![]() |
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
eu sper sa ajung ... vad cu scap de la munca8)
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
diseara la ora 20:00 in parcare la junior !!! va astept pe toti ;) e frumos afara :)
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
prezent si io....:D vin cu buburuza mea....>:)
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
7 Attachment(s)
cateva poze intunecate si de azi:oops:
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
lasa ca au iesit bn pozele,imi apare si babutza mea cea alba si nebronzata,ne vdm next friday 8),nu uitati:"circulati prudent":D
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
4 Attachment(s)
se numeste "BABA NOVAC"masina mea,este din 1995,1.6cl,75hp,prezinta mici imbunatatiri fata de cele de fabrica:faruri clare cu lupa FK,stopuri clare,xenon,arcuri sport,kit GTI,evacuare sport,revopsita total,scaune sport de 1.8T model RECARO,plasma la bord,muzikie,jante aliaj pe 15',asta e babutza mea,las la aprecierea voastra comentariile ms 8)
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
sharkule e frumoasa masina dar pune-o la tine pe topic tata ca aici vorbim doar de intalnire :D
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
ms men,greseala mea ca am pus poze si aici,am incurcat oalele:-) ne vdm vinerea viitoare
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
4 Attachment(s)
si acum sa revenim la ale noastre :)))
cateva poze de la Vitantis All Drift ... |
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
1 Attachment(s)
vineri ora 20:00 intalnirea golf in parcare la Junior ... prezenta obligatorie ... trebuie sa fim 200+ ( ca in vremurile bune ) )) .... deci va astept pe toti la intalnire .... atasez si o harta pentru cei care nu au mai fost pana acum
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
eu nu vin saptamana asta, o sa fiu ocupat cu intalnirea golf club craiova :lol:
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
bai sa ne intalnim sa iti dau cateva parasolare si stikere ... ca deja sunt cereri pe forum de parasolare .... ma suni inainte sa pleci sa ti le dau
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
19 Attachment(s)
pozeeeee 11.06.2010
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
10 Attachment(s)
cateva poze si de vineri 18.06.2010
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
da au fost ceva golfuri :D 200+ .... bun bun bun ... vinerea viitoare acelasi loc, aceeasi ora ( pentru cei care nu stiu si vor sa vina la intalnire add pici_golf_club si vb pe mess )
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:35. |
- Copyright 2026 4Tuning