Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - 325i, masina pt pasiune... (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/242571-e30-325i-masina-pt-pasiune.html)

bmw_motorsport 01-03-11 18:30

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
Quote:

Originally Posted by P@tic_sefu (Post 4133101)
Iulian..mai bine renunta la topic`ul asta :| :)) eu zic ca e mai bine..te-ai legat de "MAREAN" sa terminat cu caterinca si cu topic`ul ! :)))

topicul oricum era degeaba...din moment ce masinile sunt la vanzare...nu se prezinta nimic...nici macar planuri...idei...din cate imi aduc eu aminte erau la vanzare inainte sa auzim macar de cuvantul criza...deci sunt ceva ani....si tot la fel arata...:rolleyes2

Aleexxx 01-03-11 18:34

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
Quote:

Originally Posted by Alexutzul_1988 (Post 4133121)
te inseli amarnic daca tu crezi ca e tipla motoru tau cu compresie de 12.5 ! sincer si fara suparare :).....

L-ati prins ma...e un impostor..are motor pa' folie :lol: :lol:

Iulianee...baietel..l-ai cunoscut pe marean "pa' persoana fizica" de-ti place sa vorbesti aiurea ?

Faza cu "pe bani(daca ai)" imi arata ce aspiratii de cocalar ai :twisted:

Si nu mi-o baga pe aia cu "n-ai cu ce" ca am ba..., da' imi este frica de astia ca tine ::???:

kyler_iulian 01-03-11 18:40

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
[QUOTE=bmw_motorsport;4133178]topicul oricum era degeaba...din moment ce masinile sunt la vanzare...nu se prezinta nimic...nici macar planuri...idei...din cate imi aduc eu aminte erau la vanzare inainte sa auzim macar de cuvantul criza...deci sunt ceva ani....si tot la fel arata...:rolleyes2[/QUOT daca citeai mai atent ai fi vazut ca am precizat ca am 2 ursi , si nu mai pot sa-i tin pe amandoi , am spus k sa vada lumea ca amandoi sunt buni si nu vand vre-unul dintre ei ca ar fi nasol sau mai stiu eu ce , iam pus pe amandoi la vanzare ! care se vinde celalant ramane si va deveni un urs v8 . dar orcum vad ca multa lume nu se oboseste sa inteleaga rostul topicului , asa ca ma-m convins !!!

Marian_nebunu 01-03-11 18:42

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
Quote:

Originally Posted by kyler_iulian (Post 4133167)
deci in concluzie iti este frica , si o arzi la consum exact cum ma gandeam. esti tare?!! [ca de gura nu te intrece nimeni] hai sa ne dam ti-e frica de 'NOVA' deci mareane tata cand o sa ai cu ce atunci bagate si tu in seama pana atunci tu k sa ajungi la nivelul meu mai ai ma destul ! daca erai vre-un destept nu umpleai paginile aici pe forum numai cu mistocareli , si vb si tu ceva serios . asa ca nu mai baga logane sau nu stiu ce la inaintare , fao tu frate. pe masini pe bani [daca ai] pe ce vre tu .

Nu imi este frica de o Nova :D !!! masina mea are grupul foarte lung pt a ma trage in momentul de fatza si nu este nici macar blocant este OPEN !!!am spart 3 grupuri in 6 zile...mistocareli am umplut mereu ,fie ca am fost la la curse la Ploiesti sau la 23 sa ma trag cu tovarasii mei ,fie ca am stat acasa...
am cheltuit bani cand am vrut eu ,nu a trebuit sa imi zica cineva ce sa fac cu banii si momentan strang bani pentru masina mea :D am sa redeschid topicul in max 2 luni am sa iti dau un Pm te voi invita sa arunci o privire sa vezi ce inseamna o masina transformata ,cumparata in starea ultimului cazan;) desfacuta schimbat pasaje,suspensie,bucsi,grup,motor,instalatie electrica,modificata chiuloasa (mare surpriza am pentru tine cu Acea Nova)un soft si o vopsea niste jante,o suspensie ,....

CE POT SA ITI SPUN EU IMI FAC MASINA DE LA 0 NU O CUMPAR SI MA LAUD CA ASA AM FACUT-O EU !!!!

Legat de Nova te-am refuzat pentru ca stiam ca esti mai agitat decat o COCA COLA...
Dar voi fi la start cu acea NOVA !!! FII SIGUR DE ASTA;) CAND MASINA MEA VA FI LA FEL DE PREGATITA CA E46 DE 1.8 CARE BATEA ALFA 2.5 V6 ,CA SI MOTOR DE 1.8is de batea 2.0vanos 2 masini
In ceea ce priveste RZC nu l-a ridicat nimeni in SLAVI domnule Dani_E21(apropo de asta ai cea mai urata capota pusa vreodata pe E30) ( RZC nu s-a mai tras cu nimeni dupa ce a vandut grupul si cutia masinii :)....

totusi daca vrei sa faci o afirmatie corecta fa una potrivita si daca tot dai telefoane da un telefon si intreaba-ti prietenii daca a batut M3 e36 si Seat Leon FR cu soft modelul 2009!

