![]() |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
on. faceti o lista pt inscriere si hai sa ne hotaram in mortii masii la un fel! sambata,duminica,parcarea de la ikea,de la afi de la dracu!! maine'i marti... |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Si dupaia vine miercuri, dupa care cred ca joi... :)))
Hai naiba ca imi place ideea ta... ne vedem sambata.. si mergem la tine :D:D:D Si plec si eu duminica ... ca omu! :D:D:D Punem 20 30 de lei de basca sa iasa un gratar socotit.. fiecare cu muierea... facem o chermeza :))) lasa-le in colo de intalniri... pisici ne trebe noua?!:))) Sper sa nu raman dezamagit in legatura cu oamenii din bucuresti! :( Oricum .. daca raman dezamagit... macar mananc gratar ... :)))) |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
:))) , asa dar si prin urmare ? Cum ramane ?
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
despre ce weekend e vorba aici?in cazul in care e sapt viitoare vin si eu ,sapt asta tre sa plec din oras
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
weekend-ul acesta .
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
e cu gratar sau fara? cu neveste sau fara? si unde,ca poate va deranjez si eu?
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
cu neveste , fara neveste , la gratar , la strand , la birt . . . doar sa stabilim ceva :))
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
deja se apropie duminica si ar trebui stabilit locul de intanlire, ori Ikea ori Polivalenta. Eventual intanlirea initiala la ora 10 la mall Baneasa si apoi la ora 11 la Polivalenta... astfel se pot vizita si diverse puncte "turistice" pe traseu
mai departe ar trebui decis daca mergem la terasa sau la gratar (asta dupa ce stam o vreme in parcare sa admiram pisicile) un alt aspect, cineva care vine sigur ar trebui sa actioneze pe post de persoana de contact si sa-si ofere numarul de telefon urmand ca toti ceilalti participanti sa si-l noteze in mobil. Astfel daca cineva mai intarzie, nu stie sa ajunga sau s-a ratacit de grup va avea cui sa-i ceara indicatii. As propune ca nevestele sa vina doar in masura in care sunt interesate de fenomenul automobilistic si pot trece cu vederea fumul de anvelope, discutiile interminabile cu privire la consumul unui motor 2.0 vs 2.5, etalarea ostentativa a pieselor aftermarket si in general orice alta manifestare masculina aparent fara sens :lol: |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Eu nu am nici nevasta , nici 2.5 , nici macar 2.0 :)) .
Am tot weekendul liber , deci daca pot fi de folos ma pot trezi dimineatza sa ajung mai devreme ma locul cu pricina . In alta oridine de idei , ar trebui si aici facuta o lista , nu de alta da stim cine a ajuns si dupa cine mai trebuie sa stam , deci : 1. Lymbutza . 2. . . . . . . . . 3. . . . . . . . . |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
APP...MAINE'I MIERCURI SHARKY:lol::lol: |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Lista cu participanti este , ora este , locul este insa ziua nu este :)) , deci cum a ramas , sambata sau duminica ?
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
DUMINICA,10:30,IKEA/BANEASA!
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
:peace: |
| All times are GMT +2. The time now is 10:41. |
- Copyright 2026 4Tuning