![]() |
Re:
Quote:
wanna trade :) mai nou am descoperit k imi place sa calatoresk cu mashina indiferent unde .. de preferat la munte pe serpentine .. imi place sa o scartzai .. alte hobbyuri .. imi place sa`mi suapr si sa`mi necajesc femeia :) ... apoi ... imi place sa fac mishto de tzarani in solenze .. deoarece cred k ei conduk cine shtie ce super mashina ( BTW si eu am tot o shareta ... Solenza ) .. asa ... restu daca mai imi vin ... va zic .. a si imi lpacela nebunie sa ascult muzica .. |
aa .. acum mi`am adus aminte .. un nou hobby` al meu sunt drifturile si inrtoarcerile cu frane de mana
pe IARBA :) |
hobby ... hmmmmmmm. femeile si petrecerile :P
|
tot ce creste adrenalina are motor si merge al naibii de repede :lol:
|
pescuitu`...da nu la...strada...la balta :lol: :P
|
hai ca a fost buna asta hahhaha :lol: :lol:
|
:lol: golanilor.... :lol: :bat: :P
|
pescuitul / tehnica de varf
|
plivitul sau cositul ierbii cu mashina :) cum ziceam mai sus .. o sa urmeze un filmuletz :)
|
Psycho sa caut hartia pe care aveam alea care0mi lipsesc si facem schimb, BTW am peste 1000 8)
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:38. |
- Copyright 2026 4Tuning