![]() |
Re: Membri noi
eclipse-u ala arata mai bine in realitate decat in poze......sorry de offtopic
|
Re: Membri noi
e super marfa ``broscutza``:D :D :D
|
Re: Membri noi
buna! scuze ca dau buzna asa si mai scriu si off topic :???:
insa m-ar intersa si pe mine sa devin membru, daca ma poate indruma si pe mine cineva cu pasi necesari... merci mult! |
Re: Membri noi
Quote:
prezinta-te+masina,vino vineri la intalnire, 22:00 billa. |
Re: Membri noi
am urmarit pas cu pas mesajele voastre....dar am o nelamuriere
aici pe forum toti va prezentati cu masini care mai de care dar la intalniri nu stiu daca am vazut macar 25% din ce este postat aici.....daca tot va prezentati veniti fratilor si la intalniri ca asa mi se pare normal sory de off-topic |
Re: Membri noi
Quote:
|
Re: Membri noi
5 Attachment(s)
cu un nou membru, de fapt membru este de ceva timp..;)
dar acum am intrat in posesia unor poze..:D P.S. o sa urmeze si alte poze.. cred ca si altceva pe la masina.. CRISTI-POE |
Re: Membri noi
frumoasa daciutza....bv baieti .. cat mai multi membri :-P
|
Re: Membri noi
8 Attachment(s)
Quote:
si alt membru de data asta chiar e nou..:D un bun prieten Andy. si al lui golf 3 ;) .... pozele...vb..:arrow: promit.. o photo sesion. pentru golf :-P Andy |
Re: Membri noi
5 Attachment(s)
NU este masina mea este a unui prieten!Alfa Romeo 156 1,9jtd.Cativa cred ca o cunoasteti. NumeDAN Masina:Alfa Romeo stiti.
|
Re: Membri noi
o cunosc ! si il cunosc, din pacate nu am id-ul lui sau nr de tel ca voiam sa vorbim :D se poate sa le aflu?
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:44. |
- Copyright 2026 4Tuning