Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - Multa munca pentru o...pisi... (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/18144-e36-munca-pisi.html)

alecsutu1 22-12-06 09:36

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Daca ai compresie mica pe 2 cilindrii -posibil sa fie garnitura de chiulasa muci sau altceva pe acolo la mine era compresie mica pe 1 cilindru dar am avut noroc a fost garnitura de chiulasa dusa(scapa compresie).

dj01fad 23-12-06 23:44

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
oricum trebuie sa o desfaci; vezi ce si cum, si daca e ne dai si noua de veste. in orice caz, e indicat sa o desfaca cineva care chiar se pricepe.

dj16xxs 24-12-06 11:40

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
ba nepoate sincer imi pare nespus de rau....se mai face sau e totala???
nu te-am sunat ca ma gandeam ca esti super nervos si nu cred ca mai aveai chef si de mine!!!bafta!

dj16xxs 24-12-06 11:40

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Quote:

Originally Posted by dj01fad (Post 672849)
oricum trebuie sa o desfaci; vezi ce si cum, si daca e ne dai si noua de veste. in orice caz, e indicat sa o desfaca cineva care chiar se pricepe.

acum trebuie desfacuta toata....

mihaitzaa 24-12-06 11:54

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
cred k e totala....

mihaitzaa 24-12-06 11:55

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
2 Attachment(s)
:((........

Gabi 24-12-06 12:22

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
De *** ! Mihai, ce s-a intamplat ? :(

mihaitzaa 24-12-06 12:27

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
1 Attachment(s)
inca o poza...

RuDoLf3721 24-12-06 12:46

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
:((( pare f rau .. era o pisi frumoasa tare de tot...

Ja_Rule 24-12-06 12:49

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
pacat de masina ... dar bine ca ai scapat nevatamat

mihaitzaa 24-12-06 13:28

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
da'...asa am zis si eu...imi e numai d cat am muncit la ea..da' asta e

alex_fan_bmw 24-12-06 13:30

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
da ce sa intamplat daca poti sa ne spui?:sad:

Eugen_TL 24-12-06 13:35

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
aoleu nu se poate ..omule cat ai tras ca sa nu te poti bucura de ea ? mare pacat :( sorry sincer... cu asigurarea ceva nu merge? te gandesti la alta sau tot la ea ?

Ja_Rule 24-12-06 13:44

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
ce sa va spun ... imi pare sincer rau .. craciun fericit

mihaitzaa 24-12-06 14:10

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Urcam (spre aeroport..cei care sunt din craiova stiu) cu aproximativ 60km/h...eram in treapta a 4'a...constant...cand a inceput masina sa joace pe strada...m'a aruncat prima data cu botu de marginea santului..respectiv a drumului...dupa m'a aruncat iar pe strada...si dupa cu partea stanga tot in marginea santului....iar intr'un final..masina a raman pe strada...cu botu' spre sant...tinand cont k ultima data am dat cu spatele...asta nu pot sa imi explic nici eu


All times are GMT +2. The time now is 00:25.

- Copyright 2026 4Tuning