![]() |
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
mai are si gallardo sau doar quattroporte?:-P
|
Re: Masini vazute in Tulcea
mai are un papuc :D
|
Re: Masini vazute in Tulcea
2 Attachment(s)
Pe Grivitei mai sus de Reiffeisen.........NOUL A4....:shock:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Am testat si eu noul A4 2.0 TDI , o impresie buna , raport bun calitate pret.
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Si totusi parca spatele noului A4, cel putin forma lampilor, e furata de la actualul BMW Serie 3, voi ce ziceti?
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
Da ai dreptate...Ai nabii furaciosi :evil: Oricum seria 3 coupe arata mai bine. Cel putin mie imi place mai mult 8) |
Re: Masini vazute in Tulcea
nu mi se pare adioperator:)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
http://audi.anunturi-auto.4tuning.ro...bo-159633.html Parca imi aduc aminte vag de masina asta... O mai stie cineva?
|
Re: Masini vazute in Tulcea
2 Attachment(s)
Masina asta nu a vazut-o nimeni pe strazi?:)))))))))))
|
Re: Masini vazute in Tulcea
eu parca am vazut-o.. pasaia nu stiu de ce ! :D lasa vine caldura iesim la o sedinta foto ceva :)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
Eu am vazut-o, e un taximetrist plin de figuri prin tulcea... Sta mai mereu pe la sala pe acolo :lol: |
Re: Masini vazute in Tulcea
Era una asemanatoare ieri, cadea prafu pe ea in curte la Ugira, isi stergeau toti mecanicii salopetele de ea cand incercau sa se uite in interior... :???: Parca stiu numaru de undeva:shock:... A, asta era :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:49. |
- Copyright 2026 4Tuning