![]() |
Re: autodata cine are ?
Quote:
inainte de instalare dai la toate fisierele "exe" din imaginea iso ,compatibility/run this program in xp mode . chiar si iconoul de pe desktop;) |
Re: autodata cine are ?
Cine a instalat autodata 3.24 ? este mai complet ca si baza de date decat la 3.18? De exemplu la golf 2 nu e cine stie ce pe acolo in comparatie cu informatiile pentru golf 3...
De exemplu ma intereseaza cateva scheme electrice, in special cea pentru bordul digifiz...gasesc asa ceva in versiunea cea noua? sau alte scheme electrice ~? |
Re: autodata cine are ?
are cinema limba romana pentru autodata ?am nevoie mare
|
Re: autodata cine are ?
Invata engleza,cea mai mare parte a documentatiilor tehnice fiind in aceasta limba...
|
Re: autodata cine are ?
1 Attachment(s)
am reusit si eu pana la urma sa instalez programul conform instructiunilor de aici, dar nu pot deschide deoarece imi apare asta. la voi cum e? ce trebuie sa mai fac?
|
Re: autodata cine are ?
ce mersiune de autodata ai?
|
Re: autodata cine are ?
3.24 :rolleyes2
|
Re: autodata cine are ?
da mi id ul tau de mess si rezolvam
|
Re: autodata cine are ?
|
Re: autodata cine are ?
imi trimiteti si mie autodata va rog [email protected]
multumesc |
Re: autodata cine are ?
Quote:
mersi |
Re: autodata cine are ?
Exista dongle separat pentru 3.24 pentru ca mi am scimbat laptopul si hardul lam lasat cel vechi si acuma cere usb dongle.
|
Re: autodata cine are ?
Quote:
|
Re: autodata cine are ?
Quote:
|
Re: autodata cine are ?
Quote:
inainte de instalare dai la toate fisierele "exe" din imaginea iso ,compatibility/run this program in xp mode . chiar si iconoul de pe desktop |
| All times are GMT +2. The time now is 06:02. |
- Copyright 2026 4Tuning