Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - M43B18 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/180331-e36-m43b18.html)

Wilgax 03-11-10 11:06

Re: E36 - M43B18
 
Sa pare ca si pentru nea' Neamtu LOW IS A LIFESTYLE!Arata bine culcata pe burta.Nice, very nice.

Neamtzu_e36 03-11-10 17:48

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by SB09HMM (Post 3780324)
super ti-a iesit portbagju, si pt bara fata , felicitari, e ceva mai putin intalnit, arata bine, btw cu cat mai low cu atat mai frumos .....bafta in continuare la modificari

Ms :-) acum trebuie sa ma si obisnuiesc sa merg incet ca e joasa

Neamtzu_e36 03-11-10 17:49

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by sprinter (Post 3780436)
Niciodata nu esti destul de jos, crede ma...:lol:

pentru mine este suficient de joasa crede-ma :lol:

Neamtzu_e36 03-11-10 17:50

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by alex4you (Post 3780739)
nu te umfla in pene....k tot o kitra esti :*:*

da dc vorbesti asa urat vrei sa imi faci reclama proasta :lol:, cand am fost eu kitra? :D

Neamtzu_e36 03-11-10 17:51

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 3781049)
Sa pare ca si pentru nea' Neamtu LOW IS A LIFESTYLE!Arata bine culcata pe burta.Nice, very nice.

ms domnu, sa vedem cum o sa dea si cu lama aia abia astept sa o montez.....

D_a_N_i 03-11-10 19:28

Re: E36 - M43B18
 
tin sa te contrazic NEAMTZU nu este chitra.vezi neamtule cum iti tine eu tie partea.dai o cola vineri??

Neamtzu_e36 03-11-10 20:14

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by D_a_N_i (Post 3782362)
tin sa te contrazic NEAMTZU nu este chitra.vezi neamtule cum iti tine eu tie partea.dai o cola vineri??

vineri ma duc la politie sa imi prelungeasca dovada ca a expirat,si daca imi da ok-ul sa circul vin si iti aduc si cola :D

alex4you 03-11-10 20:40

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3781973)
da dc vorbesti asa urat vrei sa imi faci reclama proasta :lol:, cand am fost eu kitra? :D

:O:O......de ce nu recunosti?.......da nu iti fac reclama proasta.......doar stii ca...... unu unu unu :P........

Neamtzu_e36 03-11-10 20:44

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by alex4you (Post 3782662)
:O:O......de ce nu recunosti?.......da nu iti fac reclama proasta.......doar stii ca...... unu unu unu :P........

eu nu recunosc ? mereu am recunoscut :lol: , app de la ce vine unu unu unu ala? :D

alex4you 03-11-10 20:44

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3782571)
vineri ma duc la politie sa imi prelungeasca dovada ca a expirat,si daca imi da ok-ul sa circul vin si iti aduc si cola :D

si eu vreau o cola....si nu te mai fac kitra....;;).....

Neamtzu_e36 03-11-10 20:47

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by alex4you (Post 3782687)
si eu vreau o cola....si nu te mai fac kitra....;;).....

gata fato sa facut si cand o vrei? ( cola ma refer ) :lol:

alex4you 03-11-10 20:48

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3782695)
si cand o vrei? ( cola ma refer ) :lol:

pai........knd esti disponibil.....da nu ma pacalesti.....dar asta inseamna k treb sa ne intalnim si nu in Afi :P....adik sa iesim la o plimbare :->

Neamtzu_e36 03-11-10 20:49

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by alex4you (Post 3782699)
pai........knd esti disponibil.....da nu ma pacalesti.....dar asta inseamna k treb sa ne intalnim si nu in Afi :P....adik sa iesim la o plimbare :->

mrrr deja suna a intalnire :peace: vedem stabilim o zi ;)

alex4you 03-11-10 20:50

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3782685)
eu nu recunosc ? mereu am recunoscut :lol: , app de la ce vine unu unu unu ala? :D

acum te faci ca nu mai stii de la cine vine "unu"?.....bn adevaru e ca ai km imbatranit si dupa o varsta, omu incepe sa uite.:P:D......unu=pup.....acum stii?

alex4you 03-11-10 20:51

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3782707)
mrrr deja suna a intalnire :peace: vedem stabilim o zi ;)

promiti? si sa stii k vb f serios....altfel tot "kitra" iti zic......


All times are GMT +2. The time now is 06:31.

- Copyright 2026 4Tuning