![]() |
Re: Radare in Brasov
Quote:
|
Re: Radare in Brasov
si tu l-ai crezut =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))) bwhahahahahahahaha
|
Re: Radare in Brasov
Quote:
|
Re: Radare in Brasov
Quote:
Quote:
hai sa-ti povestesc ce-am patit si eu acum destula vreme dau copy paste de pe alt forum unde am postat la vremea respectiva,pt ca mi-e lene sa relatez iar faptele in amanunt "eram astazi cu un prieten ,ne indreptam spre un mall (cu masina)de la iesirea din brasov.pe o straduta mai ingusta unul in fata noastra mergea ffff incet,am mers putin timp in urma lui ,dupa care amicul l-a "flashuit" putin ca sa ne faca loc ori sa grabeasca pasul.individul se da la o parte,trecem noi dar el accelereaza si sta in curu' nostru,cand am intrat pe o strada cu 3 benzi incepe circul el ne depaseste,se baga in fata noastra si franeaza brusc,noi il depasim,de vedem de drum,el iar ne depaseste si opreste dintr-o data in fata noastra,a continuat "jocul " cateva minute bune dupa care cand oprea in fata el cobora repede din masina si vroia sa vina spre noi,amicul il depasea iar individul nu mai apuca decat sa dea cate un pumn in masina din mers,si faza asta s-a repetat de cateva ori dupa care in timpul celebrelor depasiri si opriri in fata noastra ne arata din mers o legitimatie si o insigna(nea' cashcheta era in civil imbracat).observ si ii zic lui lau,ii zic sa opreasca sa vedem ce draci il manca pe individ,el zice ca nu,ca nu a gresit cu nimic si nu e obligat sa se supuna ordinelor oricui de pe strada asa ca ne-am continuat drumul pana la destinatie in acelasi stil:depasiri,opriri,pumni iar depasiri.... cand coboram din masina ,nenea in spatele nostru,se prezinta repede(nu stiu ce comisar sau ceva de genul)si negru de furie incepe sa tipe la noi ca nu facem noi ce vrem pe sosele si il ameninta pe laurentiu ca are el grija ca permisul lui sa fie suspendat si sa nu mai aiba niciodata permis. lau ii spune ca nu e obligat sa opreasca la semnele oricui de pe strada,nenea comisarul contrariat afirma ca ne-a urmarit cu girofarul pornit(deja nivelul lui de nervozitate era fff ridicat ) eu scot camera ca sa ma apuc sa ii fotografiez masina comisarului cu tot cu girofarul imaginar,el cand ma vede vine ca fulgerul spre mine,ma imbranceste si ma ameninta ca-mi sparge camera.ma scoate lau din "ghearele lupului" dupa care incepe nenea politaiu' iar cu amenintari,jigniri lau isi suna avocatul si-l intreaba ce sa faca ,intre timp malacu' isi nota nr de inmatriculare ale masinii noastre,lau scoate telefonul si se apuca si el sa ii pozeze numerele,malacu' vede si sare peste asta sa-i sparga telefonul,il imbranceste,il scutura bine ,ii aplica un picior in burta ,cativa pumni si cam atat ca m-am bagat eu intre ei in tot timpul altercatiei nici eu,nici lau nu l-am atins cu un deget si nu l-am jignit cu nimic,nici macar tonul nu l-am ridicat la animal dupa alte cateva minute bune de contraziceri il lasam pe gogoman si parcare si intram in mall sa ne vedem de ale noastre,el nervos nevoie mare ,tipa dupa noi ca acum se duce la politie si ne aranjeaza pe amandoi " un prieten avocat ne-a spus sa mergem la politie sa depunem plangere,asta si eram hotarati sa facem,pana s-a sucit Laurentiu,pe motiv ca el e om pasnic,nu se coboara la nivelul animalelor si nici nu are chef de tiganeala pe la politie nu vroiam sa obtinem nimic material din toata chestia asta daca am fi mers la politie decat sa-l potoleasca pe ala daca intradevar avea functia pe care o sustinea ca o are.poate mai face altora lafel si aia speriate si disperati ca sa scape intind banul pana una alta noi i-am invatat cu obiceiurile astea proaste.... |
Re: Radare in Brasov
auzi, baga si tu o poza cu masina lu ala daca mai ai sau daca ii mai stii numarul ca pe mine ma distreaza fluturasii astia plini de viata
|
Re: Radare in Brasov
e incredibil, parca traim in jungla. din simpla curiozitate, nu va mai amintiti niciunul cum se numea comisarul respectiv ?
|
Re: Radare in Brasov
grije mare.. pe ocolitoarea de la noua se fac razii din ce in ce mai dese:):D:D...Iar m-au oprit sa ma purifice...deci este fenomen aia si la 4 dimineata sunt acolo....
|
Re: Radare in Brasov
nu vad la ce ar mai ajuta acum toate detaliile despre comisaru' caisă :)
fapta s-a fumat acum mai bine de un an de zile dar ca să vă potolesc curiozităţile....poză nu am apucat niciunul să facem din cauza lui maşina era un vw passat combi (model mai vechi),alb,geamuri fumurii numărul dacă imi mai amintesc bine (nu bag mana in foc ca asta e dar ceva asemanator oricum) BV-13-MPI |
Re: Radare in Brasov
la mine era un opel corsa albastru inchis(cachii) cu nr BV 22(parca) AEX
|
Re: Radare in Brasov
Quote:
|
Re: Radare in Brasov
Quote:
|
Re: Radare in Brasov
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:22. |
- Copyright 2026 4Tuning