentru "tzapa" ;).Deci asa..turma de oi in mijlocul satmarului...de ce nu lea dus oare la un sens?

juana_man 23-01-08 07:50

Re: intalnirea de week end !
 
Desteptare satu mare !!!!
dupa o pauza de iarna(mai lunga) a sosit momentu sa ne adunam iarasi cu mic cu mare,asa ca pe vineri va spalati frumos masinile "va lustruiti busonul de la ulei" si dati stire si la aia care nu intra pe net ca vineri ne adunam pentru stabilirea planurilor pe anul 2008.ieri seara ne-am adunat deja cativa pentru consiliere si pt un ceai cu miere :lol::lol::lol: .
deci,vineri ora 21

2 fast 4 U 23-01-08 11:21

Re: intalnirea de week end !
 
vin si eu k tare am lenevit iarna asta:D

juana_man 23-01-08 11:26

Re: intalnirea de week end !
 
Quote:

Originally Posted by 2 fast 4 U (Post 1308964)
vin si eu k tare am lenevit iarna asta:D

se mai anunta cineva???haideti haideti oamenu buni

Spark 23-01-08 11:27

Re: intalnirea de week end !
 
daca sef de trib a zis .... acolotzii asculta :lol:
deci prezent ;)

veveve 23-01-08 16:05

Re: intalnirea de week end !
 
Quote:

Originally Posted by juana_man (Post 1308645)
Desteptare satu mare !!!!
dupa o pauza de iarna(mai lunga) a sosit momentu sa ne adunam iarasi cu mic cu mare,asa ca pe vineri va spalati frumos masinile "va lustruiti busonul de la ulei" si dati stire si la aia care nu intra pe net ca vineri ne adunam pentru stabilirea planurilor pe anul 2008.ieri seara ne-am adunat deja cativa pentru consiliere si pt un ceai cu miere :lol::lol::lol: .
deci,vineri ora 21

da domnu sef de trib o fost bun ceaiu ....da si domnisoara care lo servit ;) prezent si eu...

rapidistu_c&c 23-01-08 18:57

Re: intalnirea de week end !
 
prezent si eu..:);)

Snoopy 23-01-08 20:52

Re: intalnirea de week end !
 
Daca mai ramane pizza vin si eu :p

mrjoe 24-01-08 09:53

Re: intalnirea de week end !
 
pina la 11 lucrerzi dupa aia va sun unde sinteti:-)

Devi 25-01-08 07:49

Re: intalnirea de week end !
 
Prezent... dar cred ca asta stie toata lumea...

veveve 01-02-08 11:12

Re: intalnirea de week end !
 
ce facem deseara?dam o tura pana la strand?inca este zapada, ne dam un pic cu saniutza :D

Spark 01-02-08 11:46

Re: intalnirea de week end !
 
corect ... daca mai este ...

Dracushor 01-02-08 14:39

Re: intalnirea de week end !
 
da pe unde va intalniti???

veveve 01-02-08 16:06

Re: intalnirea de week end !
 
la ora 21.00 sub podul decebal
doar ca nu o sa fim tare mult pe acolo .... deobicei mergem la roma

B-84-TUN 11-02-08 09:47

Re: intalnirea de week end !
 
Sal baieti

Acuma am observat pe 4tuning ca este o rubrica speciala "Satu Mare". Va salut pe toti!!!

Cand va fi urmatoarea intalnire ca m-as duce si eu daca nu deranjez :D


All times are GMT +2. The time now is 16:54.

- Copyright 2026 4Tuning