Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Dacia (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia.html)
-   -   B 64 M V P (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/22107-64.html)

B-61-KYS 22-01-09 19:37

Re: B 64 M V P
 
F marfa si utile modificari ! Bravo la tine ! :)

B-64-MVP 23-01-09 15:12

Re: B 64 M V P
 
merci la tine jokere :) !!!!

Gorby 25-01-09 00:57

Re: B 64 M V P
 
Salut!
Cotiera ai luat-o de la o reprezentanta Dacia?

al3xmsh 25-01-09 09:35

Re: B 64 M V P
 
bv foarte tare asezarea tweeterele pe spate...a fost complicat sa pui a2-a plafoniera??

ag80bik 26-01-09 09:59

Re: B 64 M V P
 
draguta si facuta cu gust.spor la treaba

bacauanul 26-01-09 10:07

Re: B 64 M V P
 
f tare masina mane ;)

B-64-MVP 26-01-09 18:06

Re: B 64 M V P
 
Gorby vad ca esti din bucuresti, e luata din targ de la autovit.
la cea de a 2-a plafoniera a fost putin mai greu pentru ca nu prea este decat un loc unde sa incapa bine, dar in rest cu taiatul si firele nu a fost foarte greu.

B-64-MVP 09-04-09 04:15

Re: B 64 M V P
 
Cateva noutati la M V P :
- jante pe 16' cu cauciucuri 205/45/16
- eleron luneta
- eleron portbagaj

B-11-AYG 09-04-09 04:17

Re: B 64 M V P
 
poze...

p.s nu ai somn la ora asta? :lol:

B-64-MVP 28-04-09 18:00

B 64 M V P
 
6 Attachment(s)
poze noi :) !!! Jantele : 205/45/r16 Eleron luneta + eleron portbagaj ! ! !

B-64-MVP 13-08-09 00:27

Re: B 64 M V P
 
1 Attachment(s)
Masina a intrat in service pentru urmatoarea perioada :
-portbagaj clean look
-bara fata vopsita integral
-bara spate logan ph2

Intre timp a mai primit :
-baterie de 80a pentru dulapul din portbagaj
-subwoofer kicker dual
-statie monobloc kicker
-stopuri fumuri lacuite
-covorase interior noi

B-64-MVP 13-08-09 00:38

Re: B 64 M V P
 
3 Attachment(s)
ma bate gandul sa-mi iau jante pe 17. pun cateva modele sa va dati cu parerea.

B-61-KYS 13-08-09 08:06

Re: B 64 M V P
 
nici un model nu e cu 4 x 100 ! eu as alege modelul 2 sau 3 , dar prima investitie ti-o recomand arcurile sport.

B-64-MVP 13-08-09 14:53

Re: B 64 M V P
 
stiu jokere, ca nu sunt 4X100, dar exista si cu prinderea asta, o sa ma gandesc si sa ma interesez si de arcuri, cat despre jante la modelul 3 ma gandeam. Respect !!!

SirNenea 13-08-09 16:59

Re: B 64 M V P
 
mult mai frumoase sunt modelul 2
incearca un vt ca sa iti faci o idee mai clara


All times are GMT +2. The time now is 01:06.

- Copyright 2026 4Tuning