![]() |
re: E46 - TM 77 EEE
Mister sincer nu stiu cum am ajuns bucatar dar daca tu zici ca e bine asa te aprob:D:D
|
re: E46 - TM 77 EEE
pt. ca masina ta .. e o arta culinara :lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Aaaaaaaaaaaaa iti multumesc mister caius.:D
|
re: E46 - TM 77 EEE
6 Attachment(s)
deci sa revenim... dupa ce am urcat jantele.. freca destul de tare in aripiile spate asa ca m'am apucat de treaba...
am dat sa roluiesc aripiile... si ce sa'ntamplat? a picat tencuiala :lol: n'am putut sa nu imortalizez momentu :lol: si da.. intra in calcul alte 2 aripi spate... ca la noi la oras se schimba nu se tencuiesc... apropo, ies pe 400m... am caroseria usurata acuma... :lol: (haz de necaz) pict... |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Se intampla peste tot...lumea confunda zidaria cu tinichigeria |
re: E46 - TM 77 EEE
Hohoho era widebody =)))))))))
|
re: E46 - TM 77 EEE
ba si pe mine m-ai scris pe aripa :)) esti cu capu
|
re: E46 - TM 77 EEE
Ce de moloz pe aripile alea... :cry: Te fac un 400 metri acum ca esti mai ''light'' ?
|
re: E46 - TM 77 EEE
Chiar asa , 1 deget de chit sa aibe pe aripa !!!!!
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Quote:
Quote:
ce nu fac eu pt. fratele meu negru. Quote:
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
mare inventie chitu asta !!!!nu stiu ce sar fi facut uni fara el?!!!!:lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
:lol: nebunia lu salam, pateu si alti frati d'a lui...
|
re: E46 - TM 77 EEE
te-a mancat pe tine in c...r sa roluiesti aripile,sa pui roti late......etc.tu esti de vina !!!!!!!:lol::lol::lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
si cand te gandesti ca o sa vina 11j .. :D
sincer, imi pare rau pt. munca omului.. probabil a vrut sa copieze masina si a uitat sa-si tina chitu :lol: |
re: E46 - TM 77 EEE
12j chiar:))
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:38. |
- Copyright 2026 4Tuning