Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Cielo GLE - TL 33 CTL (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/49036-cielo-gle-tl-33-ctl.html)

Geox` 29-08-08 14:53

Re: Cielo TL 33 CTL
 
webcathos esti sigur ca vrei sa o vinzi? :rolleyes2 ce vrei sa-ti iei:?:

webcathos 30-08-08 10:03

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Nu sunt foarte hotarat...dar parca as vrea ceva mai nou!!!!Daca apare cineva care sa imi dea un pret corect pe ea o dau....Daca nu ma infig in ce mai trebuie facut...Toata lumea mi-a sarit in cap cand au auzit ca vreau sa o vand!!! :)

browser 30-08-08 10:04

Re: Cielo TL 33 CTL
 
CE ? O VINZI ? mai baiatule calmeazate !

dun3_g 30-08-08 11:18

Re: Cielo TL 33 CTL
 
frumoasa masina......bv ai facut ceva frumos, incep sa apara din ce in ce mai multe daewoo lucrate frumos
parerea mea este sa nu o vinzi, niciodata nu o sa te satisfaca pretul care t-i se ofera.....tot timpul o sa fie mult mai mic......

webcathos 31-08-08 12:37

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Mda,dupa lungi discutii cu prietenii cei mai buni aqm luat decizia de a continua ce am inceput!Sper sa iasa ceva frumos.... :)
Deci masina nu se mai vinde!Poate peste vre-o 2 ani...

Geo_ZGA 31-08-08 16:14

Re: Cielo TL 33 CTL
 
:joy: Asa te vreau, ma bucur ca te-ai razgandit. Ai inceput ceva, acum termina... si sa-ti iasa ceva frumos :)

VaLeX 31-08-08 16:23

Re: Cielo TL 33 CTL
 
frumoasa masina rau , combinatia asta de culori e mortala (pe langa negru/ galben) , continua cu proiectu ca vad ca a inceput frumos ...nu te mai gandi la prostii cum ar fi sa vinzi masina :)

Geox` 01-09-08 00:06

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Bravo webcathos!Succes in continoare!Urmeaz interiorul dupa cate stim nu :?::rolleyes2

Snapy_xxl 01-09-08 10:47

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Poa...si cand vroiam sa-ti ofer 6000 E pe ea :lol: :lol:
Si cam ce o sa includa continuarea proiectului? Ceva mai indraznet? Succes.

webcathos 01-09-08 23:53

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Mda,mai intai umblam la interior...dupa care suspensii,evacuare faruri,stopuri..iar la sfarsit la inimioara!!!:)

serban_pc 02-09-08 08:24

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Quote:

Originally Posted by webcathos (Post 1727619)
Mda,mai intai umblam la interior...dupa care suspensii,evacuare faruri,stopuri..iar la sfarsit la inimioara!!!:)

Cred ca aici ai incurcat putin scuze , dar evacuarea o faci dupa motor nu invers.

webcathos 03-09-08 11:04

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Am vorbit la general......!!!!!oricum cu inimioara nu sunt super hotarat....

webcathos 03-09-08 22:57

Re: Cielo TL 33 CTL
 
8 Attachment(s)
Poze noi...

D o n n 03-09-08 23:22

Re: Cielo TL 33 CTL
 
super faina masina.....arata superb...dar vazui filmuletul si iti face toba exact la fel ca a mea....numai ca eu am tobele originale,dar am toba de la mijloc ori sparta,ori sitele din interior rupte,ca urla la fel...:D . . oricum super masina :X sa ai mare grija de ea

Geo_ZGA 04-09-08 12:28

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Simpatica gargarita :D
Si acum ca ai ramas cu ea "pe cap", ce planuri ai in viitorul apropiat?


All times are GMT +2. The time now is 10:40.

- Copyright 2026 4Tuning