Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   TuningDAYS 2007 (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007.html)
-   -   Burn On Event la Tuning Show 2007 (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007/36586-burn-on-event-tuning-show-2007-a.html)

liwiu_evo 01-04-07 20:31

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by Maroo (Post 828134)
la multi (B)ani FLORICA si tot ce iti doresti tu si sarumana ca l-ai stins pe FRAm ala mic ce sa aprins la MSk a fost antifonul pt ca era nou si a avut de suferit instalatia electrica a masinii si a motorului + mocheta din interior in rest nimic grav asta este se intampla iar pt cei care zic ca nu am stiut sa-i dau sau ca nu am schimbat vitezele....respect am de comentat doar ca : cand am inceput sa o tin pe loc si nu am mai miscat-o nu am mai facut asta pt ca se termina benzina becul statea stins dar nu mai tragea pompa cum trebuia in timp ce o invarteam si dasta am preferat sa o tin pe loc pt ca nu avea rost sa o plimb aiurea cand trebuia sa o omor defapt iar cu viteza 1 am nu am dat decat la incalzire in rest numai cu 2 de cand am intrat pana am iesit oricum si cu 3 ,4,5....10 esapamentul tot se incalzeste in momentelea alea cand esti adrenalinizat :) nu te mai gandesti decat la show ...daca spargeam motorul cred ca nu avea nimeni nimic de zis dar asa e la noi ...inca odata la multi ani FLORICA si imi asum orice responsabilitate pt ce s-a intamplat nu vreau sa se strice si acolo '(din cauza mea) cum s-a stricat in alte locatii ex le-ai dat tu!!! bafta si ne vedem data viitoare daca voi mai fi primit!!! Iar pt cei care nu aveau nimic de facut decat sa rada de necazul altuia nu am nimic de zis pt ca NU se merita !!!
P.S. multumesc tuturor care au ajutat la stingera masinii pe unii nici nu ii cunosc oricum le multumesc pt sprijin si curaj!!!

te felicit pt spectacol:) dar imi pare rau pt FRAm :cry: pacat. ai dreptate. unii sant chiar nemernici...:evil: astai viata. oricum, te felicit pt atitudinea pe care ai luato fata de ei. pt cei ca tine numai RESPECT!!!:D :D

Alfa_band 01-04-07 20:31

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Filmulete cu ursu visiniu are careva?

Patrulei 01-04-07 20:37

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
are Randrey pus film cu pisicutza ta RIP`ule

liwiu_evo 01-04-07 20:42

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by B_84_RIP (Post 828048)
eu am pisica galbena......... mercic

aaaa, RIP, stai cami amintesc de tine... la inceput ai avut motor de 2 dupa aia de 2,5 shi aku ai unu de 3L... team vazut la TUNING SHOW pe B1TV. sant fanu emisiunii aceleia...;) mia placut bmw tau cand lam vazut akolo. adevarate jante. sant topit dupa bmw astea ca al tau. daka mai are shi 2 usi...:D as vrea sa aflu mai multe detalii despre al tau. poze, tips-uri. iti las un id de mess si o adresa de mail. livviu_punisher [email protected] :D

giubau_v8 01-04-07 20:43

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
1 Attachment(s)
am eu cu un urs visiniu da nu prea se vede masina

Alfa_band 01-04-07 20:47

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Sarumana....cine mai are e binevenit sa le puna :d

Maroo 01-04-07 21:03

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
o mare rugaminte filme cu LAF-urile cine are daca poate sa le posteze....ms mult

ERY 01-04-07 21:03

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by Maroo (Post 828134)
la multi (B)ani FLORICA si tot ce iti doresti tu si sarumana ca l-ai stins pe FRAm ala mic ce sa aprins la MSk a fost antifonul pt ca era nou si a avut de suferit instalatia electrica a masinii si a motorului + mocheta din interior in rest nimic grav asta este se intampla iar pt cei care zic ca nu am stiut sa-i dau sau ca nu am schimbat vitezele....respect am de comentat doar ca : cand am inceput sa o tin pe loc si nu am mai miscat-o nu am mai facut asta pt ca se termina benzina becul statea stins dar nu mai tragea pompa cum trebuia in timp ce o invarteam si dasta am preferat sa o tin pe loc pt ca nu avea rost sa o plimb aiurea cand trebuia sa o omor defapt iar cu viteza 1 am nu am dat decat la incalzire in rest numai cu 2 de cand am intrat pana am iesit oricum si cu 3 ,4,5....10 esapamentul tot se incalzeste in momentelea alea cand esti adrenalinizat :) nu te mai gandesti decat la show ...daca spargeam motorul cred ca nu avea nimeni nimic de zis dar asa e la noi ...inca odata la multi ani FLORICA si imi asum orice responsabilitate pt ce s-a intamplat nu vreau sa se strice si acolo '(din cauza mea) cum s-a stricat in alte locatii ex le-ai dat tu!!! bafta si ne vedem data viitoare daca voi mai fi primit!!! Iar pt cei care nu aveau nimic de facut decat sa rada de necazul altuia nu am nimic de zis pt ca NU se merita !!!
P.S. multumesc tuturor care au ajutat la stingera masinii pe unii nici nu ii cunosc oricum le multumesc pt sprijin si curaj!!!

