![]() |
Re: DreamWorks
Quote:
Bafta! |
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Bai fratilor mult se mai posteaza pe aici...trebuie neaparat sa va moderati cumva discutiile ca e foarte foarte foarte mult offtopic (e normal cumva)...dar cautati sa optimizati chestia asta.
E destul de mare "boomul" pe care lati facut...nu bagati in seama cuvinte gen "bagabonti care fac galagie la sun plaza" desi unii s'ar bucura de asa titulatura nu cred ca vreti sa va reprezinte. Aveti o saptamana de cand vati infiintat? De unde drq sa se auda de voi (pe strazi...)? Ce pretentii au si unii...tuamni tuamni. CUM ZICEA BABONE incercati sa luati 1/2 masini mai sportive pe grupe si sa participati la Ploiesti daca puteti just 4 the hack of it... si pana in primavara aveti tot timpul sa iesiti la rampa organizati la evenimentele ce vor urma. Pana atunci stabiliti administratia si cat de sus e stacheta. Avand in vedere ca media e in jurul varstei mele (noastre) nu cred ca se astepta cineva sa vada rx8 si cayennuri modificate pe aici...dar na, fiecare intelege cat il duce. ORICUM... 1) incercati sa moderati (stiu ca va trebuie subforum bla bla >>>do that) 2) sfatul lui babone e bun 3) nu bagati in seama gura lumii 4) @ NightClubRacer: Prietene...dezamagirea a fost de 2x mai mare si mai facut sa'mi inghit cele vorbite (pe mess). Pe mess ai vb. cu mine si miai vb. ok...la final miai spus ca "ai lasat ceva scris pe thread", am intrat aici sa scriu cele vb. pe mess dar sincer cred ca ai dat cu bata'n balta caci nu'mi plac cei care fac urat pe forum si pe mess vb. frumos. Adica pe mess suntem prieteni si aici ma pui la zid? Gandurile erau pasnice si doream sa'mi cer scuze dar mi le tin pentru mine dupa ce tiam vazut mesajul. mai bine asa... caci nu consider ok sa'mi vb. asa si dupa tot tu sa vii la mine pe mess ca lovit si sa'mi spui ok, i'm sry. Deci over&out. Sustin ce am zis. Inclusiv partea aia in care ziceam ca trebuie sa vb. cu baieti fc2fc si sa te multumesti cu functia de simpatizant DIN RESPECT pentru club (daca ai). Scz pentru un nou mesaj pe tema respectiva, promit sa fie ultimul. 5) Eventual un site propriu var ajuta la moderare ;) si administrare...pagini gen "membri" "galerie foto" "dreamworks la evenimente" "contact" "intalnirea DW"...gen... ...bagabontzilor care faceti galagie la sun plaza :)) |
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
morpheusmaster mesaju era scris inainte sa vorbim pe ym...lam scris la iuteala, nu asteptam scuze sau altceva. Am vrut doar sa lamuresc treaba cu u. Gata cu offtopicu ca le stricam baietilor topicu. Bafta!
|
Re: DreamWorks
Bafta cu clubul in continuare!!!Nu`i mai bagati in seama pe cei ce fac off`topic,nu are rost sa va puneti mintea cu toti.
King regards, |
Re: DreamWorks
momentan nu am pc acasa, imi pare rau ca n-am putut sa iau parte la discutie.
@NCR: nu inteleg de ce ma iei asa, de la inceput am zis k suntem prieteni, clubul e alt aspect. vb pe viu mai multe. @topic: multumim pt incurajari si criticu. pt detalii va rog sa veniti la intalnire vineri. |
Re: DreamWorks
Permiteti o musca-n lapte?
Am citit impunsaturile voastre - cu fine, cu asperitati, cu duritati de-a dreptul si am ajuns la concluzia ca s-a pornit putin gresit cu acest club. Nu vreau sa jignesc pe nimeni, nu vreau sa aveti impresia ca am ceva cu voi or anything... dar NXdev postase la inceput ca vrea un club mic... fara pretentii. Intre timp (maxim 2 saptamani) s-au schimbat conditiile din mers, dupa ce ati "cules" ceva membri. Se intelege faptul ca v-ati hotarat sa mergeti intr-o directie, dar nu trebuie sa "dati afara" (ca sa fiu brutal in exprimare) membrii care v-au ales tocmai pentru ca pareati altfel fata de toti cei care au conditii stricte. Dati-le un ragaz si vor trage pentru club. Si eu am inceput la fel ca voi cu niste oameni de nota 10: am crescut in timp si abia dupa aia am facut niste trieri, urmand sa apara scandalurile de tip "copii mici - jucaria mea e mai misto ca a ta" ducandu-se sulii de puflet TOT! Treaba asta s-a intamplat de 2 ori si am decis sa ma retrag linistit din toata faza asta -observand ca nu se merita numai scandaluri. Ideea de baza: stabiliti de la bun inceput ce vreti, nu schimbati prea rapid si nici de prea multe ori regulamentul de ordine interioara, nu permiteti nepotisme and stuff... (mai pe romaneste, pastrati-va o coloana vertebrala), acceptati-va membrii asa cum sunt si sprijiniti-i chiar daca nu sunt cei mai cei (din punct de vedere al tuningului) si abia dupa ce mai "cresteti" faceti un regulament drastic. Sper ca nu o luati personal... e un sfat. |
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Are dreptate MUSTANG!
|
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Cel mai probabil diseara se va afisa lista finala cu membrii DW. Rog un moderator sa ia masuri in legatura cu offtopicul.Multumim. |
Re: DreamWorks
Noi să fim sănătoşi,dacă cineva crede că am furat ceva să le fie de bine , m-am săturat ! Da voi de unde luaţi ideeile fraţilor?Sunteţi unici?Ă?Nu mai halesc forumu' ăsta.
:-j Fac nervi aiurea şi nu merită deranju' ! --------- 1.Nxdev 2.Tweety 3.Alex30 Zuz 4.Cimpy e36 5.Fr33 e30 6.e36 VRS 7.Alex30 ZUZ 8.Liviu 99-SAA 9.Garcea e34 535i 10.Adi RAM 11.PDV |
Re: DreamWorks
4 Attachment(s)
salut la toti , dupa ce am vb cu nxdev mi-a zis sa postez aici niste poze cu masina mea in vederea aderarii la acest club. voi atasa niste poze cu ea...
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:53. |
- Copyright 2026 4Tuning