![]() |
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Daca ai compresie mica pe 2 cilindrii -posibil sa fie garnitura de chiulasa muci sau altceva pe acolo la mine era compresie mica pe 1 cilindru dar am avut noroc a fost garnitura de chiulasa dusa(scapa compresie).
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
oricum trebuie sa o desfaci; vezi ce si cum, si daca e ne dai si noua de veste. in orice caz, e indicat sa o desfaca cineva care chiar se pricepe.
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
ba nepoate sincer imi pare nespus de rau....se mai face sau e totala???
nu te-am sunat ca ma gandeam ca esti super nervos si nu cred ca mai aveai chef si de mine!!!bafta! |
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Quote:
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
cred k e totala....
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
2 Attachment(s)
:((........
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
De *** ! Mihai, ce s-a intamplat ? :(
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
1 Attachment(s)
inca o poza...
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
:((( pare f rau .. era o pisi frumoasa tare de tot...
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
pacat de masina ... dar bine ca ai scapat nevatamat
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
da'...asa am zis si eu...imi e numai d cat am muncit la ea..da' asta e
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
da ce sa intamplat daca poti sa ne spui?:sad:
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
aoleu nu se poate ..omule cat ai tras ca sa nu te poti bucura de ea ? mare pacat :( sorry sincer... cu asigurarea ceva nu merge? te gandesti la alta sau tot la ea ?
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
ce sa va spun ... imi pare sincer rau .. craciun fericit
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Urcam (spre aeroport..cei care sunt din craiova stiu) cu aproximativ 60km/h...eram in treapta a 4'a...constant...cand a inceput masina sa joace pe strada...m'a aruncat prima data cu botu de marginea santului..respectiv a drumului...dupa m'a aruncat iar pe strada...si dupa cu partea stanga tot in marginea santului....iar intr'un final..masina a raman pe strada...cu botu' spre sant...tinand cont k ultima data am dat cu spatele...asta nu pot sa imi explic nici eu
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:25. |
- Copyright 2026 4Tuning