Showul pe care l-ai facut a fost super frumos iar micul incident de la sfarsit a fost trecut cu bine pana la urma.....chiar daca de 2 zile ma tot chinui sa imi scot din ochi porcaria aia de spuma de la instinctoare. :lol: Oricum...bina ca nu ti-a afectat mai serios masina...si sa consideram ca ceea ce s-a intamplat a fost un burnout prelungit....Stii cum e ...totul e bine cand se termina cu bine.;)

Gabi_323i 01-04-07 21:28

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by giubau_v8 (Post 828066)
la un moment dat a facut si ursu ala 4x4 ceva;)

superb!!!!!!!!!! multumesc mult de tot pentru filmare, pacat ca nu are sunet :(

a mai filmat cineva?

PT CINE ESTE CURIOS DE CE M-AM TOT OPRIT SI AM IESIT PANA LA URMA ESTE CA NU MAI AVEA BENZINA DESTULA SI SE DUCEA IN AL DOILEA REZERVOR SI NU MAI TRAGEA POMPA

giubau_v8 01-04-07 21:31

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
ba are sunet...chiar mi-am spart timpanele ca am dat la maxim pt ca imi placea soundul scos de evacuare..probabil ai tu probleme de codecuri sau ceva de genu

Gabi_323i 01-04-07 21:35

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
ce player ai? eu il vad cu media player classic

florin83 01-04-07 21:37

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
cum se invarte ix-ul asta.. zici ca-i titirez.. :P

PS: are sunet. :)

florin83 01-04-07 21:38

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
degeaba daca nu ai si codecuri..
baga asta

GolfuletzS 01-04-07 21:43

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
bravo gabitza... ;) hai ca ai reusit...

MC Mate 01-04-07 21:52

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by Maroo (Post 828134)
la multi (B)ani FLORICA si tot ce iti doresti tu si sarumana ca l-ai stins pe FRAm ala mic ce sa aprins la MSk a fost antifonul pt ca era nou si a avut de suferit instalatia electrica a masinii si a motorului + mocheta din interior in rest nimic grav asta este se intampla iar pt cei care zic ca nu am stiut sa-i dau sau ca nu am schimbat vitezele....respect am de comentat doar ca : cand am inceput sa o tin pe loc si nu am mai miscat-o nu am mai facut asta pt ca se termina benzina becul statea stins dar nu mai tragea pompa cum trebuia in timp ce o invarteam si dasta am preferat sa o tin pe loc pt ca nu avea rost sa o plimb aiurea cand trebuia sa o omor defapt iar cu viteza 1 am nu am dat decat la incalzire in rest numai cu 2 de cand am intrat pana am iesit oricum si cu 3 ,4,5....10 esapamentul tot se incalzeste in momentelea alea cand esti adrenalinizat :) nu te mai gandesti decat la show ...daca spargeam motorul cred ca nu avea nimeni nimic de zis dar asa e la noi ...inca odata la multi ani FLORICA si imi asum orice responsabilitate pt ce s-a intamplat nu vreau sa se strice si acolo '(din cauza mea) cum s-a stricat in alte locatii ex le-ai dat tu!!! bafta si ne vedem data viitoare daca voi mai fi primit!!! Iar pt cei care nu aveau nimic de facut decat sa rada de necazul altuia nu am nimic de zis pt ca NU se merita !!!
P.S. multumesc tuturor care au ajutat la stingera masinii pe unii nici nu ii cunosc oricum le multumesc pt sprijin si curaj!!!

treaba cu antifonul, e de retinut pentru alta data, nu cred k va zice cineva k ai stricat locul, cum s-a intamplat cu alte persoane in alte locuri, pentru ca evenimentul a fost unul reusit in proportie de 100 % , fara public in zona in care masinile ,,prestau".Iar oamenii care au sarit sa ajute, au reactinoat asa cum ar fi trebuit, pt k si dak lor li s-ar fi intamplat s-ar fi asteptat sa sara lumea.Eu am adus primul extinctor mic, pe care il aveam in masina, care la jumatate s-a blocat de bune ce sunt, iar cu primul tub mare tot eu am venit numai k nu am ajuns pana la masina, k mai aveam putin si muream dupa ce am alergat cu el in carca :)).Hai pune-i firele la loc, da-i antifon si scoate-o pe strada k acolo ii e locu.Bafta si sa ne revedem cu bine


All times are GMT +2. The time now is 07:43.

- Copyright 2026 4Tuning