![]() |
Re: intalnirea de week end !
Vaiii cat am ras... nu vazusem pozele ci doar postul jos pe pagina.. multumesc pentru "tzapa" ;).Deci asa..turma de oi in mijlocul satmarului...de ce nu lea dus oare la un sens?
|
Re: intalnirea de week end !
Desteptare satu mare !!!!
dupa o pauza de iarna(mai lunga) a sosit momentu sa ne adunam iarasi cu mic cu mare,asa ca pe vineri va spalati frumos masinile "va lustruiti busonul de la ulei" si dati stire si la aia care nu intra pe net ca vineri ne adunam pentru stabilirea planurilor pe anul 2008.ieri seara ne-am adunat deja cativa pentru consiliere si pt un ceai cu miere :lol::lol::lol: . deci,vineri ora 21 |
Re: intalnirea de week end !
vin si eu k tare am lenevit iarna asta:D
|
Re: intalnirea de week end !
Quote:
|
Re: intalnirea de week end !
daca sef de trib a zis .... acolotzii asculta :lol:
deci prezent ;) |
Re: intalnirea de week end !
Quote:
|
Re: intalnirea de week end !
prezent si eu..:);)
|
Re: intalnirea de week end !
Daca mai ramane pizza vin si eu :p
|
Re: intalnirea de week end !
pina la 11 lucrerzi dupa aia va sun unde sinteti:-)
|
Re: intalnirea de week end !
Prezent... dar cred ca asta stie toata lumea...
|
Re: intalnirea de week end !
ce facem deseara?dam o tura pana la strand?inca este zapada, ne dam un pic cu saniutza :D
|
Re: intalnirea de week end !
corect ... daca mai este ...
|
Re: intalnirea de week end !
da pe unde va intalniti???
|
Re: intalnirea de week end !
la ora 21.00 sub podul decebal
doar ca nu o sa fim tare mult pe acolo .... deobicei mergem la roma |
Re: intalnirea de week end !
Sal baieti
Acuma am observat pe 4tuning ca este o rubrica speciala "Satu Mare". Va salut pe toti!!! Cand va fi urmatoarea intalnire ca m-as duce si eu daca nu deranjez :D |
| All times are GMT +2. The time now is 16:54. |
- Copyright 2026 4Tuning