Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Alte hobby-uri in afara de masini (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/360-hobby-uri-afara-masini.html)

Psycho 23-05-05 18:51

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"xxdadixx\"
Actibildele turbo!


wanna trade :)


mai nou am descoperit k imi place sa calatoresk cu mashina indiferent unde .. de preferat la munte pe serpentine .. imi place sa o scartzai .. alte hobbyuri .. imi place sa`mi suapr si sa`mi necajesc femeia :) ... apoi ... imi place sa fac mishto de tzarani in solenze .. deoarece cred k ei conduk cine shtie ce super mashina ( BTW si eu am tot o shareta ... Solenza ) .. asa ... restu daca mai imi vin ... va zic .. a si imi lpacela nebunie sa ascult muzica ..

Psycho 23-05-05 18:52

aa .. acum mi`am adus aminte .. un nou hobby` al meu sunt drifturile si inrtoarcerile cu frane de mana
































pe IARBA :)

madfish 23-05-05 19:26

hobby ... hmmmmmmm. femeile si petrecerile :P

sil4tuning 24-05-05 13:37

tot ce creste adrenalina are motor si merge al naibii de repede :lol:

Cartman 24-05-05 13:40

pescuitu`...da nu la...strada...la balta :lol: :P

sil4tuning 24-05-05 13:45

hai ca a fost buna asta hahhaha :lol: :lol:

Cartman 24-05-05 13:57

:lol: golanilor.... :lol: :bat: :P

200SX 24-05-05 21:09

pescuitul / tehnica de varf

Psycho 24-05-05 21:57

plivitul sau cositul ierbii cu mashina :) cum ziceam mai sus .. o sa urmeze un filmuletz :)

xxdadixx 24-05-05 23:08

Psycho sa caut hartia pe care aveam alea care0mi lipsesc si facem schimb, BTW am peste 1000 8)


All times are GMT +2. The time now is 02:38.

- Copyright 2026 4Tuning