![]() |
Asteptam poza...Hai Cata baga o poza 'dinaia grea' :!: :wink:
|
1 Attachment(s)
guess
|
io cre' k e o mashina de culoare alba...
:lol: :D :P io nu prea shtiu...sunt de-abia venit din concediu shi inca nu mi-au pornit toate circuitele.... |
E Lada?? :shock:
|
moaaama, bineee, ia zi ce lada e
|
lada niva?
|
este o lada 111
|
nu e cumva lada 112?
:twisted: |
hai bai nene odata cu rasp ala...e 111, e 112, ....
parca am fi la o licitatie aici: care da mai mult... :roll: :? :shock: |
e lada 111 - the_mav nu stau toata ziua in fata calculatorului si nu am forumul pe telefon asa k raspund cand ajung la calc. ok? Nu vad k-re e pb.
|
1 Attachment(s)
hmm vad k se sta.. pun eu poza!
|
ford escort
|
BV! Hai cu poza!
|
bagati voi poza k io sunt in pana de idei
|
2 Attachment(s)
hai k pun eu una... sa vdm cine se descurca
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:18. |
- Copyright 2026 4Tuning