![]() |
Re: interior oltcit
Magos ai putea combina un bord de matiz cu unul de oltcit.....:D....inlocuiesti duzele de aer...si alte mici schimbari....ca sa fie mai rotund un pic bordul de oltcit...in rest mie mi-se pare mult mai avansat bordul de oltcit decat cel de matiz....si inca ceva ce nu-mi place la oltcit...consola centrala...ar fi mult mai frumoasa una de urs....sau de de alt model care itzi place...difera gusturile aici:D...
|
Re: interior oltcit
Eeeh... Si risti sa iasa un mare hibrid... I don't know...
|
Re: interior oltcit
da...dar va iesi un hibrid frumos....cand imi voi cumpara oltcit (ca pana acum nu am gasit nik care sa-mi placa mie) si ii voi termina interiorul promit sa te dau o tura sa vezi ce conortabil va fi si ce bord hibrid voi avea:D
|
Re: interior oltcit
:P uuu... trec in vizita prin oras, ca am prieteni in GR.. :P
|
Re: interior oltcit
am un olcit din 84 g11 vreau sai sckimb si eu bordu ..iam sckimbat decat volanul dar as vrea sa stiu cu ce ati tapitat bordul
|
Re: interior oltcit
cum sa tapitez si eu bordul la un gt11
|
Re: interior oltcit
cu hartie creponata ...
|
Re: interior oltcit
cu vinilin...se gaseste in comert :lol:
|
Re: interior oltcit
sau piele ecologica conform normelor europene .. tot in comert se gaseste
|
Re: interior oltcit
inca ceva ce nu pot crede ca nu am cum sa modific ...gentile la un mode g11 din 84 ?nu se pot modefica?daca da ce genti ar fii indicate?
|
Re: interior oltcit
cum sa protezej bordul sa nu se mai crape asa cum se intampla la majoritatea ?si eu defapt vreau sai sckimb culoarea atat
|
Re: interior oltcit
pui parasolar si nu o tii in soare...:)
|
Re: interior oltcit
bai flafy ia pune o poza cu masina ta
|
Re: interior oltcit
pai eu as pune o poza ca am 3 dar nu stiu cum poate ma ajutati voi.ana.masina e din 84 si e model gt11 cum e modelu fata de rm?
|
Re: interior oltcit
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:19. |
- Copyright 2026 4Tuning