VA SALUT CUNOSCATORILOR !!!!!!!!


ZEII TIMPULUI SI AL CAIILOR PUTERE !!!!!!!!!! A FOST ULTIMA DATA CAND AM POSTAT AICI PENTRU CA NU AI CU CINE VORBII OMU E LIMITAT !!!!!!!!!

kyler_iulian 01-03-11 18:51

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
Quote:

Originally Posted by Aleexxx (Post 4133195)
L-ati prins ma...e un impostor..are motor pa' folie :lol: :lol:

Iulianee...baietel..l-ai cunoscut pe marean "pa' persoana fizica" de-ti place sa vorbesti aiurea ?

Faza cu "pe bani(daca ai)" imi arata ce aspiratii de cocalar ai :twisted:

Si nu mi-o baga pe aia cu "n-ai cu ce" ca am ba..., da' imi este frica de astia ca tine ::???:

ha ha ha , ma frate sa-ti spun si tie pt mine forumul asta este egal cu 0 , si cat despre Marean pt mine iar este egal cu 0 . am vb si eu ceva persone care il cunosc si cam stiu ce baietel este , k baiat nui pot spune atat timp cat toata lumea ai ia apararea !!:wave:

Alexutzul_1988 01-03-11 18:56

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
mariane ati filmat cand a batut m3`ul ? cu ce m3 sa dat am mai intrebat odata !! si nu mi sa raspuns ....eu stiu ca sa dat cu unu de anglia cabrio estoril 3.2 321 cp...
cat despre capota lu` dani....o fi ea urata dar e facuta cu mana lui...ca si restu masini ;)

ps:gusturile nu se discuta ...cred ca stii asta

kyler_iulian 01-03-11 19:03

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 4133233)
Nu imi este frica de o Nova :D !!! masina mea are grupul foarte lung pt a ma trage in momentul de fatza si nu este nici macar blocant este OPEN !!!am spart 3 grupuri in 6 zile...mistocareli am umplut mereu ,fie ca am fost la la curse la Ploiesti sau la 23 sa ma trag cu tovarasii mei ,fie ca am stat acasa...
am cheltuit bani cand am vrut eu ,nu a trebuit sa imi zica cineva ce sa fac cu banii si momentan strang bani pentru masina mea :D am sa redeschid topicul in max 2 luni am sa iti dau un Pm te voi invita sa arunci o privire sa vezi ce inseamna o masina transformata ,cumparata in starea ultimului cazan;) desfacuta schimbat pasaje,suspensie,bucsi,grup,motor,instalatie electrica,modificata chiuloasa (mare surpriza am pentru tine cu Acea Nova)un soft si o vopsea niste jante,o suspensie ,....

CE POT SA ITI SPUN EU IMI FAC MASINA DE LA 0 NU O CUMPAR SI MA LAUD CA ASA AM FACUT-O EU !!!!

Legat de Nova te-am refuzat pentru ca stiam ca esti mai agitat decat o COCA COLA...
Dar voi fi la start cu acea NOVA !!! FII SIGUR DE ASTA;) CAND MASINA MEA VA FI LA FEL DE PREGATITA CA E46 DE 1.8 CARE BATEA ALFA 2.5 V6 ,CA SI MOTOR DE 1.8is de batea 2.0vanos 2 masini
In ceea ce priveste RZC nu l-a ridicat nimeni in SLAVI domnule Dani_E21(apropo de asta ai cea mai urata capota pusa vreodata pe E30) ( RZC nu s-a mai tras cu nimeni dupa ce a vandut grupul si cutia masinii :)....

totusi daca vrei sa faci o afirmatie corecta fa una potrivita si daca tot dai telefoane da un telefon si intreaba-ti prietenii daca a batut M3 e36 si Seat Leon FR cu soft modelul 2009!

VA SALUT CUNOSCATORILOR !!!!!!!!


