![]() |
Re: E30 - CT-87-GMA
frate nu te supara pe mine... dar.... de ce ? daca tot ai muncit si te-ai apucat de ea.... nu o sa faci mare afacere daca bagi bani in toate ca sa le foloseasca altii... cum crezi... asa eram si eu... si mi-am dat gauri prin buzunare de am inebunit :lol:
|
Re: E30 - CT-87-GMA
scuze in caz de off-topic sau chestii de genu'
in primu' rand smecher rau ursu... chiar il folosesc ca model pentru al meu :)) in al doilea rand de unde ai luat barile spate si pragurile ca imi plac rau de tot. |
| All times are GMT +2. The time now is 20:42. |
- Copyright 2026 4Tuning