Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   interior oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/27808-interior-oltcit.html)

**COSMIN** 24-01-07 14:52

Re: interior oltcit
 
Magos ai putea combina un bord de matiz cu unul de oltcit.....:D....inlocuiesti duzele de aer...si alte mici schimbari....ca sa fie mai rotund un pic bordul de oltcit...in rest mie mi-se pare mult mai avansat bordul de oltcit decat cel de matiz....si inca ceva ce nu-mi place la oltcit...consola centrala...ar fi mult mai frumoasa una de urs....sau de de alt model care itzi place...difera gusturile aici:D...

Magos 24-01-07 16:18

Re: interior oltcit
 
Eeeh... Si risti sa iasa un mare hibrid... I don't know...

**COSMIN** 24-01-07 19:28

Re: interior oltcit
 
da...dar va iesi un hibrid frumos....cand imi voi cumpara oltcit (ca pana acum nu am gasit nik care sa-mi placa mie) si ii voi termina interiorul promit sa te dau o tura sa vezi ce conortabil va fi si ce bord hibrid voi avea:D

Magos 26-01-07 16:04

Re: interior oltcit
 
:P uuu... trec in vizita prin oras, ca am prieteni in GR.. :P

flafy 26-01-07 20:09

Re: interior oltcit
 
am un olcit din 84 g11 vreau sai sckimb si eu bordu ..iam sckimbat decat volanul dar as vrea sa stiu cu ce ati tapitat bordul

flafy 26-01-07 20:12

Re: interior oltcit
 
cum sa tapitez si eu bordul la un gt11

Ja_Rule 26-01-07 20:15

Re: interior oltcit
 
cu hartie creponata ...

Laure2fast 26-01-07 20:18

Re: interior oltcit
 
cu vinilin...se gaseste in comert :lol:

Ja_Rule 26-01-07 20:19

Re: interior oltcit
 
sau piele ecologica conform normelor europene .. tot in comert se gaseste

flafy 26-01-07 20:20

Re: interior oltcit
 
inca ceva ce nu pot crede ca nu am cum sa modific ...gentile la un mode g11 din 84 ?nu se pot modefica?daca da ce genti ar fii indicate?

flafy 26-01-07 20:22

Re: interior oltcit
 
cum sa protezej bordul sa nu se mai crape asa cum se intampla la majoritatea ?si eu defapt vreau sai sckimb culoarea atat

Laure2fast 26-01-07 20:23

Re: interior oltcit
 
pui parasolar si nu o tii in soare...:)

Ja_Rule 26-01-07 20:37

Re: interior oltcit
 
bai flafy ia pune o poza cu masina ta

flafy 26-01-07 20:41

Re: interior oltcit
 
pai eu as pune o poza ca am 3 dar nu stiu cum poate ma ajutati voi.ana.masina e din 84 si e model gt11 cum e modelu fata de rm?

e_Max 26-01-07 20:45

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by flafy (Post 716986)
pai eu as pune o poza ca am 3 dar nu stiu cum poate ma ajutati voi.ana.masina e din 84 si e model gt11 cum e modelu fata de rm?

pai satzi traiasca


All times are GMT +2. The time now is 23:19.

- Copyright 2026 4Tuning