ZEII TIMPULUI SI AL CAIILOR PUTERE !!!!!!!!!! A FOST ULTIMA DATA CAND AM POSTAT AICI PENTRU CA NU AI CU CINE VORBII OMU E LIMITAT !!!!!!!!!

in sfarsit ti-ai dat seama ca tu chiar nu ai ce sa postezi aici . tu faci parte din alta categorie muuuult mai mica! si mai vad ca totusi daca ai vrea tu poti sa vb si mai intelept . si inca ceva legat de masini , eu chiar daca am luat masina gata facuta! , am luato pt ca mi-a placut DAR sa sti si tu ca niciodata o masina nu va fi vreodata gata facuta:;) pt noul propietar . si ceva informativ pt tine , MACAR SA AJUNGI SI TU SA AI CATE MASINI AM AVUT EU SI CE MODELE !!!!! SI TE ANUNT CA IN PREZENT IN AFARA DE CEI 2 URSI,:wave::wave::wave: IN GARAJ LA MINE MAI ZACE 2 MASINI CU ADEVARATI CAI PUTERE .

detroit muscle 01-03-11 19:13

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
Quote:

Originally Posted by ady_viteza (Post 4133176)
Inainte de a invata despre bmw-uri si mecanica nu crezi c-ar trebui sa inveti intai limba romana???
Ma dor ochii cand incerc sa citesc ce scrii si esti total incoerent!!!

nu cred ca tu nu esti obosit de la munca toata ziua si nu gresest nici-un cuvant.ce sa zic...partz

kyler_iulian 01-03-11 19:14

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
Quote:

Originally Posted by Alexutzul_1988 (Post 4133300)
mariane ati filmat cand a batut m3`ul ? cu ce m3 sa dat am mai intrebat odata !! si nu mi sa raspuns ....eu stiu ca sa dat cu unu de anglia cabrio estoril 3.2 321 cp...
cat despre capota lu` dani....o fi ea urata dar e facuta cu mana lui...ca si restu masini ;)

ps:gusturile nu se discuta ...cred ca stii asta

aha, sa fi convins ca a batut m3 3,2 321cp !! va rog nu mai vb aiurea ca stiu destul de bine pisica RZC am vazuto de multe ori ce poate . si nici pe departe nu poate sa bata un m3 mai ales cel de 3,2. nu zice nimeni posibil sa bata si un m3 atat timp cat la volan era vre-un 'CUNOSCATOR' sau masina era pe ultimul drum !

kyler_iulian 01-03-11 19:22

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
Quote:

Originally Posted by Dani_E21 (Post 4133164)
killer cand vrei sa faci dino da-mi un semn

rzc-u cumva nu poate vorbi singur de tre sa il ridice altcineva in slavi?
eu stiu ca l-am suant sa il scoatem cu un urs 2.8 el stiind masina si el a zis ca nu poate sa o mai scoata ca a dat motorul jos si pe forum motorul era de vanzare si se putea incerca .
oricum sa fie sanatos sa se bata cu migurile;nu stiu de ce trebuie sa ii poarte altcineva de grija

spune unde , cand , si ce bani costa treaba !

Marian_nebunu 01-03-11 19:55

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
Quote:

Originally Posted by kyler_iulian (Post 4133328)
SI TE ANUNT CA IN PREZENT IN AFARA DE CEI 2 URSI,:wave::wave::wave: IN GARAJ LA MINE MAI ZACE 2 MASINI CU ADEVARATI CAI PUTERE .

JANES ENGLISH MO' ?ABLAS ROMANA ??

IMPRESIONANT,DAR DIN PUNCT DE VEDERE INTELECTUAL "TE DOMIN" !!!

TE SALUTA BAIETELUL !!!

https://www.youtube.com/watch?v=6eII9UAJt5U

OARE CU CINE SEMENI TU ?????

ady_viteza 01-03-11 21:21

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
Quote:

Originally Posted by detroit muscle (Post 4133367)
nu cred ca tu nu esti obosit de la munca toata ziua si nu gresest nici-un cuvant.ce sa zic...partz

N-ai gresit doar odata...gresesti in continuu copile!!!....si da ..eu dupa 10 ore de munca nu gresesc niciodata...macar atat respect am pentru cei care se obosesc sa citeasca ce scriu.
Iti plac ursii???....foarte bine...citeste si lasa pe altii sa scrie si sa-si dea cu parerea despre ei....

bcoupe 01-03-11 22:13

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
din ce am vazut pe topicu' baiatului de la craiova e POSIBIL sa aibe omu aproximativ 215hp...



restu e can can! :D

stefiPJJ 01-03-11 22:22

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
Eu nu-l contrazic ca nu are 215cp, pana nu avem dovada dyno nici el nu o sa ne faca sa credeam ca ii are, dar nici sa vina cu 5.6 secunde si alte prostii de genu ca e prea aberant

sprinter 01-03-11 22:27

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
Atatea discutii aberante pentru nimic..... aveti toti rabdare sa se mai usuce asfaltu, facem o intalnire restransa (fara fani, fara copii ai forumului,doar cine se da, nu cum era la 23) si va impartiti toti gradele :lol: cum zicea cineva mai sus


All times are GMT +2. The time now is 05:29.

- Copyright 2026 4Tuning