![]() |
Re: E36 318IS Slow Build
Quote:
|
Re: E36 318IS Slow Build
8 Attachment(s)
Cam aici s-a ajuns,aici se incheie tot .... romania tara tuturor posibilitatilor,soferi beti,inconstienti la volan.Din pacate nu se mai poate face nimic,masina e dauna totala ,dupa acidentul cu o Toyota Hilux,a mai picat si ceva zapada de pe casa si s-a rezolvat si luneta si plafonul...asa arata masina in momentul de fata ... sper sa imi revin candva si sa o iau de la capat :sad::sad:
Attachment 2332947 Attachment 2332948 Attachment 2332949 Attachment 2332950 Attachment 2332951 Attachment 2332952 Attachment 2332953 Attachment 2332954 |
Re: E36 318IS Slow Build
Bucura-te ca nu ai patit nimic, e un fier pana la urma, masini poti sa ti mai faci inca 1000 daca esti baiat destept. E nasol sa ti vezi toata munca facuta zdrente de un retardat(a) dar pana la urma conteaza ca mai poti sa o iei de la capat.. nu?
|
Re: E36 318IS Slow Build
Quote:
|
Re: E36 318IS Slow Build
Naspa moment !
Imi pare rau mie cand ma uit la poze ! |
Re: E36 318IS Slow Build
Quote:
fierul se repara, se schimba, se inlocuieste....capul sus si poate te vei apuca de un alt proiect cat de curand mult succes |
Re: E36 318IS Slow Build
Sunt bine,atat eu cat si celalalt pasager care se afla cu mine in momentul impactului,am avut un mare noroc cu airbagurile,s-au declansat ambele,dar din pacate masina nu se mai poate repara...acum sa vad ce rezolv in instanta tinand cont de faptul ca soferul celeilalte masini era beat...respectiv avea permisul expirat din 2007,iar in cazul meu pt ca am circulat fara RCA valabil,mi-au fost retinute placutele de inmatriculare si talon+ o amenda de 1000 Ron :|
|
Re: E36 318IS Slow Build
Quote:
|
Re: E36 318IS Slow Build
Bai,partea de ta de vina ti-a fost amendata,1000 ron e o nimica toata stii si tu asta bine,e o chestie de durata dar iti revii tu ;) Poti sa apelezi oricand la mine,stii asta!Eu unu vreau s-o vad sa vedem daca e reparabila sau nu,exista si varianta recarosare cu una adusa de afara,singura conditie trebuie sa fie ca anul sa fie mai proaspat ca la asta a ta,am facut noi un prag din nimic,facem alta masina din doua nimicuri
|
Re: E36 318IS Slow Build
Lasa coane , ca acum tragi de pe ala si sufletul in tribunal .
|
Re: E36 318IS Slow Build
In cazuri d-astea trebuie sa vezi si partea buna a lucrurilor, bine ca tu si celalalt pasager sunteti ok si n-ati fost raniti pentru ca la cat de tare pare sa fii fost impactul, era posibil sa fie urmari si mai grave. Masina s-a dus, insa si-a facut datoria, v-a scapat teferi chiar si cand un inconstient a intrat in voi. Asta valoreaza mai mult decat orice bani investiti in ea. Your life = priceless.
Sper sa se rezolve in instanta totul, soferul celalalt trebuie sa plateasca, sper doar sa aibe de unde.. si poate cine stie, dupa ce se finalizeaza cazul, o sa vii cu alta mata si o sa faci toate lucrurile si mai bine. |
Re: E36 318IS Slow Build
Lasa vere ca fieru e fier.Iti faci tu alta mai faina.
E bine ca ati scapat intregi,dar ar fi indicat sa mergeti sa va faceti toate analizele si radiografiile. Eu am avut accident cu motoru si de la adrenalina n am simtit nimic pe moment.Cand m am trezit a 2 a zi ma dureau coastele si mi s a umflat gatu ,abia puteam sa il invart. Am tras 2 saptamani niste dureri de numa. E un pic cam greu acum cu ala avand in vedere ca era si beat si fara permis,o sa ai mult de umblat prin instanta,dar nu il lasa pe jegos sa scape. Putea sa va omoare,sau daca erau altii intr un matiz ii zbura cu tot. Pana atunci rezolva ti problemele cu actele tale. |
Re: E36 318IS Slow Build
hai la doctor dane..tu cu mana eu cu degetul si nasul:))
bine ca am scapat cu astea si nu a fost mai rau..:???: |
Re: E36 318IS Slow Build
imi pare rau...:( dar bine ca sinteti voi bine, asta e cel mai important
poti opta pt recarosare, treaba e cam nasoala ca ala era beat si pe asta o sa traga mult asigurarile sa nu plateasca....ca asa sint ei , jegosi. multa bafta... |
Re: E36 318IS Slow Build
Capu sus frate...fierele se fac,bine ca tu esti ok si nu a fost nimic mai grav.
nu il ierta pe ala...in instanta cu el! |
| All times are GMT +2. The time now is 19:21. |
- Copyright 2026 4Tuning