Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   Masinele noastre preferate sau visele noastre....... (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/369-masinele-noastre-preferate-visele-noastre.html)

pimp_lex 10-02-04 20:56

Quote:

Originally Posted by \"FiReBuRn\"
Cred ca ti-ai dat seama de ce imi place asa mult .. :P

hehe..........nici nu prea vad vreun motiv sa zica cineva ca nu-i place masina asta!

cj82ufo 10-02-04 22:04

3 Attachment(s)
dedicatie speciala pt hondaru 8)

cj82ufo 10-02-04 22:07

sper sa iti placa dar oricum am ceva pregatit pt tine soooon very soon

FiReBuRn 10-02-04 22:18

Pentru mine nu ai nimic ?? :wink:

pimp_lex 10-02-04 22:19

CATA, uite ca ceva mai demult ziceai sa pun poze cu masinile care le vroiam eu........

Asta e Pontiac Grand Prix GTP care ti-am zis ca e urmatoarea masina care vreau sa mi-o cumpar:

http://images.cardomain.com/member_i...180_3_full.jpg
http://images.cardomain.com/member_i...180_5_full.jpg
http://images.cardomain.com/member_i...180_4_full.jpg


si dupa aia, can o sa am si eu mai multi bani, revin la Lexus, la un GS430:



http://www.procarparts.com/product/BDK-GS-EXP.JPG
http://www.rodmillenstore.com/Lsport...0rear%2034.jpg
http://www.rodmillenstore.com/Lsport...front%2034.jpg

catalin rs4 10-02-04 22:56

lool pimp prima aia rosie... arata fain .. ultima imi place ii un lexus nu??MAFIA 8)

cj82ufo 10-02-04 23:01

super
pimp sa ai noroc sa iti iei masina cat mai repede

Hondarul 10-02-04 23:21

Quote:

Originally Posted by \"cj82ufo\"
super
pimp sa ai noroc sa iti iei masina cat mai repede

Ce masina ai romane, sa stiu ce sa mai pun ????
:?: :?: :?:

pimp_lex 10-02-04 23:25

Quote:

Originally Posted by \"cj82ufo\"
super
pimp sa ai noroc sa iti iei masina cat mai repede

sper si eu, o sa fie cam peste 2 ani :), deocamdata tot pe asta care o am acum o sa folosesc.......

catalin rs4 10-02-04 23:43

pimp lexus rullz !!!!!!!! ai gust frate..... 8) :P

pimp_lex 11-02-04 00:04

Quote:

Originally Posted by \"catalin rs4\"
pimp lexus rullz !!!!!!!! ai gust frate..... 8) :P

merci Cata :)

FSF 11-02-04 14:07

3 Attachment(s)
Frumoase hondele alea ,Hondarule ,hai ca mai pun si eu niste poze ......si mai ufo ce e cu mercedesurile ???????.....

FSF 12-02-04 17:04

3 Attachment(s)
Am aici un Golf care mie imi place mult....+cel orange, la asa ceva mai visez ....

catalin rs4 12-02-04 18:08

ultimul ii facut de firma carline aia care au facut si bora aia in 2 usi... frumos golfu......

xbogdanel 12-02-04 18:30

bahh..am vazut azi un subaru de mi-a picat fatza..unul albastru modificat cu super bun simt (cel putin exterior)....super!!!
dak vrea cineva sa-l vada (de fapt sa le vada- k sunt 2 identice) parcheaza la o spalatorie pe blvd timisoara...pe undeva pe la compasului...mishto de tot....vara acolo se strang si multe motoare..


All times are GMT +2. The time now is 13:31.

- Copyright 2026 4Tuning