Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 ) (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/176082-intalniri-golf-club-golfurile-1-6-a.html)

Zeta 20-05-10 23:28

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
eu sper sa ajung ... vad cu scap de la munca8)

Picinell 28-05-10 07:03

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
diseara la ora 20:00 in parcare la junior !!! va astept pe toti ;) e frumos afara :)

grasuxxx 28-05-10 17:12

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
prezent si io....:D vin cu buburuza mea....>:)

Zeta 28-05-10 23:51

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
7 Attachment(s)
cateva poze intunecate si de azi:oops:

sharku golf mk3 29-05-10 00:11

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
lasa ca au iesit bn pozele,imi apare si babutza mea cea alba si nebronzata,ne vdm next friday 8),nu uitati:"circulati prudent":D

sharku golf mk3 29-05-10 00:19

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
4 Attachment(s)
se numeste "BABA NOVAC"masina mea,este din 1995,1.6cl,75hp,prezinta mici imbunatatiri fata de cele de fabrica:faruri clare cu lupa FK,stopuri clare,xenon,arcuri sport,kit GTI,evacuare sport,revopsita total,scaune sport de 1.8T model RECARO,plasma la bord,muzikie,jante aliaj pe 15',asta e babutza mea,las la aprecierea voastra comentariile ms 8)

RideTheRiddle 05-06-10 20:28

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
sharkule e frumoasa masina dar pune-o la tine pe topic tata ca aici vorbim doar de intalnire :D

sharku golf mk3 06-06-10 23:41

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
ms men,greseala mea ca am pus poze si aici,am incurcat oalele:-) ne vdm vinerea viitoare

Picinell 07-06-10 00:21

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
4 Attachment(s)
si acum sa revenim la ale noastre :)))

cateva poze de la Vitantis All Drift ...

Picinell 08-06-10 21:47

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
1 Attachment(s)
vineri ora 20:00 intalnirea golf in parcare la Junior ... prezenta obligatorie ... trebuie sa fim 200+ ( ca in vremurile bune ) )) .... deci va astept pe toti la intalnire .... atasez si o harta pentru cei care nu au mai fost pana acum

RideTheRiddle 08-06-10 22:40

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
eu nu vin saptamana asta, o sa fiu ocupat cu intalnirea golf club craiova :lol:

Picinell 09-06-10 07:25

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
bai sa ne intalnim sa iti dau cateva parasolare si stikere ... ca deja sunt cereri pe forum de parasolare .... ma suni inainte sa pleci sa ti le dau

Zeta 12-06-10 01:00

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
19 Attachment(s)
pozeeeee 11.06.2010

Zeta 20-06-10 07:46

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
10 Attachment(s)
cateva poze si de vineri 18.06.2010

Picinell 20-06-10 12:39

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
da au fost ceva golfuri :D 200+ .... bun bun bun ... vinerea viitoare acelasi loc, aceeasi ora ( pentru cei care nu stiu si vor sa vina la intalnire add pici_golf_club si vb pe mess )


All times are GMT +2. The time now is 17:35.

- Copyright 2026 4Tuning