![]() |
Re: B 64 M V P
F marfa si utile modificari ! Bravo la tine ! :)
|
Re: B 64 M V P
merci la tine jokere :) !!!!
|
Re: B 64 M V P
Salut!
Cotiera ai luat-o de la o reprezentanta Dacia? |
Re: B 64 M V P
bv foarte tare asezarea tweeterele pe spate...a fost complicat sa pui a2-a plafoniera??
|
Re: B 64 M V P
draguta si facuta cu gust.spor la treaba
|
Re: B 64 M V P
f tare masina mane ;)
|
Re: B 64 M V P
Gorby vad ca esti din bucuresti, e luata din targ de la autovit.
la cea de a 2-a plafoniera a fost putin mai greu pentru ca nu prea este decat un loc unde sa incapa bine, dar in rest cu taiatul si firele nu a fost foarte greu. |
Re: B 64 M V P
Cateva noutati la M V P :
- jante pe 16' cu cauciucuri 205/45/16 - eleron luneta - eleron portbagaj |
Re: B 64 M V P
poze...
p.s nu ai somn la ora asta? :lol: |
B 64 M V P
6 Attachment(s)
poze noi :) !!! Jantele : 205/45/r16 Eleron luneta + eleron portbagaj ! ! !
|
Re: B 64 M V P
1 Attachment(s)
Masina a intrat in service pentru urmatoarea perioada :
-portbagaj clean look -bara fata vopsita integral -bara spate logan ph2 Intre timp a mai primit : -baterie de 80a pentru dulapul din portbagaj -subwoofer kicker dual -statie monobloc kicker -stopuri fumuri lacuite -covorase interior noi |
Re: B 64 M V P
3 Attachment(s)
ma bate gandul sa-mi iau jante pe 17. pun cateva modele sa va dati cu parerea.
|
Re: B 64 M V P
nici un model nu e cu 4 x 100 ! eu as alege modelul 2 sau 3 , dar prima investitie ti-o recomand arcurile sport.
|
Re: B 64 M V P
stiu jokere, ca nu sunt 4X100, dar exista si cu prinderea asta, o sa ma gandesc si sa ma interesez si de arcuri, cat despre jante la modelul 3 ma gandeam. Respect !!!
|
Re: B 64 M V P
mult mai frumoase sunt modelul 2
incearca un vt ca sa iti faci o idee mai clara |
| All times are GMT +2. The time now is 01:06. |
- Copyright 2026 4Tuning