![]() |
Re: Polo GTI vs...
Masina lui Zyx merge impresionant si vreau sa-l felicit.
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
mai exista si din vazute :)
|
Re: Polo GTI vs...
bogdane... prezent peste tot tu!! :)
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
Totusi are limitele ei si nu e fantastica daca la asta te referi iar un urs 325i o tine la respect pe 402m. |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
Aha... multumesc de clarificari....
Sper sa imi revin si eu bugetar cat de curand! Si sa mai incerc odata. Sa vad cum stau lucrurile cand ai si ambreiaj:) |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
Asa iti arat un M3 E30 + turbo care are numaiputzin decat 804 bhp :D
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
Merge f bine si se vede ca nu e la prima tinerete. poti sa-mi arati pe strada la noi orice masina nu prin poze sau pe net. |
Re: Polo GTI vs...
daca e vorba de wpp ca n-am urmarit discutia ma bate fara probleme...si zyxu sunt sigur ca ma bate desi nu m-am dat cu el ... am reglat avansul la masina (era devansat) si nu mai da pic de fum si dupa revelion o sa incep sa lucrez impreuna cu voinea alt/alte softuri sa vedem poate scoatem ceva mai bun
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
~Nautilus |
Re: Polo GTI vs...
Scuze ca ma bag in seama dar ZGB sincer am vazut cu statea masina ta langa Golf 2 VR6 si dupa ce mam dat cu ZYX sunt de parere ca e o diferenta intre voi. Nu foarte mare dar exista acolo. Multa bafta la recuperat si modificari:)
Oricum la consum ne iei pe toti:P |
| All times are GMT +2. The time now is 02:33. |
- Copyright 2026 4Tuning