Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - CT-87-GMA (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/218121-e30-ct-87-gma.html)

.UTH. 10-04-12 20:19

Re: E30 - CT-87-GMA
 
frate nu te supara pe mine... dar.... de ce ? daca tot ai muncit si te-ai apucat de ea.... nu o sa faci mare afacere daca bagi bani in toate ca sa le foloseasca altii... cum crezi... asa eram si eu... si mi-am dat gauri prin buzunare de am inebunit :lol:

99MRL 30-04-12 00:27

Re: E30 - CT-87-GMA
 
scuze in caz de off-topic sau chestii de genu'
in primu' rand smecher rau ursu... chiar il folosesc ca model pentru al meu :))
in al doilea rand de unde ai luat barile spate si pragurile ca imi plac rau de tot.


All times are GMT +2. The time now is 20:42.

- Copyright 2026 4Tuning