Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   VW Fest in Bucharest (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/19375-vw-fest-bucharest.html)

George_P. 12-07-06 23:15

Re: VW Fest in Bucharest
 
La faza cu parcarea sau orice altceva as putea ajuta eu fara nici o problema.

:D

GolfuletzS 12-07-06 23:19

Re: VW Fest in Bucharest
 
vedem acolo george care`i treaba :D

George_P. 12-07-06 23:30

Re: VW Fest in Bucharest
 
Promit ca o sa fiu cuminte si ascultator

:lol:

EvLSant0S 13-07-06 01:04

Re: VW Fest in Bucharest
 
Quote:

Originally Posted by RoSonic
Atat timp cat acolo e parcare... nu au ce sa zica.... sa se ia ca ce.. ca au parcat oamenii masinile?
ca si-n pescarus.. nu au de ce sa se ia ca e lumea stransa.... (exceptie evident cand mai incepe un cercule sau altceva si atunci au motiv)

Asa ca fara frica! ca nu-i nimic ilegal, atat timp cat nu se face nimic ilegal ;)

yap :)
chiar sunt curios cati or sa vina ..

bogdan_wrc 13-07-06 07:28

Re: VW Fest in Bucharest
 
avand in vedere ca vin din Ploiesti si stiu unde este Sala Polivalenta, ma poti trece pe lista cu nr de telef. daca cineva are prob in a o gasi, nu cunosc foarte bine Buc, dar ma descurc. sau macar daca vine dinspre DN1, ii pot aduce eu pe cei care nu cunosc locatia.
deci: Bogdan 0723.706.476

sa ne vedem cu bine!!

legat de politie..chill..daca mergem normal, si in coloana..poa' sa mearga cu noi,...ca au si eu VW, ca nu au ce sa ne faca. doar sa nu iasa scandal aiurea ca e pacat. de aceea e bine sa ascultam de oragnizatori, care sper ca vor fi la inaltime cu organizarea.

ps: crdeti voi ca nu e nici un politist care mai intra pe aici sa citeasca ce se mai intampla?? eu sunt sigur ca ei deja stiu de fetsul nostru... ;)

-ZZ- 13-07-06 12:34

Re: VW Fest in Bucharest
 
HA haha :lol: :lol: ce tare ar fi sa vedem un vento tunat de politie sau ceva pasaturi noi :lol: :lol:

shantzu 13-07-06 12:54

Re: VW Fest in Bucharest
 
o sa iasa ceva f frumos ;) pacat nu am cu cine sa vin si eu :)
oricum felicitari lui GolfTuning , EvLSant0S , madskilz si celor care mai sunt implicat :)

Xel'Naga 13-07-06 18:18

Re: VW Fest in Bucharest
 
Motive sa se ia politia de noi eu zic ca nu ar fi ( avand in vedere ca la polivalenta se intalnesc in cursul saptamani toate cluburile si nu au existat pretenti din partea politiei ) :lol:

Desigur daca se apuca vre-un voinic sa faca cerculete sau figuri normal ca apr si politai sa puna intrebari ... :lol: :shock:
Asa in rest eu zic ca o sa fie OK ...

EvLSant0S 13-07-06 18:21

Re: VW Fest in Bucharest
 
again .. recapitulam

Parteneri oficiali : Vantage Media si vwforum

alti parteneri media : www.4tuning.ro

sponsori oficiali : Vantage Style & TCM TURBO

EvLSant0S 13-07-06 18:25

Re: VW Fest in Bucharest
 
1 Attachment(s)
Afisul Oficial :

De aici aflati cam tot ce e de stiut ..

dogarel 13-07-06 18:36

Re: VW Fest in Bucharest
 
Imi iau echipamentul oficial pe mine? ;)

EvLSant0S 13-07-06 18:43

Re: VW Fest in Bucharest
 
Da anonimule ..
:D

EvLSant0S 13-07-06 20:32

Re: VW Fest in Bucharest
 
1 Attachment(s)
Inca o mica surpriza

Vii la vwfest, si vw`u tau arata BINE BINE , te-ai scos ..

facem sedinta foto ..

ur car "vs" her...




:)

xel`naga , zgb , michael , etc, nu scapati :D :P

sil4tuning 13-07-06 20:34

Re: VW Fest in Bucharest
 
asta da stimulent de a participa :)

EvLSant0S 13-07-06 20:35

Re: VW Fest in Bucharest
 
:) cu tine nush daca face poze :P


All times are GMT +2. The time now is 18:35.

- Copyright 2026 4Tuning