Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   NoSpeedLimit Romania Club (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club.html)
-   -   Membri noi (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club/24735-membri.html)

Sindrom 07-08-07 17:09

Re: Membri noi
 
eclipse-u ala arata mai bine in realitate decat in poze......sorry de offtopic

chitzi 12-08-07 13:51

Re: Membri noi
 
e super marfa ``broscutza``:D :D :D

83WTF 22-08-07 01:25

Re: Membri noi
 
buna! scuze ca dau buzna asa si mai scriu si off topic :???:
insa m-ar intersa si pe mine sa devin membru, daca ma poate indruma si pe mine cineva cu pasi necesari...
merci mult!

pHlow 22-08-07 01:43

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by 83WTF (Post 1058495)
buna! scuze ca dau buzna asa si mai scriu si off topic :???:
insa m-ar intersa si pe mine sa devin membru, daca ma poate indruma si pe mine cineva cu pasi necesari...
merci mult!

https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club/8429-inceput-inscrierile-nsl-romania/page-14.html
prezinta-te+masina,vino vineri la intalnire, 22:00 billa.

ClaudyuNSL 22-08-07 10:29

Re: Membri noi
 
am urmarit pas cu pas mesajele voastre....dar am o nelamuriere
aici pe forum toti va prezentati cu masini care mai de care dar la intalniri nu stiu daca am vazut macar 25% din ce este postat aici.....daca tot va prezentati veniti fratilor si la intalniri ca asa mi se pare normal

sory de off-topic

59AFA 22-08-07 12:07

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by B73BOS (Post 1058826)
am urmarit pas cu pas mesajele voastre....dar am o nelamuriere
aici pe forum toti va prezentati cu masini care mai de care dar la intalniri nu stiu daca am vazut macar 25% din ce este postat aici.....daca tot va prezentati veniti fratilor si la intalniri ca asa mi se pare normal

sory de off-topic

e vara , e lumea in concedii...fii si tu mai ingaduitor :lol:

bodyspeed 21-10-07 17:23

Re: Membri noi
 
5 Attachment(s)
cu un nou membru, de fapt membru este de ceva timp..;)
dar acum am intrat in posesia unor poze..:D
P.S. o sa urmeze si alte poze.. cred ca si altceva pe la masina..

CRISTI-POE

MARI_NSL 21-10-07 17:52

Re: Membri noi
 
frumoasa daciutza....bv baieti .. cat mai multi membri :-P

bodyspeed 21-10-07 21:29

Re: Membri noi
 
8 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Mar1_nsl (Post 1160525)
frumoasa daciutza....bv baieti .. cat mai multi membri :-P

multumesc .
si alt membru de data asta chiar e nou..:D
un bun prieten Andy. si al lui golf 3 ;) ....
pozele...vb..:arrow:
promit.. o photo sesion. pentru golf :-P
Andy

Alexxxx 04-01-08 17:01

Re: Membri noi
 
5 Attachment(s)
NU este masina mea este a unui prieten!Alfa Romeo 156 1,9jtd.Cativa cred ca o cunoasteti. NumeDAN Masina:Alfa Romeo stiti.

dolb 10-01-08 21:01

Re: Membri noi
 
o cunosc ! si il cunosc, din pacate nu am id-ul lui sau nr de tel ca voiam sa vorbim :D se poate sa le aflu?


All times are GMT +2. The time now is 11:44.

- Copyright 2026 4Tuning