![]() |
Re: E46 - Stanced
2 Attachment(s)
Uite ce am gasit.. :lol:
|
Re: E46 - Stanced
1 Attachment(s)
graffiti-u? :)) gllumesc
am vazut si eu e46le asta, sunt hamann-uri originale si prelungire spate si praguri si din cate tin minte si bara fata :D atat ca tipu o vopsit pe langa linia de pe praguri, aia parerea mea nu e asa estetic, nu imi plac culori diferite pe o suprafata fara margine, linie... ceva, cred ca stii ce zic :D bara spate e in lucru, iese super, am lucrat si azi ca nu m-am putut abtine :D si apropo de lucrat, ieri am facut o bara stabilizatoare pentru spate, e vorba de bara dintre telescoape bara sincer am facut-o din placere in primu rand :)) da nu sunt sigur daca va fi montata :| vreau sa rigidizez un pic caroseria pentru simpla idee ca, cu suspensia sport rigida sa nu primeasca shocuri mari caroseria , dar nici nu vreau sa incarc masina cu tot felu de bari, oricum cutia de la bass e imensa si grea (mdf destul de gros) si nu vreau sa ingreunez si mai mult ce ziceti merita sau nu? :D |
Re: E46 - Stanced
Merita in conditia in care ii rupi franele zi de zi .... daca mergi in mare parte a timpului linistit si nu prea ii dai pe linie sau pe lat iti bati capul degeaba.
|
Re: E46 - Stanced
o mai omor eu, dar in llimita bunului simt :) am grija de ea
imi bat capu pentru siguranta ei, ca nu o dau si vreau sa ma tina, e sanatoasa dar preventiv, probabil o sa dau bara la cineva, poate pentru fata :D |
Re: E46 - Stanced
1 Attachment(s)
update, am vandut jantele mele pretioase :))
si cred ca mi-am gasit un model care imi place, is foarte late, de 5er cred trebuie neaparat sa le reconditionez, am vreme iarna asta :D |
Re: E46 - Stanced
Quote:
Frumos modelul.........ce tine de classic e tub!Sunt curios cum vor iesi dupa ce le reconditionezi!:-) |
Re: E46 - Stanced
Faina achizitie.
Daca te ocupi de ele ca si de celelalte sigur vor iesi speciale. Bafta!!! |
Re: E46 - Stanced
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))) funny
|
Re: E46 - Stanced
ce razi domnu? ceva probleme?
|
Re: E46 - Stanced
Ne dai si niste dimensiuni ?! Sunt curios cat de late sunt.
|
Re: E46 - Stanced
astea-s alea de care mi-ai zis? ca nu par:D
|
Re: E46 - Stanced
nu mai bine asteptai sa mai pui ceva sa iei style 5 ?
|
Re: E46 - Stanced
daca pui style 5 sper ca dai pragurile alea hamann jos !!!
ori iei tot kitul ori renunti la ele !!! parerea mea ! nu sunt ironic ! imi place masina ta;) singurul lucru care nu-mi place ! si la care pot reprosa ceva PRAGURLE !!!atat !!! :D ! IN REST MASINA E FRUMOASA;) !!!SI IMI PLACE CA E BLANA JOS :D ! |
Re: E46 - Stanced
Quote:
@marian, te rog sa mai astepti sa termin tot exteriorul chiar nu sunt fan stock e46, ca daca eram, imi bagam ceva in tuning, oricum e mare bataie de cap era frumoasa si inainte, dar vreau ceva mai unic, sincer, inca e in santier masina, inca nu are 4 roti :)). bara spate e la atelier, bara fata inca nefacuta, asta e care are ceva de vanzare asptep un pm, caut ceva 10j spate, ceva et sa inceapa cu 1 (15-19spate) chiar 0, etc, am vazut niste rondell 058, chiar pe 18 ar fi minunate :) |
Re: E46 - Stanced
sincer,astept cu interes primavara...sa vedem cum va iesii ... cu barile facute, nu cred ca va arata rau .....:-? chiar nu cred...
marine ..stai bre cuminte :))):)) imi plac rotile de 5-ar..:-? 16" nu? spor la munca;) |
| All times are GMT +2. The time now is 01:13. |
- Copyright 2026 4Tuning