Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

vinyl 17-04-11 21:50

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4263503)
eu eram :P

Da stiu ca tu erai...:D:D:D Disperatule :))

Bondellu 17-04-11 22:21

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4260028)
eu nu te-am zarit ma :P !

Eram in spatele tau cu ZWT-ul.

MihaiCsl 18-04-11 07:57

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Bondellu (Post 4264118)
Eram in spatele tau cu ZWT-ul.

Apropo de ZWT, l-am vazut sambata seara la stadion, era langa una rosie si dupa aia a dat cu spatele, sa-mi faca loc, cred :-?

polo6n 18-04-11 08:39

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4263636)
Vazut azi coborand agale pe copou polo verde ce avea la numar TEX:lol:

Mihai merg incet pana imi rezolv toti greierasii, am ft multi acum.

MihaiCsl 18-04-11 10:05

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by polo6n (Post 4264889)
Mihai merg incet pana imi rezolv toti greierasii, am ft multi acum.

Lasa ma ca te stiu eu pe tine, mergeai la sto sa se auda kr-ul mai bine =))
Glumesc, la cum sa bataie polonicul pe copou, cred si eu. xD

Bondellu 18-04-11 11:16

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4264787)
Apropo de ZWT, l-am vazut sambata seara la stadion, era langa una rosie si dupa aia a dat cu spatele, sa-mi faca loc, cred :-?

Era Silviano.

MihaiCsl 18-04-11 12:54

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Bondellu (Post 4265291)
Era Silviano.

Erai si tu cu el?

IS19CIP 18-04-11 21:07

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut azi pe CRYS a trecut in MARE VITEZA[ parca ii nastea femeia asa de tare mergea] La posta in Dacia.. Noroc ca nam credit de sunat crys :oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol:

CRyS` 18-04-11 21:31

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Incercam sa dau ultimele duhuri ale ambreiajului ! Dar puteam sa jur,ca dupa ce sprintam pe acolo, tot ma vede unu si repede toarna pe forum!

IS19CIP 18-04-11 21:33

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
si treci asa pe langa mine ? eram parcat la posta acolo :lol::lol: m-am uitat in oglinda si tiam vzt farurile am zis asta gata ii CRYS pleaca la spital

CRyS` 18-04-11 21:37

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Dar nu aveam mult, eram in treapta a 3-a la 3900 - 4100 rpm ...

Bondellu 19-04-11 09:58

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4265512)
Erai si tu cu el?

Nop eram acasa ca era iubi la mine desi tanjeam dupa copou:))

MihaiCsl 19-04-11 16:36

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Bondellu (Post 4267883)
Nop eram acasa ca era iubi la mine desi tanjeam dupa copou:))

O scoteai si pe ea pe Copou, la un ceai :D

Bondellu 19-04-11 18:38

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4268677)
O scoteai si pe ea pe Copou, la un ceai :D

era bolnavioara:p

CRyS` 19-04-11 18:43

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Acum 45 min... Mnezo prin Dacia! El si-a pus melci putere,nu cai putere! Ca nici nu aude dar nici nu vede si merge si ca un mel! :lol:


All times are GMT +2. The time now is 22:03.

- Copyright 2026 4Tuning