![]() |
Re: VW Fest in Bucharest
La faza cu parcarea sau orice altceva as putea ajuta eu fara nici o problema.
:D |
Re: VW Fest in Bucharest
vedem acolo george care`i treaba :D
|
Re: VW Fest in Bucharest
Promit ca o sa fiu cuminte si ascultator
:lol: |
Re: VW Fest in Bucharest
Quote:
chiar sunt curios cati or sa vina .. |
Re: VW Fest in Bucharest
avand in vedere ca vin din Ploiesti si stiu unde este Sala Polivalenta, ma poti trece pe lista cu nr de telef. daca cineva are prob in a o gasi, nu cunosc foarte bine Buc, dar ma descurc. sau macar daca vine dinspre DN1, ii pot aduce eu pe cei care nu cunosc locatia.
deci: Bogdan 0723.706.476 sa ne vedem cu bine!! legat de politie..chill..daca mergem normal, si in coloana..poa' sa mearga cu noi,...ca au si eu VW, ca nu au ce sa ne faca. doar sa nu iasa scandal aiurea ca e pacat. de aceea e bine sa ascultam de oragnizatori, care sper ca vor fi la inaltime cu organizarea. ps: crdeti voi ca nu e nici un politist care mai intra pe aici sa citeasca ce se mai intampla?? eu sunt sigur ca ei deja stiu de fetsul nostru... ;) |
Re: VW Fest in Bucharest
HA haha :lol: :lol: ce tare ar fi sa vedem un vento tunat de politie sau ceva pasaturi noi :lol: :lol:
|
Re: VW Fest in Bucharest
o sa iasa ceva f frumos ;) pacat nu am cu cine sa vin si eu :)
oricum felicitari lui GolfTuning , EvLSant0S , madskilz si celor care mai sunt implicat :) |
Re: VW Fest in Bucharest
Motive sa se ia politia de noi eu zic ca nu ar fi ( avand in vedere ca la polivalenta se intalnesc in cursul saptamani toate cluburile si nu au existat pretenti din partea politiei ) :lol:
Desigur daca se apuca vre-un voinic sa faca cerculete sau figuri normal ca apr si politai sa puna intrebari ... :lol: :shock: Asa in rest eu zic ca o sa fie OK ... |
Re: VW Fest in Bucharest
again .. recapitulam
Parteneri oficiali : Vantage Media si vwforum alti parteneri media : www.4tuning.ro sponsori oficiali : Vantage Style & TCM TURBO |
Re: VW Fest in Bucharest
1 Attachment(s)
Afisul Oficial :
De aici aflati cam tot ce e de stiut .. |
Re: VW Fest in Bucharest
Imi iau echipamentul oficial pe mine? ;)
|
Re: VW Fest in Bucharest
Da anonimule ..
:D |
Re: VW Fest in Bucharest
1 Attachment(s)
Inca o mica surpriza
Vii la vwfest, si vw`u tau arata BINE BINE , te-ai scos .. facem sedinta foto .. ur car "vs" her... :) xel`naga , zgb , michael , etc, nu scapati :D :P |
Re: VW Fest in Bucharest
asta da stimulent de a participa :)
|
Re: VW Fest in Bucharest
:) cu tine nush daca face poze :P
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:35. |
- Copyright 2026 4Tuning