Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit Trs (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/25945-oltcit-trs.html)

Madalin Zolti 07-12-06 12:46

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by doarr4u17 (Post 651512)
maine montez stikerele pe aripi si pe usi ! MOmo goodyear.. toate alea :P
maine tot la fel.. geamurile ionizate ! si alarma + inchidere + deschidere port.. am spart banca :D

e urat. pm.. O sa faci kitch tuning
Nu cred k l-ai mai vzt pe DVD-u la masina noua cu dinastea
s-a mai maturizat intre timp
plus k semnatura ta.. nu-si are locul.. da-o mai bine jos..
pm..
pai ai furat banii mha din casa, hai k asa se aude de la tute si de la Nedelcu Catalin

B-14-BYE 07-12-06 12:56

Re: Oltcit Trs
 
iar vorbesti aiurea si te bagi unde nu e treaba ta ! va informez ca madalin e ciripitoarea forumului :d intrebati orice.. ca el le stie pe toate:D e informat despre tot la cat barfeste

Madalin Zolti 07-12-06 14:07

Re: Oltcit Trs
 
[QUOTE=doarr4u17;651537]
cineva2002ro (12/5/2006 1:44:27 PM): mi-am luat jante ats pe 15''
cineva2002ro (12/5/2006 1:44:33 PM): saptamana trecuta
cristinelmadalinzolti (12/5/2006 1:44:37 PM):
cineva2002ro (12/5/2006 1:44:40 PM): am dat pe ele 150 euroi
cristinelmadalinzolti (12/5/2006 1:44:50 PM): aha
cineva2002ro (12/5/2006 1:45:10 PM): am mai cumparat si o turbina
cineva2002ro (12/5/2006 1:45:13 PM): am dat 400 euroi pe ea
cristinelmadalinzolti (12/5/2006 1:45:23 PM):aha, bv.. iti pui turbo?
cineva2002ro (12/5/2006 1:45:30 PM): imi pun la primavara, iti dai seama

uitati fratilor ce mi-a scris doarr4u pe messenger , am pus un citat din discutia avuta cu el zilele trecute :)))

B-14-BYE 07-12-06 14:16

Re: Oltcit Trs
 
eu nu vorbesc cu ITi dau seama ! numai terminatu de madalin vorbeste asa.. si euroi.. ma streseaza si pe mess.. bine ca exista ignore . moderatori.. va rog frumos.. scapati-ma de handicapat :))

thunder rock 07-12-06 14:17

Re: Oltcit Trs
 
da e super ptr un oltcit .intercooler?:rolleyes2

B-14-BYE 07-12-06 14:18

Re: Oltcit Trs
 
nu are turbo! ms frumos.. s-a si muncit la ea... si inca nu e gata 100%

Magos 07-12-06 18:17

Re: Oltcit Trs
 
gata mah cu cearta!! ce e aici?? ;))

B-14-BYE 07-12-06 18:41

Re: Oltcit Trs
 
nu e o cearta.. doar ca sunt amenintat..

ahaaaa
si si
iti daai seaama :)))))))
https://forum.4tuning.ro/showthread.p...666#post651666
nu mi-o fkt nimik adminu p forum :)))))))) =))))))))))
mortii matii de fraier
vin dupa ce plec de la tute :)) direct la U k sa te dezmembrez pe U si masinile tale :)))))))))))))))))))))))))))))))
iti rrup caapu
asta am primit pe mail ! nu e frumos asa...


nu mai injurati..
nu ma intereseaza ce ai primit.. clar
bodyspeed

Teroarea 07-12-06 22:47

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by doarr4u17 (Post 650653)
ms. ma jucam un pik cu acc prin 8000rpm :D

eu cred ca dunga de cauciuc nu e de la masina ta se vede destul de clar directia masini si dunga vine cam intre roti!! :rolleyes2

B-14-BYE 08-12-06 22:05

Re: Oltcit Trs
 
pai nici nu stiu daca e a mea.. eu nu am aratat dunga. am aratat masina

NightClubRacer 09-12-06 00:12

Re: Oltcit Trs
 
2 Attachment(s)
am vazut masina live, este reusita si fuge. Marfa rateurile, se auzeau nu gluma, speriai lumea de pe victoriei. :lol: Am pus si 2 poze de la intalnire. ;)

e_Max 09-12-06 14:03

Re: Oltcit Trs
 
cesa mai ma masina e reusita dei mai pune si niste jentzi o sa fie si mai super inca odata felicitari

Magos 09-12-06 16:48

Re: Oltcit Trs
 
Este super masina...!!! vazuta pe viu!! merita toate aprecierile noastre, dupa cum vedeti, a muncit destul la ea (si o sa mai munceasca...! )!! Asa ca... Nu mai vorbiti aiurea cei care nu stiti...!! A dovedit ca poate, si el si masina!!! Numai cerculetele de aseara si-au dat un cuvant... ;))

Teroarea 09-12-06 19:37

Re: Oltcit Trs
 
pai si un filmuletz ceva sa vedem si noi acele cerculetze fantastice?:P

bogdanlascu 09-12-06 21:22

Re: Oltcit Trs
 
parerea mea masina arata ok ,dar mai subtire cu ''cerculete , fuge de rupe ,etc"


All times are GMT +2. The time now is 15:56.

- Copyright 2026 4Tuning