Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

dr_pricop 29-01-11 19:21

re: E46 - TM 77 EEE
 
Mister sincer nu stiu cum am ajuns bucatar dar daca tu zici ca e bine asa te aprob:D:D

Caius TM 31-01-11 08:26

re: E46 - TM 77 EEE
 
pt. ca masina ta .. e o arta culinara :lol:

dr_pricop 31-01-11 10:39

re: E46 - TM 77 EEE
 
Aaaaaaaaaaaaa iti multumesc mister caius.:D

Caius TM 04-02-11 07:54

re: E46 - TM 77 EEE
 
6 Attachment(s)
deci sa revenim... dupa ce am urcat jantele.. freca destul de tare in aripiile spate asa ca m'am apucat de treaba...
am dat sa roluiesc aripiile... si ce sa'ntamplat? a picat tencuiala :lol:
n'am putut sa nu imortalizez momentu :lol:
si da.. intra in calcul alte 2 aripi spate... ca la noi la oras se schimba nu se tencuiesc...
apropo, ies pe 400m... am caroseria usurata acuma... :lol: (haz de necaz)
pict...

CatalinM6 04-02-11 08:11

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4051126)
deci sa revenim... dupa ce am urcat jantele.. freca destul de tare in aripiile spate asa ca m'am apucat de treaba...
am dat sa roluiesc aripiile... si ce sa'ntamplat? a picat tencuiala :lol:
n'am putut sa nu imortalizez momentu :lol:
si da.. intra in calcul alte 2 aripi spate... ca la noi la oras se schimba nu se tencuiesc...
apropo, ies pe 400m... am caroseria usurata acuma... :lol: (haz de necaz)
pict...

Si eu am ramas acum 2 luni cu o bucata de aripa de pisica in mana (imi pare rau ca nu am avut o camera la mine)...si era adusa din Germania
Se intampla peste tot...lumea confunda zidaria cu tinichigeria

sprinter 04-02-11 08:21

re: E46 - TM 77 EEE
 
Hohoho era widebody =)))))))))

TM 77 ADF 04-02-11 11:14

re: E46 - TM 77 EEE
 
ba si pe mine m-ai scris pe aripa :)) esti cu capu

P A K E 04-02-11 12:01

re: E46 - TM 77 EEE
 
Ce de moloz pe aripile alea... :cry: Te fac un 400 metri acum ca esti mai ''light'' ?

SAX1987 04-02-11 23:36

re: E46 - TM 77 EEE
 
Chiar asa , 1 deget de chit sa aibe pe aripa !!!!!

Caius TM 05-02-11 08:27

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by CatalinM6 (Post 4051158)
Si eu am ramas acum 2 luni cu o bucata de aripa de pisica in mana (imi pare rau ca nu am avut o camera la mine)...si era adusa din Germania
Se intampla peste tot...lumea confunda zidaria cu tinichigeria

.. ok.. acum ma simt putin mai linistit ca si in germania sunt tiganii.. :D


Quote:

Originally Posted by sprinter (Post 4051179)
Hohoho era widebody =)))))))))

era frate ... :D ca sa vezi minune, pana sa dau cu rola n'am stiut ce tuning am in parcare


Quote:

Originally Posted by TM 77 ADF (Post 4051719)
ba si pe mine m-ai scris pe aripa :)) esti cu capu

printre firmele de renume... momo, bbs , sparco , este si un ADF :lol: ar trebuii sa ti se spuna adf - internationalu... :lol:
ce nu fac eu pt. fratele meu negru.



Quote:

Originally Posted by P A K E (Post 4051875)
Ce de moloz pe aripile alea... :cry: Te fac un 400 metri acum ca esti mai ''light'' ?

:lol: cu cea mai mare placere .. simt ca poate mai mult acum.


Quote:

Originally Posted by SAX1987 (Post 4054054)
Chiar asa , 1 deget de chit sa aibe pe aripa !!!!!

zidaria e meserie grea frate ... mergem mai departe.

kox_24 05-02-11 08:51

re: E46 - TM 77 EEE
 
mare inventie chitu asta !!!!nu stiu ce sar fi facut uni fara el?!!!!:lol:

Caius TM 05-02-11 09:18

re: E46 - TM 77 EEE
 
:lol: nebunia lu salam, pateu si alti frati d'a lui...

kox_24 05-02-11 09:31

re: E46 - TM 77 EEE
 
te-a mancat pe tine in c...r sa roluiesti aripile,sa pui roti late......etc.tu esti de vina !!!!!!!:lol::lol::lol:

Caius TM 05-02-11 10:01

re: E46 - TM 77 EEE
 
si cand te gandesti ca o sa vina 11j .. :D
sincer, imi pare rau pt. munca omului.. probabil a vrut sa copieze masina si a uitat sa-si tina chitu :lol:

TM 77 ADF 06-02-11 00:11

re: E46 - TM 77 EEE
 
12j chiar:))


All times are GMT +2. The time now is 09:38.

- Copyright 2026 4Tuning